دوربین مداربسته دزدگیر اماکن

فروش و نصب دوربین مداربسته و دزدگیر اماکن
با نصب دوربین مداربسته، محیط کاری یا منزل خود را ایمن ساخته و از یک سیستم امنیتی کارآمد بهره ببرید. دوربین های مداربسته در قالب ، آنالوگ و AHD با درجه کیفی مختلف توانایی نصب در تمامی محیط ها از قبیل محل کار، کارخانه، سوله، فروشگاه، محیط خارجی(خیابان)، منزل و یا پارکینگ را دارا می باشند. شما با ضبط تصاویری که دوربین ها می گیرند و بازبینی این تصاویر توسط دستگاهی که به عنوان ذخیره کننده عمل میکند، به راحتی می توانید محیط مورد نظرتان را کنترل نمائید .
دوربین مدار بسته
دوربین مدار بسته یکی از مهمترین عوامل جلو گیری از وقوع جرم است به این دلیل که در خیلی از موارد شخص یا اشخاص مرتکب شونده ابتدا محیط اطراف خود را به طور کامل بازدید میکنند که با دیدن دوربین از کار خود صرفنظر میکنند
دوربین مدار بسته در همه جا مورد استفاده قرار می گیرد از جمله جاهایی که می توان به ان اشاره کرد
طلا فروشی .مزون.کلینیک.داروخانه.لباس فروشی.فروشگاه ها شهرداری فرمانداری شهرسازی مدرسه اموزش پرورش ارایشگاه زنانه مردانه مطب دکتر داندانپزشکی سوله کارخانه
دوربین مداربسته در مدرسه
دوربین در مدارس باعث جلوگیری از وقوع حادثه می شود مثلا در گیری بین دانش آموزان ویا بررسی عملکرد دانش آموزان طی زنگ تفریح وهمچنین با توجه به اینکه مدیر و معلمین گرامی خودرهای خود را در محوطه مدرسه پارک میکنند میتوانند ازطریق دوربین کنترل کلی داشته باشند.
دوربین مداربسته در کارخانه و کارگاه ها:
باعث جلوگیری از وقوع حوادث مانند نشتی سرزیر ویا اتش سوزی و همچین افزایش راندمان کاری ودر صورت دیدن بروز هر نوع مشکل میتوان سریع تر به آ ن رسیدگی کرد با توجه به اینکه نقطه کوری نداریم.
دوربین مداربسته در فروشگاه ها:
باعث نظارت کلی وآسان بدون اینکه نیروهای بیشتری برای مراقبت از اجناس در نظر بگیریم میتوانیم از دوربین به جای یک نیروی انسانی استفاده کنیم.
همچنین با گذاشتن یک دوربین بر روی دخل و صندوق تمامی مراحل یک روز کاری را میتوان بازدید کرد.
با دوربین مداربسته به طور کلی ورودی ها خروجی ها نقاط حساس و همچنین نقاط مد نظر را میتوان به راحتی پوشش داد و با توجه به اینکه اکثر مشتریان با داشتن نیروی کار در محل کار خود می خواهند بر انها نظارت داشته باشند میتوان با انتقال تصویر بر روی گوشی تلفن همراه خود محل کار و ی کارخانه خود را به صورت 24 ساعته ببینید و زیر نظر داشته باشید.


دزدگیر اماکن دستگاهی پیشرفته برای اعلام سرقت می باشد که حتی می توان بدون نیاز به کابل هم آن را نصب کرد. این دستگاه دارای چندین چشمی الکترونیکی می باشد که با شناسائی کوچکترین حرکت در محیط شما، به سرعت با به صدا در آوردن آژیر امنیتی اعلام سرقت نموده و همچنین امکان تماس گیری با شما در صورت حضور نداشتنتان در محل را داراست.
دزدگیر اماکن و قیمت دزدگیر اماکن

