فروش آنالایزر گاز دودکش و احتراق صنعتی مدل TESTO 335

فروش آنالایزر گاز دودکش و احتراق صنعتی مدل TESTO 335
فروش آنالایزر گاز دودکش و احتراق صنعتی مدل TESTO 335
با توجه به نوع مصرف به دو دسته زیر تقسیم می شوند: ۱-آنالایزرهای گاز محیط آنالايزرهاي گازهاي محيط به دو بخش محیط صنعتی و هوای پاک تقسیم می‌شوند که بخش اول شامل دتکتورهای گاز و دتکتور تیوب و بخش دوم شامل ایستگاه‌های ثابت و سیار می‌باشند. ۲-آنالایزرهای گاز حاصل از احتراق آنالايزرهاي گازهاي حاصل از احتراق نیز به دو بخش خروجی دودکش صنایع و خروجی اگزوز خودرو تقسیم می‌شوند. آنالایزرهای خروجی دودکش صنایع به دو صورت ثابت و پرتابل می‌باشند.آنالایزر گاز احتراق تستو مدل TESTO 335 :


مدل 335 ساخت کمپانی بزرگ و معتبر TESTO یک دستگاه پرتابل جهت اندازه گیری و آنالیز گاز های احتراق می باشد.این دستگاه مناسب برای واحد های مانیتورینگ ، خدمات مهندسی ، بازرسان ،کاربر های موتور ها و ... می باشد.با استفاده ازین آنالایزر گاز می توان میزان گاز های CO ، CO2 ، NO ، NO2 و SO2 را اندازه گیری کرد.مقادیر اندازه گیری شده را می توان ذخیره کرد و همچنین جهت آنالیز و بررسی داده قابلیت اتصال به کامپیوتر را دارا می باشد.


مشخصات فنی :

●اندازه گیری O2 از 0...25Vol.%
●اندازه گیری CO از 0...10000ppm
●اندازه گیری NO2 از 0...500ppm
●اندازه گیری SO2 از 0...5000ppm
●اندازه گیری NO از m0...3000pp
●صفحه نمایشگر بزرگ
●قابلیت ذخیره داده ها

توضیحات بیشتر :

این دستگاه را با جستجو عبارات کلیدی زیر می توانید پیدا کنید.از قبیل : آنالیزور گاز های احتراق ، آنالایزر گاز دیجیتال ، آنالایزر گاز های خروجی دودکش ، نشت یاب گاز های خروجی دیجیتال ، نشت یاب گاز های محیطی و ... .جهت سفارشآنلاین و خرید اینترنتی انواع آنالایزر گاز محیطی، بالاترین کیفیت و ارزان ترین قیمت می توانید به فروشگاه اینترنتی آنلاین بهروز مراجعه کنید.شرکت بهروز تامین کننده و نماینده رسمی برند های مارمونیکس ، کیوریتسو ، هیوکی ، مستک ، لوترون و... در ایران می باشد.

اطلاعات تماس آگهی

دوره نمایش آگهی در تاریخ دوشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۷ ۳۸ : ۱۰ : ۱۵ به پایان رسیده و اطلاعات تماس آن قابل نمایش نیست.