اطلس چاپ تولید و چاپ بر چسب شیشه ای

اطلس چاپ تولید و چاپ بر چسب شیشه ای
اطلس چاپ تولید و چاپ بر چسب شیشه ای
برچسب شیشه ای ، برچسب شفاف ، یا برچسب ترانسپارنت Transparent :
برچسب ترانسپارنت ، برچسب شیشه ای و یا لیبل شفاف یکی از انواع برچسب ها در کنار سایر انواع لیبل پشت چسب دار و برچسب اموال در صنعت چاپ برچسب و چاپ تبلیغات می باشد که همانگونه که از نام آن مشخص است شفاف و بی رنگ بوده و پس از چاپ روی آن از هر دو طرف قابل رویت است. از مصارف و کاربردهای لیبل ترانسپارنت ( Transparent ) و طراحی چاپ آن می توان به الصاق بر روی شیشه های خودرو و ماشین آلات ، فروشگاه ها و یا سایر شیشه هایی است که در مواقع دیگر استفاده می شود ، اشاره کرد.
برچسب شیشه ای و کاربردهای آن :
از دیگر زمینه های کاربرد این لیبل شیشه ای در خدمات چاپ و چاپ لیبل ، به صنایع بسته بندی محصولات بهداشتی چون شامپو، شیشه پاک کن و … می توان اشاره کرد. لازم به ذکر است برای چاپ لیبل روی برچسب شفاف یا شیشه ای از ریبون رزین و وکس رزین استفاده می شود. علاوه بر این نکته دیگری که در خصوص چاپ لیبل و برچسب شیشه ای حائز اهمیت است، این بوده که به دلیل شفاف بودن آن سنسور لیبل پرینترها فضای خالی ( GAP ) بین دو لیبل را تشخیص نمی دهند و برای رفع این ایراد می بایست از علامت چاپی خاصی تحت عنوان بلک مارک ( Black Mark ) استفاده نمود.
مزایای استفاده از برچسب شیشه ای :
- چاپ برچسب آن بدون رنگ و شیشه ای می باشد
- قابلیت خواندن از دو طرف دارد
- چاپ برچسب دارای مقاومت بالا در مقابل کشش است
مجموعه اطلس چاپ ، داری ماشین الات و تجهیزات مدرن چاپ لیبل با کمال افتخار آمادگی خود را جهت انجام کلیه امور سفید و چاپ انواع لیبلهای پشت چسبدار از قبیل کاغذی ( مات و براق )، صدفی، پلی گور، حرارتی، متال، متالایز، شبرنگ، وید، ترانسپارنت و … به همراه پوشالبرداری، دایکات و اسلیت اعلام میدارد.

اطلاعات تماس آگهی

دوره نمایش آگهی در تاریخ سه شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۶ ۴۰ : ۰۲ : ۱۰ به پایان رسیده و اطلاعات تماس آن قابل نمایش نیست.