خرید رطوبت سنج خاک لوترون مدل LUTRON PMS-714

خرید رطوبت سنج خاک لوترون مدل LUTRON PMS 714
خرید رطوبت سنج خاک لوترون مدل LUTRON PMS-714
همانطور که از نام آن پیداست ، برای اندازه گیری میزان رطوبت و یا آب موجود در خاک و زمین استفاده می گردد.یک دستگاه ساده و پر کاربرد است که در کمترین زمان ممکن می توان پی به میزان رطوبت خاک برد.این دستگاه بیشتر مناسب برای گلخانه های هوشمند ، سیستم های آبیاری زمین های کشاورزی ، گل های آپارتمانی و ... می باشد.رطوبت سنج خاک لترون مدل LUTRON PMS-714 :

جهت تست و اندازه گیری درصد رطوبت خاک و ماده های مشابه طراحی شده است.محدوده اندازه گیری رطوبت از 0 تا 50 درصد دارد.دارای رزولوشن 0.1 درصد می باشد.همچنین دارای DATA HOLD است.این مدل دستگاه دارای پردازنده ای بسیار هوشمند است که پارامتر های اندازه گیری را با دقت بالا اندازه گیری می کند.

مشخصات فنی :

●محدوده اندازه گیری رطوبت 0 تا 50 درصد
●رزولوشن 0.1 درصد
●دقت بالا
●دارای DATA HOLD
●طول پراب 22 سانتی متر


توضیحات بیشتر :

این دستگاه را با جستجو عبارات کلیدی زیر می توانید پیدا کنید.از قبیل : رطوبت سنج خاک ، رطوبت سنج زمین ، رطوبت سنج گلخانه ای ، رطوبت سنج مخصوص گلدان و ... جهت سفارش آنلاین و خرید اینترنتی انواع رطوبت سنج های خاک ، بالاترین کیفیت و ارزان ترین قیمت می توانید به فروشگاه اینترنتی آنلاین بهروز مراجعه کنید.شرکت بهروز تامین کننده و نماینده رسمی برند های مارمونیکس ، کیوریتسو ، هیوکی ، مستک ، لوترون و... در ایران می باشد.

اطلاعات تماس آگهی

دوره نمایش آگهی در تاریخ دوشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۷ ۴۴ : ۲۱ : ۱۳ به پایان رسیده و اطلاعات تماس آن قابل نمایش نیست.