خرید شوری سنج مارمونیکس مدل MARMONIX MNC-700

خرید شوری سنج مارمونیکس مدل MARMONIX MNC 700
خرید شوری سنج مارمونیکس مدل MARMONIX MNC-700
به منظور تعیین میزان نمک محلول در مواد غذایی و آب از دستگاهی به نام شوری سنج SALT METER استفاده می شود.برای نتیجه دقیق تر بهتر است از دستگاه هایی استفاده شود که مجهز به سیستم ATC ( تطابق دمایی) هستند.پارامترهایی که افزایش شوری باعث کاهش آن ها می شود: 1-دمای نقطه انجماد 2-گرمای ویژه 3-فشار تبخیر 4-هدایت حرارتی آبشوری سنج دیجیتال مارمونیکس مدل MARMONIX MNC-700 :

MNC-700 یک ابزار دستی و دیجیتال با پاسخ سریع جهت اندازه گیری شوری (NaCl محلول) و دمای مایعات است .بهره وری بالا و کاربر پسند بودن ، این دستگاه را به یک انتخاب عالی برای کارشناسان و کاربران تبدیل کرده است .با استفاده به صورت صحیح و در شرایط استاندارد، این دستگاه به خوبی عمل خواهد گرد.

مشخصات فنی :

●قابلیت نمایش همزمان دما و شوری همراه با ATC
●صفحه کلید ضدآب
●طراحی کم هزینه با دقت بالا
●قابلیت پاسخ سریع همراه کالیبراسیون آسان
●مناسب جهت کار در دمای نمک مذاب
●ساخته شده در دوم: نمک طعام. به عامل تبدیل TDS
●قابلیت روشن، خاموش شدن خودکار دستگاه
●قابلیت Hold داده ها
●مقاوم در برابر آب (IP65)


توضیحات بیشتر :


این دستگاه را با جستجو عبارات کلیدی زیر می توانید پیدا کنید.از قبیل : شوری سنج ، نمک سنج ، شوری شنج دیجیتال مخصوص آکواریوم ، تستر نمک مایعات و ... .جهت سفارش آنلاین و خرید اینترنتی انواع شوری سنج مایعات ، بالاترین کیفیت و ارزان ترین قیمت می توانید به فروشگاه اینترنتی آنلاین بهروز مراجعه کنید.شرکت بهروز تامین کننده و نماینده رسمی برند های مارمونیکس ، کیوریتسو ، هیوکی ، مستک ، لوترون و... در ایران می باشد.

اطلاعات تماس آگهی

دوره نمایش آگهی در تاریخ دوشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۷ ۴۵ : ۱۲ : ۱۳ به پایان رسیده و اطلاعات تماس آن قابل نمایش نیست.