دزدگیر اماکن که از آن با نام های زیر نیز یاد میشود، سیستم برقی ضد سرقت برای پیشگیری و اعلان سرقت از اماکنی مانند منزل، خانه، مغازه، فروشگاه، بویتک، سوپرمارکت، ویلا، سوله، سالن تولید کارخانه و انبارهایی با اجناس ارزشمند می باشد.
دزدگیر اماکن
دزدگیر منزل
دزدگیر خانه
دزدگیر مغازه
دزدگیر فروشگاه
سیستم ضد سرقت
سیستم ضد سرقت خانه
سیستم ضد سرقت منزل
سیستم امنیتی خانه
سیستم امنیتی منزل
سیستم حفاظتی منزل
سیستم های حفاظتی خانه
سیستم های امنیتی منزل

انواع دزدگیر اماکن به طور کلی از سیستمی تشکیل شده اند که در صورت دسترسی غیر مجاز و یا ورود غیر مجاز شخص
یا اشخاصی به یک مکان شروع به هشدار دادن و آلارم دادن به طرق مختلف می نماید

دزدگیر اماکن و قیمت دزدگیر اماکن: تجهیزات دزدگیر منزل و دزدگیر خانه و مغازه

اکثریت سیستم های دزدگیر اماکن از تجهیزات زیر تشکیل می شوند:
1) تجهیزات و سنسورهایی که قرار است دسترسی غیر مجاز و یا ورود غیر مجاز را تشخیص دهند.
2) پنل مرکزی دزدگیر و یا سانترال مرکزی دزدگیر که کلیه سنسورها و تجهیزات به آن متصل می باشند.
3) منبع تغذیه پنل مرکزی و سنسورها
4) باطری یا یو پی اس برای مواقع ضروری
5) تجهیزات هشدار دهنده و ایجاد آلارم
6) تجهیزات تلفن کننده

انواع سنسور دزدگیر اماکن
1) انواع چشمی دزدگیر (سنسورهای موشن دیتکتور - سنسور تشخیص حرکت)
2) انواع مگنت (برای تشخیص باز شدن درب ورودی یا درب کمد و یا هر درب دیگری که دسترسی به آن محدود می باشد.
3) انواع شوک سنسور یا سنسورهای حساس به لرزش و کوبش

در اکثر دزدگیرها از سنسورهای بالا استفاده می شود.
در بعضی از سیستم ها ممکن است از سنسورهای خاص و مختص به آن سیستم نیز استفاده شود.
یکی از گزینه هایی که اکثر دزدگیرها در خود دارند، قابلیت اصتال به سنسورهای تشخیص حرارت و دود می باشد.

دزدگیرهای نسل جدید دارای یک ارتباط دو طرفه با مالکین خود دارند.
یعنی علاوه هشدار دادن، دارای قابلیت فرمان پذیری نیز می باشند.
از این فرمان پذیری دزدگیرها می توان در باز کردن درب ها از راه دور، روشن کردن وسایل برقی از راه دور و کارهای مشابه استفاده نمود.

تجهیزات جانبی و متعلقات دزدگیرهای اماکن و سیستم امنیتی ضد سرقت:
ریموت دزدگیر
ریموت کنترل
آژیر
آژیر پیزو
آژیر تک صدا
آژیر فلاشر
باطری خشک
جعبه بلندگو
کاور بلندگو
پدال دزدگیر
پدال اعلام سرقت
دزدگیر اماکن

