فروش ارت سنج کلمپی مستک مدل MASTECH MS2301

فروش ارت سنج کلمپی مستک مدل MASTECH MS2301
فروش ارت سنج کلمپی مستک مدل MASTECH MS2301
بهترین راه برای اندازه گیری مقاومت زمین استفاده از کلمپ می باشد.کاربر بدون قطع مدار و نصب پراب در زمین با استفاده از کلمپ در کمترین زمان و به صورت ایمن می تواند مقاومت زمین را اندازه گیری کند.کلمپ این گونه دستگاه ها متشکل از یک هسته انتقال ولتاژ و یک هسته اندازه گیری جریان می باشد و در نهایت مقاومت حلقه از تقسیم ولتاژ بر جریان بدست می آید.

ارت تستر چنگکی مستک مدل MASTECH MS2301 :

با استفاده ازین کلمپ می توان به صورت ایمن و آسان مقاومت چاه ارت را اندازه گیری کرد.این دستگاه مطابق با استاندارد ایمنی CAT II 600V طراحی و ساخته شده است.صفحه نمایشگر بزرگ LCD و 9999 داده ای دارد که به راحتی می توان مقادیر اندازه گیری شده را مشاهده کرد.دهانه فک این کلمپ 32 میلی متری دارد و مناسب برای اندازه گیری مقاومت سیم ارت با قطر های مختلف می باشد از ویژگی های دیگر آن می توان به رنج اتومات ، خاموشی خودکار ، ذخیره تا 99 گروه از داده ها ، DATA HOLD و نشانگر میزان شارژ باتری اشاره کرد.

مشخصات فنی :

●اندازه گیری مقاومت از 0.01 اهم تا 1200 اهم
●اندازه گیری جریان از 100 میلی آمپر تا 20 آمپر
●ولتاژ تست 3700 ولت


توضیحات بیشتر :

دستگاه ارت سنج کلمپی و یا ارت تستر چنگکی آسانترین روش جهت اندازه گیری مقاومت زمین می باشد.با احاطه کردن سیم چاه ارت و بدون اتصال فیزیکی به صورت ایمن و در کمترین زمان ممکن می توان مقاومت را اندازه گیری کرد.این دستگاه را با جستجو عبارات کلیدی زیر می توانید پیدا کنید.از قبیل : ارت تستر چنگکی ، ارت سنج انبری ، تستر چاه ارت ، میگر زمین ، میگر چاه ارت ، ارت سنج کلمپی و ... . جهت سفارش آنلاین و خرید اینترنتی انواع ارت سنج ، بالاترین کیفیت و ارزان ترین قیمت می توانید به فروشگاه اینترنتی آنلاین بهروز مراجعه کنید.شرکت بهروز تامین کننده و نماینده رسمی برند های مارمونیکس ، کیوریتسو ، هیوکی ، مستک ، لوترون و... در ایران می باشد.

اطلاعات تماس آگهی

دوره نمایش آگهی در تاریخ دوشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۷ ۳۹ : ۲۱ : ۱۴ به پایان رسیده و اطلاعات تماس آن قابل نمایش نیست.