کانال های پیش ساخته

کانال های پیش ساخته
کانال های پیش ساخته
کانال های پیش ساخته هدایت آبهای سطحی با درپوش ها و بدنه های مختلف بنا به کاربری مورد نیاز. این کانال ها با توجه به مدل انتخابی قابلیت استفاده درموتورخانه ها، فضاهای صنعتی، محوطه ها با عبورعابر پیاده مانند سالن تولید کارخانه ها، فضای داخلی پارکینگ ها، پارکینگ های طبقاتی با محدودیت ضخامت سقف، محوطه های مختلف صنعتی با تردد مداوم خودرو، آزمایشگاهها، آشپزخانه های صنعتی و موارد دیگر کاربرد دارند.
این کانال های پیش ساخته هدایت آب سطحی در ایران با عناوینی چون گاتر، گریتینگ، ترنچ و گریل نیز نام برده میشوند. کانال های پییش ساخته فوق که آب را بصورت خطی جمع آوری و هدایت میکند می توانند جایگزینی مناسب برای سیستم های نقطه ای جمع آوری آب یا کف شورهای سنتی باشند.
سطح صیقلی داخلی گاترها و قدرت هیدرولیکی بالا در انتقال مایعات در این کتنال ها باعث میشود استفاده از گاترهای پیش ساخته در محیط های با بارش زیاد و دبی آب بالا نیز امکان پذیر باشد. از مزایای کانال های پیش ساخته آب نصب سریع و آسان، دوام و طول عمر، زیبایی و کارایی این محصولات میباشد. مدل های ارائه شده ساخت دو برند بسیار معروف فرانسوی و آلمانی می باشند. برای اطلاعات بیشتر و بازدید از مدل ها به وب سایت زیر مراجعه نمایید.

اطلاعات تماس آگهی

دوره نمایش آگهی در تاریخ دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶ ۱۳ : ۵۷ : ۱۰ به پایان رسیده و اطلاعات تماس آن قابل نمایش نیست.