فروش آنالایزر گاز احتراق کیمو کیگاز مدل KIMO KIGAZ 210

فروش آنالایزر گاز احتراق کیمو کیگاز مدل KIMO KIGAZ 210
فروش آنالایزر گاز احتراق کیمو کیگاز مدل KIMO KIGAZ 210
با توجه به نوع مصرف به دو دسته زیر تقسیم می شوند: ۱-آنالایزرهای گاز محیط آنالايزرهاي گازهاي محيط به دو بخش محیط صنعتی و هوای پاک تقسیم می‌شوند که بخش اول شامل دتکتورهای گاز و دتکتور تیوب و بخش دوم شامل ایستگاه‌های ثابت و سیار می‌باشند. ۲-آنالایزرهای گاز حاصل از احتراق آنالايزرهاي گازهاي حاصل از احتراق نیز به دو بخش خروجی دودکش صنایع و خروجی اگزوز خودرو تقسیم می‌شوند. آنالایزرهای خروجی دودکش صنایع به دو صورت ثابت و پرتابل می‌باشند.
آنالایزر گاز احتراق کیمو کیگاز مدل KIMO KIGAZ 210 :با استفاده ازین دستگاه می توان گاز های O2 ، CO ، NO ، NOx ، CO2 و CH4 را اندازه گیری کرد.این مدل از برند کیمو دارای پرینتر سر خود می باشد و در همان لحظه می توان مقادیر اندازه گیری را بر روی برگه چاپ گرفت.یکی از قابلیت های ویژه آن داشتن نور LED بر روی پراب آن برای استفاده در مکان های تاریک می باشد.قابلیت پراب قابل تعویض دارد.همچنین داده های اندازه گیری را می توان تا 100000 داده ذخیره کرد.


مشخصات فنی :

●اندازه گیری گاز O2 از 0 % to 21 %
●اندازه گیری گاز CO از 0 to 8000 ppm
●اندازه گیری NO از 0 to 5000 ppm
●اندازه گیری NOx از 0 to 5155 ppm
●اندازه گیری CO2 از l0 to 99 % vo
●اندازه گیری CH4 از 0 to 10000 ppm
●اندازه گیری دما با ترموکوپل نوع K از -100 to +1250 °C
●اندازه گیری نقطه شبنم از 0 to +99 °Ctd
●دارای IP40


توضیحات بیشتر :

این دستگاه را با جستجو عبارات کلیدی زیر می توانید پیدا کنید.از قبیل : آنالیزور گاز های احتراق ، آنالایزر گاز دیجیتال ، آنالایزر گاز های خروجی دودکش ، نشت یاب گاز های خروجی دیجیتال ، نشت یاب گاز های محیطی و ... .جهت سفارشآنلاین و خرید اینترنتی انواع آنالایزر گاز محیطی، بالاترین کیفیت و ارزان ترین قیمت می توانید به فروشگاه اینترنتی آنلاین بهروز مراجعه کنید.شرکت بهروز تامین کننده و نماینده رسمی برند های مارمونیکس ، کیوریتسو ، هیوکی ، مستک ، لوترون و... در ایران می باشد.

اطلاعات تماس آگهی

دوره نمایش آگهی در تاریخ دوشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۷ ۴۵ : ۰۸ : ۱۵ به پایان رسیده و اطلاعات تماس آن قابل نمایش نیست.