خرید رفرکتومتر چشمی اِی زِد مدل AZ VBC4

خرید رفرکتومتر چشمی اِی زِد مدل AZ VBC4
خرید رفرکتومتر چشمی اِی زِد مدل AZ VBC4
رفرکتومتری به معنی تعیین ضریب شکست گازها، مایعات و جامدات نیمه شفاف، به‌وسیله دستگاه رفرکتومتر است. می توان از این مشخصه، برای شناسایی مواد یا ارزیابی خلوص آن استفاده کرد. با معین شدن ضریب شکست، علاوه بر شناسایی مواد مقدار آن را نیز می توان محاسبه کرد. دستگاه رفرکتومتر کاربرد زیادی در صنایع گوناگون دارد. به عنوان مثال برای اندازه‌گیری غلظت نمک طعام در حوضچه‌های پرورش ماهی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

رفرکتومتر چشمی اِی زِد مدل AZ VBC4 :


برای استفاده از رفرکتو متر های چشمی ابتدا چند قطره از نمونه مورد نظر روی منشور قرار داده می شود. (در صورتی که این مقدار کم باشد،دستیابی به نتیجه مطلوب سخت می‌شود و در صورت زیاد بودن ترشح مایع با اطراف منجر به آلودگی می شود) پس از محکم کردن منشور، لامپ مقابل آن قرار می گیرد. پس از شروع به کار کردن دستگاه می توان مقدار نوردهی عدسی ها را به کمک ناب موجود روی دستگاه تغییر داد. نتایج به صورت آنالوگ در این دستگاهها نشان داده می شود و باید همراه دما، به صورت دستی ثبت شود. پس از هر بار اندازه گیری باید دستگاه را برای تست بعدی تمیز کرد.از رفرکتومتر ضد یخ آب باطری و شیشه شور ای زد مدل AZ VBC 4 برای اندازه گیری میزان وزن مخصوص و نقطه انجماد ضد یخ و آب شیشه شور را اندازه گیری می کند.

مشخصات فنی :

اندازه گیری وزن مخصوص اسید باتری از 1.10 تا 1.40●
اندازه گیری نقطه انجماد ضد یخ از 0 تا -50 درجه سانتی گراد●
●اندازه گیری نقطه انجماد شیشه شور از 0 تا 0-40 درجه سانتی گراد


توضیحات بیشتر :


در صنایع غذایی نیز این دستگاه کاربرد بسیار زیادی دارد مثلا در کارخانه های قند برای تعیین بریکس محلول قند مورد استفاده قرار می گیرد. در پزشکی برای پی بردن به میزان اوره و پروتئین خون، میزان نمک موجود در آن و غلظت مایعات استفاده می شود و مهم‌ترین کاربرد آن تعیین غلظتUrine در آزمایشگاه است.این دستگاه را با جستجو عبارات کلیدی زیر می توانید پیدا کنید.از قبیل : رفرکتومتر چشمی ، بریکس متر ، غظت سنج پرتابل ، BRIX متر چشمی ، شکست سنج و ... .جهت سفارش آنلاین و خرید اینترنتی انواع رفرکتومتر ، بالاترین کیفیت و ارزان ترین قیمت می توانید به فروشگاه اینترنتی آنلاین بهروز مراجعه کنید.شرکت بهروز تامین کننده و نماینده رسمی برند های مارمونیکس ، کیوریتسو ، هیوکی ، مستک ، لوترون و... در ایران می باشد.

اطلاعات تماس آگهی

دوره نمایش آگهی در تاریخ دوشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۷ ۲۷ : ۱۵ : ۱۳ به پایان رسیده و اطلاعات تماس آن قابل نمایش نیست.