یکی از اصلی ترین وشاخص ترین مزیتی که دزگیر دارا میباشد به محض ورود فرد به داخل سالن یا مجموعه چشمی ان را حس کرده و آژیر شروع به زدن میکند که همزمان با آژیر کشیدن با توجه به اینکه از قبل شماره یا شماه های مورد نظر را به دزدگیر داده ایم به تلفن ویا گوشی همراهتان تماس برقرار میشود وشما را مطلع می سازد
کاربرد دزدگیر در تمامی مغازه ها اعم از سوپر مارکت شیرنی فروشی ارایشگاه لباس فروشی ها وبسیاری از جاهای دیگر مانند داروخانه ابزار فروشی مطب مزون کلینیک اداره جاتها مدارس و.. میباشد
با توجه به اینکه در همه ی صنف ها تایم استراحت نیز وجود دارد فروشنده میتواند با استفاده از ریموت دزدگیر آن راتحریک کند وبه استراحت بپرداز به محض اینکه کسی وارد شود آژیر شروع به زدن میکند وفروشنده را مطلعمی سازد
میتوان چند ریموت مختلف برای یک دزدگیر در نظر گرفت که به طور مثال یک ریموت برای حسابدار یکی برای فروشنده ویکی برای صاحب کار به این ترتیب فقط این سه کنترل ریموت دزدگیر را در دست خواهند داشت
از دیگر امکانات دزدگیرمیتوان به
1.امکان گرفتن خروجی برای دتکتورهای دودی و حرارتی
2.تلفن کننده جداگانه
3.تحریک برای قفل مرکزی اشاره کرد
با توجه به ابعاد کوچک دزدگیر میتوان آن را در جای مناسب جاگذاری کرد که از دید افراد پنهان بماند

سیستم دزدگیر امکان و مزایای استفاده از آن
سیستم دزدگیر اماکن ( intruder alarm system ) یکی از قسمت های wholesale jerseys مهم سیستم های نظارتی – امنیتی – حفاظتی است . همان گونه که از نام آن مشخص است، ساختار و تکنولوژی این سیستم به صورتی است که سرقت یا دزدی را تشخیص داده و آن را به صورت آژیر و یا موارد دیگر به مخاطبین خود اعلام می نماید . به همین علت با نام های دیگری نیز شناخته میشود.
سیستم دزدگیر اماکن که آن را اعلام سرقت نیز می نامیم جهت اعلام سرقت در اماکن مسکونی – تجاری – اداری و صنعتی به کار میرود .
استفاده miss از سیستم Hotel اعلام سرقت اماکن دارای مزایای فراوانی است که به طور اختصار به آن می پردازیم .
مزایای استفاده از سیستم دزدگیر اماکن
مسدود کننده راه های سرقت : با استفاده از انواع سنسور های تشخیص باز شدن درب – تشخیص ضربه تمامی راه های سارق مسدود میشود و در صورت راه یافتن سارق به داخل، سنسور تشخیص حرکت، آخرین فرصت را نیز از سارق میگیرد و سرقت را اعلام می نماید .
اعلام سرقت فراگیر : به وسیله آژیر یا فلاشر های نوری، وقوع سرقت به طور عمومی اعلام میشود wholesale mlb jerseys و حتی اعلام سرقت به صورت تلفنی به اشخاص لازم و یا پلیس اطلاع داده میشود تا سریعا خود را به محل برسانند .
سیستم اعلام حریق : با وجود قابلیت استفاده از سنسور های دود در سیستم اعلام We سرقت می توان قبل از گسترش حریق آن cheap nba jerseys را کنترل نمود .
سیستم دینگ دانگ : در اماکن تجاری در صورت سرگرم بودن صاحبان مغازه، سیستم دینگ دانگ به وسیله صدای خود ورود شخص را اعلام می نماید و بدین وسیله سیستم امنیتی و حفاظتی در سیستم اعلام سرقت عملکرد خود را نشان می دهد .
بعد از اتمام نصب دزدگیر میتوانیم شماره یا شماره تلفن های مد نظر خود را ام از شماره تلفن ثابت یا همراه را وارد حافظه دزدگیر کرده و حتی با صدای خود یک مکالمه رکورد کنیم که در مواقع تحریک ان را بشنویم

اطلاعات تماس آگهی

دوره نمایش آگهی در تاریخ چهارشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۶ ۱۸ : ۱۰ : ۱۵ به پایان رسیده و اطلاعات تماس آن قابل نمایش نیست.