تقویت ریش و سبیل، نرم کننده ریش، مراقبت از ریش

تقویت ریش و سبیل، نرم کننده ریش، مراقبت از ریش
تقویت ریش و سبیل، نرم کننده ریش، مراقبت از ریش
- مراقبت از ریش:
مردان ریشدار شهری با محصولات بهداشتی و مراقبتی نظافت ریش خود را رعایت می کنند. روغن مراقبتی ریش، باعث نرمی و درخشندگی ریش می شود، همچنین به رشد و تقویت ریش و سبیل شما نیز کمک می کند و باعث می شود که ریش بوی خوبی نیزداشته باشد. واکس سبیل نیز به شما کمک می کند تا به سبیل خود فرم بدهید، در عین حال صابون ها، شانه ها و برس ها کمک می کنند تا ریش شما تمیز و مرتب به چشم بیاید. ما حتی محصولات بیشتری تولید کرده ایم که فراتر از مراقبت از ریش می روند و از مو ها و بدن شما نیز مراقبت به عمل می آورند و علاوه بر آن باعث می شود که محصولات ما چند منظوره باشند. Persia Beard Club پیشرو محصولات نظافتی و تقویتی ریش و سبیل است و تنها بهترین ها را تولید می کند.
- روغن ریش:
بهترین روغن ریش تولید و گردآوری شده توسط Persia Beard Club ترکیبی از روغن های حامل است که با روغن های ضروری مخلوط شده است. این ترکیب هم بوی خوبی به ریش می دهد و هم باعث می شوند ظاهر سالم و مرتبی داشته باشد و باعث رشد و تقویت ریش می شود. این روغن ها طوری طراحی شده اند که خیلی سبک وزن باشند، و ریش شما را درخشان و مرتب می کنند. علاوه بر این، روغن ریش ما ریش شما را نرم و مرطوب می کند و در حالیکه شوره مو را به حداقل می رساند و یا حتی آن را ازبین می برند، سلامت ریش شما را تضمین می کنند. این ترکیب سبک وزن ریش شما را سنگین نمی کند تا باعث افتادگی آن بشود و شما احساس کنید که ریشتان بیش از حد چرب شده است. پس به راحتی از آن استفاده کنید، روغن ریش ما تنها ترین و بهترین روغن ریش موجود در بازار است.
- واکس سبیل:
واکس سبیل ما در ظرف های جیبی قابل حملی بسته بندی شده اند، بنابراین آنها همیشه گرم و قابل استفاده هستند. این واکس تنها از مواد طبیعی همچون موم زنبور عسل، روغن جوجوبا و لانولین ساخته شده است. واکس سبیل Persia Beard Club گوشه های سبیل را در میانه نگه می دارد و آن را از افتادن به درون دهان حفظ می کند. این واکس گوشه های سبیل را در حالتی طبیعی و با سازگاری مناسب حفظ می کند و این حالت تا پایان روز دست نخورده به جا می ماند.
شما تمامی این محصولات ها را به علاوه (نرم کننده ریش و شستشوی ریش) می توانید به صورت آنلاین از فروشگاه سایت ما خریداری کنید:
http://persiabeardclub.com/shop
ما قصد داریم دید جامعه رو نسبت به افراد ریشو تغییر بدیم ! این تغییر زمان می گیرد اما درحال پیشرفت است. با ما در ارتباط باشید !
کانال تلگرام ما:
telegram.me/PersiaBeardClub
صفحه اینستاگرام ما:
https://www.instagram.com/PersiaBeardClub/

اطلاعات تماس آگهی

دوره نمایش آگهی در تاریخ جمعه ۱۱ خرداد ۱۳۹۷ ۴۶ : ۴۵ : ۱۲ به پایان رسیده و اطلاعات تماس آن قابل نمایش نیست.