خرید اسید سنج مارمونیکس مدل MARMONIX MPH-200

خرید اسید سنج مارمونیکس مدل MARMONIX MPH 200
خرید اسید سنج مارمونیکس مدل MARMONIX MPH-200
اسید سنج و یا PH متر دستگاهی است که به منظور اندازه گیری میزان اسیدی یا قلیایی بودن مایعات بکار می رود . PH واژه ای است که جهت تعریف میزان یونهای معادل هیدروژن موجود در محلول استفاده میشود. اندازه گیری میزان اسیدی بودن مایعات در بسیاری از صنایع از قبیل صنایع غذایی،دارویی، صنایع کشاورزی و دامپروری ، تصفیه خانه ها ، آزمایشگاههای صنعتی و پزشکی و در سایر صنایع که اندازه گیری میزان اسید آن مورد نیاز باشد مورد استفاده قرار می گیرد.


PH متر مارمونیکس مدل MARMONIX MPH-200 :

MPH-200 اسید سنج قلمی با بالاترین دقت اندازه گیری به کمک مبدل AD و تکنولوژی SMT است که این دستگاه را به اسید سنجی دقیق و قابل اعتماد تبدیل کرده است. این اسید سنج با LCD دوگانه ، دارای بدنه کاملا ضد آب بوده و الکترود آن قابل تعویض است. این اسید سنج را میتوانید در سه نقطه کالیبره کرده و به کمک جبران سازی دمایی با خیالی آسوده اندازه گیری دقیق داشته باشید.

مشخصات فنی:

●رنج اندازه گیری PH از 0.00 تا 14.00 با دقت ±0.02 و رزولوشن 0.01 PH
●رنج اندازه گیری دما از 0 تا 50 درجه سانتی گراد با قابلیت جبران سازی دمایی
●بدنه ضد آب با نمایشگر بزرگ و دو گانه با الکترود قابل تعویض

توضیحات بیشتر :


این دستگاه را با جستجو عبارات کلیدی زیر می توانید پیدا کنید.از قبیل : کیفیت سنج مایعات ، اسید سنج آب ، PH متر آکواریوم ، اسید سنج مخصوص استخر ، PH متر دیجیتال ، تستر اسید آب ... .جهت سفارش آنلاین و خرید اینترنتی انواع اسید سنج آب ، بالاترین کیفیت و ارزان ترین قیمت می توانید به فروشگاه اینترنتی آنلاین بهروز مراجعه کنید.شرکت بهروز تامین کننده و نماینده رسمی برند های مارمونیکس ، کیوریتسو ، هیوکی ، مستک ، لوترون و... در ایران می باشد.

اطلاعات تماس آگهی

دوره نمایش آگهی در تاریخ دوشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۷ ۳۵ : ۱۴ : ۱۳ به پایان رسیده و اطلاعات تماس آن قابل نمایش نیست.