دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتریان - لوکس، ساده! اما قدرتمند

دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتریان لوکس، ساده اما قدرتمند
دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتریان - لوکس، ساده! اما قدرتمند
معرفی محصول:
دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتریان - لوکس، ساده! اما قدرتمند
شناسایی مشترکین ورودی و شناختن آنها و چیزی که آنها می خواهند، می تواند به یک بازاریابی تاثیر گذار کمک کند، شما هم امروز به جمع کسب و کارهای موفقی بپیوندید که در ابتدای ورود مشتری و انتهای خرید، شماره تماس مشتریان خود را درخواست می کنند تا بتوانند مشتریان را از رسیدن کالاهای جدید و یا تخفیفات فصلی مطلع سازند.
معرفی دستگاه Keypad N50
با توجه به مشتریان مطلع امروزه ، در ابتدا می بایست با ابزاری نو، انگیزشی مناسب را در مشتریان، جهت ارائه شماره موبایل ایجاد کنیم. با استفاده از دستگاه طراحی شده توسط نیک اس ام اس مشتریان دیگر تردیدی در ثبت شماره موبایل خود نخواهند داشت،
دستگاه پیشنهادی با ظاهر لوکس و قدرتمند خود حس اعتمادی را در مشتری ایجاد خواهد که شماره موبایل درخواست شده در سیستمی هوشمند جهت ارائه خدمات بهتر، ثبت خواهد شد تا دیگر تردیدی در ثبت شماره موبایل خود نداشته باشند. یکی از مهمترین مزایای استفاده از این دستگاه، سادگی کار با آن می باشد، چون فقط باید آن را به برق بزنید و مابقی کار را به دستگاه بسپارید.
مزایا دستگاه
پوشش 100 درصدی بازدید کنندگان
مرتفع کردن حس اضطرار و عجله مشتریان
ایجاد اعتماد و بر انگیختن حس کنجکاوی در مشتری
بی نیاز از هدایت مشتری به دپارتمان امور مشتریان
کنترل صحت شماره موبایل ثبت شده بصورت آنلاین
ظاهری لوکس از نگاه کیفیت بصری و تاثیر گذاری
دستگاه-ذخیره-شماره-موبایل
مزایای داشتن شماره موبایل مشترک :
افزودن مشترک در شبکه های اجتماعی مانند: تلگرام، فیسبوک، اینستاگرام
اطلاع رسانی آخرین تحولات محصولات
ارائه تخفیفات فردی به مشتریان قدیمی
ایجاد رابطه عاطفی با مشتری، ارسال تبریک تولد و ...
اطلاع رسانی از تغییرات مکانی کسب و کار
نحوه کارکرد
به زبان ساده این دستگاه با ساختار هوشمند و آنلاین خود و فقط با اتصال به برق، شماره موبایل ثبت شده توسط مشتری را بواسطه اینترنت Gprs ( سیم کارت ) و یا Wifi و بدون نصب نرم افزار جانبی، در پنل شخصی که با مشخصات خودتان در اختیار تان گذاشته خواهد شد ذخیره و یک پیامک بدون معطلی به مشترک ثبت کننده شماره ارسال می نماید، محتوای پیامک ارسالی از سوی شما قابل تنظیم است، همچنین از شماره های ذخیره شده در پنل پیامک خودتان می توانید جهت ارتباط های بعدی بهره مند شوید، آنلاین بودن، نقطه عطف این دستگاه است، چون فرصتی را در اختیار شما می گذارد تا شماره موبایل ثبت شده را بدون معطلی به تمامی امکانات نیک اس ام اس مانند منشی پیام، نظر سنجی، قرعه کشی و … متصل سازید تا نتایج فوق العاده ای ایجاد نمایید.
امکانات دستگاه
1 : برای کسب و کارهایی که نیازمند چند دستگاه برای صندوق های متعدد و یا شعب مختلف خود هستند، این قابلیت فراهم شده است که در پنل پیامک مشخص می شود که هر شماره توسط کدام دستگاه، صندوق و یا شعب ذخیره شده است.
2 : در رستوران ها و یا کسب و کارهایی که سفارش مشتری را از طریق تبلت ثبت می کنند این قابلیت فراهم شده است که عملکرد تنظیم شده دستگاه را همزمان بر روی تبلت، آیپد و یا موبایل سفارش گیری خود داشته باشند.
کاربرد دستگاه
دستگاه مذکور با هدف خدمت به کسب و کارهایی طراحی شده است که نیازمند داشتن شماره موبایل مخاطبانشان هستند و علاقمندند که مشتری با رضایت خود، شماره موبایلش را ارائه کند، به شما قول خواهیم داد که این دستگاه تحولی، در ارتباط شما با مشتریان ایجاد خواهد کرد.
قیمت دستگاه
نام تعداد قیمت (تومان) توضیحات
دستگاه سخت افزاری Keypad N50 1 521.000 گارانتی یک سال و خدمات پنج سال
عضویت نرم افزار ( پنل کاربری ) 1 57.000 یکسال با قابلیت تمدید مجدد
شارژ اولیه پیامک 1 22.000 معادل 1200 پیامک با قابلیت شارژ مجدد
مجموع قابل پرداخت 3 600.000


فرآیند فعالسازی و ارسال
بعد از اتمام مراحل "سفارش" ، دستگاه به آدرس شما ارسال می شود که حاوی یک نام کاربری و کلمه عبور جهت دسترسی شما به پنل پیامک خودتان است که در آن می توانید محتوای پیامک دستگاه را به دلخواه ویرایش و یا به شماره های ذخیره شده توسط دستگاه دسترسی داشته باشید، لازم به ذکر است که دستگاه فقط یکی از امکانات پنل کاربری شما بوده و دسترسی به تمامی امکانات پنل پیامک برای شما میسر است.
خدمات پس از فروش
پنل پیامک : دارای عضویت زمانی می باشد که با خرید دستگاه یکسال در اختیار تان گذاشته خواهد شد و در پایان یکسال می بایست نسبت به تمدید آن اقدام گردد که هزینه تمدید سالیانه آن حدوداً 52 هزار تومان است.
شارژ پیامک : با خرید دستگاه شارژ پیامک به مبلغ 22 هزار تومان معادل با 1200 پیامک استاندارد فارسی دریافت خواهید کرد که با اتمام شارژ پیامک باید نسبت به شارژ مجدد آن به استناد تعرفه پیامک اقدام فرمایید.

برای خرید دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتریان - لوکس، ساده! اما قدرتمند، در بالای همین صفحه بر روی افزودن به سبد خرید کلیک کنید. سپس مراحل بعدی را انجام دهید.
دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتریان - لوکس، ساده! اما قدرتمند
دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتریان - لوکس، ساده! اما قدرتمند
دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتریان - لوکس، ساده! اما قدرتمند
تاریخ ثبت: 1396/5/9 تاریخ به روزرسانی: 1396/5/12
وزن بسته بندی: 800 گرم
گارانتی: دارد
قیمت: 600,000 تومان
فروشگاه: فروشگاه اينترنتي سافت ري

اطلاعات تماس آگهی

دوره نمایش آگهی در تاریخ دوشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۶ ۵۱ : ۵۵ : ۱۸ به پایان رسیده و اطلاعات تماس آن قابل نمایش نیست.