کفپوش اپوکسی دکوراتیو کفپوش اپوکسی گرانیت ضد حریق

کفپوش اپوکسی دکوراتیو کفپوش اپوکسی گرانیت ضد حریق
کفپوش اپوکسی دکوراتیو کفپوش اپوکسی گرانیت ضد حریق
كفپوش x كفپوش اپوكسي x كفپوش گرانيتي x گرانيت اپوكسي x اپوكسي كف x اپوكسي ضد حريق x گرانيت مايع x رنگ اپوكسي x كفپوش دكوراتيو x اپوكسي دكوراتيو x كفپوش ضد حريق x قيمت كفپوش x قيمت كفپوش اپوكسي x كفپوش ضد خش x كفپوش ضد آب x كفپوش ارزان x كفپوش پاركينگ x

بر پایه رزین (چسب) اپوکسی دو جزیی که با ضخامت ۱ الی ۳ میلی‌متر و بیشتر با انواع طرح‌های گرانیتی به صورت یکپارچه و بدون درز قابل اجراست. مقاومت در برابر سایش، خش و ضد لغزندگی به همراه سطحی یکپارچه و شیشه ای و ضد باکتری باعث شده تا کف پوشی زیبا و منحصربه‌فرد ایجاد گردد که آب بند نیز می‌باشد.این کف‌پوش با تنوع رنگ به دلخواه مشتریان ساخته شده که پس از خشک شدن کاملاً بهداشتی می‌باشد و متشکل از چند لایه بدین شرح می‌باشد: یک لایه پرایمر و سپس یک لایه با رنگ دلخواه اجراشده که به همراه پرک پلیمری اعمال می‌گردد. پس از همتراز کردن سطح و خشک شدن آن، یک لایه رزین شفاف و ضد سایش اعمال می‌شود که در پایان سطحی بسیار زیبا ارایه می‌دهد و می‌توان رنگ‌هایی اجرا کرد که در طبیعت موجود نمی‌باشند. جایگزینی بسیار مناسب برای کف‌پوش‌های PVC و پارکت، سنگ، گرانیت و سرامیک است با وزن و ضخامتی پایین در مقایسه با مصالح دیگر ضخامت کمتر دارد.

کفپوش گرانیت مایع و یکپارچه – ضد خش و ضد آب
کفپوشی از جنس رزین اپوکسی که بصورت یکپارچه بروی سطوح مختلفی همچون: سیمان ، بتون ، سنگ ، سرامیک ، کاشی ، پارکت و … همچون رنگ قابل اجراست و از مزایای آن یکدست بودن ، براقیت ، قابلیت ضدآب و شستشوی کامل و حتی غوطه وری کامل درآب ، تنوع در طرح و رنگ بدون محدودیت ، اجرای سریع و آسان و بهداشتی.

کاربرد کفپوش گرانیتی
کف‌سازی دکوراتیو سطوح مختلف مسکونی، تجاری و خرید، مراکز بهداشتی ، اماکن توریستی و هتل‌ها، رستوران‌ها، بیمارستان‌ها و مراکز آزمایشگاهی، غذایی و لبنیاتی، پارکینگ‌ها، استخرها، سالن‌های پذیرایی،آمفی‌ تئاتر تئاتر، سینما،سالن‌های نرمش،رختکن‌ ها و بسیاری مکان‌ های دیگر قابل اجراست.

برای اطلاعات بیشتر با شماره 09013510020 و 03535218349 و يا كانال تلگرام https://t.me/epoxyir
وبسایت : www.epoxi.info
اجرا و ارسال به سراسر ايران.

اطلاعات تماس آگهی

دوره نمایش آگهی در تاریخ سه شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۶ ۱۵ : ۳۲ : ۱۱ به پایان رسیده و اطلاعات تماس آن قابل نمایش نیست.