سنگ انعطاف پذیر طبیعی ورقی سبک وارداتي

سنگ انعطاف پذیر طبیعی ورقی سبک وارداتي
سنگ انعطاف پذیر طبیعی ورقی سبک وارداتي
سنگ نرم | سنگ انعطاف پذیر | ورق سنگ ضد آب | سنگ طبیعی ورقی سبک | سنگ ضدآب | سنگ آلمانی

سنگ انعطاف پذیر طبیعی که بصورت لایه ای بضخامت 1-2 میلیمتر از جنس سنگهای ورقه ای طبیعی که تولید و نازک سازی آن بوسیله لایه ای از پارچه فایبرگلاس و چسب تقویت شده و از تخته سنگهای بزرگ طبیعی و س از تولید بسیار انعطاف پذیر می باشند .از ویژگیهای آن شکل پذیری، سبکی وزن و نازکی ضخامت و حتی قابلیت عبور نور ، مقاوم به رطوبت ، وزن سبک 1.5 کیلوگرم برمترمربع ، ضخامت نهایی حداکثر 2میلیمتر بنحویکه میتوان این ورقه ها را همچون کاغذ دیواری با چسب مخصوص نصب کرد.قابل اجرا بروی هرسطحی.بطور کلی همچون مقوایی از جنس سنگهای طبیعی که پس از اجرا نمایی کاملا شبیه یک دیواره از تخته سنگ ضخیم ایجاد مینماید با وزنی سبک ، سرعت در اجرا و بدون درز بودن و آب بند بودن آن بنحویکه جذب آب آن در حد صفر است.بسیار شیک و متمایز از سنگهای موجود در بازار و رنگهای متنوع جدید.

کاربرد : در لابی های مجلل. روکش صفحات همچون اوپن و حتی دربها و سنگ کابینت. دیوار های مختلف درونی و برونی ساختمانها، کف مکانهای مختلف ساختمانی ( با روکش اپوکسی محافظ مخصوص )، اطراف دیوارهای شومینه ، ستون ها بالاخص ستونهای گرد، دربها و سردرگاه ها و بسیار جاهایدیگر.

ین محصول یک کالای وارداتی است و مجموعه رنگهای صنعتی حکیمیان درکنار ارایه آن انواع چسب و رزین های مورد نیاز در نصب آنرا نیز تولید می نماید.

فروش بصورت پروفرمایی و سفارشی برای حداقل ۲۵۰ مترمربع.

برای اطلاعات بیشتر به وبسایت این مجموعه و يا با شماره 03535218349 تماس فرمائيد.:

www.epoxi.info
تلگرام: https://t.me/epoxyir
ارسال و اجرا در سراسر ايران

اطلاعات تماس آگهی

دوره نمایش آگهی در تاریخ سه شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۶ ۳۹ : ۰۳ : ۱۱ به پایان رسیده و اطلاعات تماس آن قابل نمایش نیست.