خرید مولتی متر دیجیتال مستک مدل MASTECH MS8233A/B

خرید مولتی متر دیجیتال مستک مدل MASTECH MS8233A B
خرید مولتی متر دیجیتال مستک مدل MASTECH MS8233A/B
مولتی متر یکی از ابزار های بسیار مهم و کاربردی در زمینه برق و الکترونیک می باشد که تکنسین های برق و الکترونیک به واسطه آن ، کمیت های الکتریکی را اندازه گیری می نمایند . به طور کلی یک مالتی متر شامل امکاناتی از قبیل اندازه گیری ولتاژ ، جریان و مقاومت الکتریکی می باشد که در بسیاری از مدل های جدید امکاناتی مانند اندازه گیری ظرفیت خازن و سلف ، تست اتصال کوتاه ، تست قطعات الکترونیکی مانند دیود و ترانزیستور و اندازه گیری دما اضافه شده است .


مولتی متر و ردیاب برق مستک مدل MASTECH MS8233A/B :


ولت متر MS8233A/B بسیار مناسب برای تکنسین های تعمیر و نگهداری می باشند.علاوه بر اندازه گیری ولتاژ ، جریان و مقاومت این مدل دستگاه از برند مستچ یک ردیاب برق به صورت غیر تماسی نیز می باشد و با استفاده از آن و بدون هیچ گونه قطع سیم از مدار می توان ردیابی برق را انجام داد.صفحه نمایشگر 2000 داده ای و با داشتن نور پس زمینه به راحتی می توان در مکان های تاریک داده ها را مشاهده و آنالیز کرد.


مشخصات فنی MS8233B :

●اندازه گیری ولتاژ AC/DC تا 600 ولت
●اندازه گیری جریان AC تا 10 آمپر
●اندازه گیری مقاومت تا 20 مگا اهم
●ردیاب برق غیر تماسی
●تست دیود و پیوستگی
●نشانگر شارژ باتری
●فیوز حفاظتی

مشخصات فنی MS8233A :

●اندازه گیری ولتاژ AC/DC تا 600 ولت
●اندازه گیری جریان AC تا 10 آمپر
●اندازه گیری مقاومت تا 20 مگا اهم
●تست دیود و پیوستگی
●نشانگر شارژ باتری
●فیوز حفاظتی


توضیحات بیشتر :


هنگام کار با دستگاه مولتی متر رعایت چند نکته ضروری است: 1 –برای اندازه گیری شدت جریان باید دستگاه را به طور سری در مدار قرار داد. 2-برای اندازه گیری اختلاف پتانسیل باید دستگاه را به طور موازی بین دو نقطه از مدار قرار داد. 3 –هنگام اندازه گیری مقاومت لازم است جریان برق را قطع نموده در غیر اینصورت به دستگاه آسیب می رسد.مولتی متر ها در انواع مختلف دیجیتالی با قابلیت های مختلف در بازار یافت می شوند. این دستگاه را با جستجو عبارات کلیدی زیر می توانید پیدا کنید.از قبیل : مولتی متر دیجیتال ، مولتی تستر دستی ،ولت متر ، اهم متر ، آوومتر ، خازن متر ، اندوکتانس متر ، مقاومت سنج و ... .جهت سفارش آنلاین و خرید اینترنتی انواع مولتی متر های دیجیتال ، بالاترین کیفیت و ارزان ترین قیمت می توانید به فروشگاه اینترنتی آنلاین بهروز مراجعه کنید.شرکت بهروز تامین کننده و نماینده رسمی برند های مارمونیکس ، کیوریتسو ، هیوکی ، مستک ، لوترون و... در ایران می باشد.

اطلاعات تماس آگهی

دوره نمایش آگهی در تاریخ دوشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۷ ۳۸ : ۲۰ : ۱۴ به پایان رسیده و اطلاعات تماس آن قابل نمایش نیست.