فلومتر ، سرعت سنج باد AM-4206M

فلومتر ، سرعت سنج باد AM 4206M
فلومتر ، سرعت سنج باد AM-4206M
فلومتر ، سرعت سنج باد AM-4206M دیگر وسیله ای است که می توان از آن برای سنجش پارامترهای باد و سرعت از آن استفاده نمود . قابل ذکر است این دستگاه توانایی ذخیره داده های خود در کامپیوتر را دارد.

مشخصات فني دستگاه :
- اتصال به PC توسط کابل RS232
- و دارای حافظه
- قابليت اتصال با پراب مجزا
- اندازه گيري از 0.4 تا 35 متر برثانيه
- قابليت اندازه گيري 60 -0 درجه
- قابليت اندازه گيري هوا با مقادير CFM - CMM

Model : AM-4206M
* Range : 0.5 to 35.0 m/s.
* CMM (m3/min.), CFM (ft3/min.).
* Other function are same as AM-4206, use metal vane probe, heavy duty

نام هاي دیگر دستگاه :
باد سنج ، هوا سنج ، سرعت باد ، فلومتر هوا ، فلومترباد ، جريان سنج هوا ، سرعت سنج هوا ، سرعت سنج باد پيشرفته ، هيدرومتر ترمومتر ، CFM متر ، CMM متر ، هات واير ، دستگاه هواشناسي ، ميني ترمومتر ، آنومتر ، مانومتر ، فلوسنج باد ، فلو سنج
مناسبترین قیمت را ازما بخواهید

باد سنج چیست ؟ بادسنج دستگاهی برای سنجش سرعت باد است. بطور کلی بادسنج‌ها به دو دسته تقسیم می‌شوند: گروهی سرعت باد را اندازه می‌گیرند و گروه دیگر فشار باد را. اما از آنجا که سرعت و فشار باد با هم رابطه دارند، با سنجش هر یک از این دو کمیت می‌توان دیگری را محاسبه نمود.باد سنج را با نام های دیگری همچون فلومتر و سرعت سنج باد نیز می شناسند .دستگاه سرعت سنج باد کاربرد فراوانی دارد و از انواع آن می توان به بادسنج دیجیتالی , بادسنج و بادنما , بادسنج هواشناسی و فلومتر دیجیتال اشاره کرد . باد سنج های ارزان و با کیفیت را می توانید از شرکت بهروز با قیمتی مناسب سفارش داده و به صورت اینترنتی و آنلاین خرید کنید .

اطلاعات تماس آگهی

دوره نمایش آگهی در تاریخ دوشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۷ ۲۹ : ۰۳ : ۱۳ به پایان رسیده و اطلاعات تماس آن قابل نمایش نیست.