وکیل مهاجرت به کانادا | مهاجرت به کانادا

وکیل مهاجرت به کانادا مهاجرت به کانادا
وکیل مهاجرت به کانادا | مهاجرت به کانادا
سازمان خدمات مهاجرتی و حقوقی سلیمانی یکی از سرشناس ترین سازمانهای بین المللی در امور مهاجرت می باشد. این سازمان توسط خانم حوری سلیمانی با هدف کمک کردن به کسانی که در امید مهاجرت برای ساختن آینده بهتر برای خود و خانواده شان هستند، تأسیس گشته است.

خانم حوری سلیمانی و همکاران متخصص ایشان باور دارند تمام افراد حق مسلم دارند که اطلاعات کامل درباره سرزمین و کشوری را داشته باشند که تصمیم به ساختن آینده خود را در آن دارند. افراد داوطلب همچنین باید از حمایت و راهنمایی مشاوران و متخصصین سازمان برای رسیدن به آرمانهایشان، به بهترین وجه ممکن، برخوردار باشند.

به مدت سالیان متمادی این سازمان خدمات مشاوره اییِ گوناگونی را در کلیه زمینه های قوانین مهاجرت که شامل مهاجرت از طریق خانوادگی، تخصصی، تجاری و ویزاهای تحصیلی و توریستی می شود به موکلین تجاری و متخصص خود ارائه داده است. از زمان تأسیس تاکنون، این سازمان شهرت فراوانی را بخاطر کیفیت بالای خدمات و حفظ اسرار موکلین کسب کرده است و مشاوران و متخصصین سازمان تلاش خود را بر اساس فراهم نمودن خدمات حرفه ای و برقراری ارتباط نزدیک و دوستانه با موکلین قرار داده اند .

دراین سازمان، ما همیشه خوشحال خواهیم بود اطلاعات لازم در مورد مهاجرت را در اختیار شما قرار دهیم.

چرا انتخاب سازمان مهاجرتی حوری سلیمانی

خانم حوری سلیمانی با مجوز رسمی از سازمانهای مربوطه و با همکاری تیم بسیار مجرب برای اقدام در دیگر کشورها کاملا آمادگی دارند که شما را در امور مهاجرت یاری رسانند. ایشان با تجربه بسیار زیاد و هزاران پرونده موفق قادر است با تحلیل درست و در نظر گرفتن تمام نقاط قوت و ضعف پرونده شما با اتخاذ روش صحیح شما را در این تصمیم سرنوشت ساز که به تغییر شرایط زندگی شما و آینده عزیزان شما منجر می شود یاری رساند. ایشان عضو رسمی ICCRC بوده و از آنجائی که ICCRC اعضاء خود را با دقت کامل و بعد از گذراندن امتحانات بسیار مشکل از قبیل امتحان زبان انگلیسی و یا فرانسه و گذراندن دوره های مربوطه انتخاب می کند و ایشان از اولین افرادی است که عضو این سازمان شده و مسلما تمام تجربه و توانائی خود را برای کمک به شما بکار خواهد گرفت.


روشهای مهاجرت به کانادا :
مهاجرت به کانادا از طریق استانی
مهاجرت به کانادا از طریق کار
مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل
کار در کانادا
مهاجرت به کبک کانادا
تحصیل در کانادا
مهاجرت سریع به کانادا
مهاجرت به کانادا از طریق خوداشتغالی
مهاجرت به منیتوبا 2017
تمام هموطنان عزیزی که قصد مهاجرت به کانادا را دارند باید طبق شرایطشان بهترین روش مهاجرت را انتخاب نمایند تا مهاجرتی موفق داشته باشند و برای انتخاب بهترین روش بهتر است با وکیل مهاجرت به کانادا مشورت نمایند و کارهای خود را به بهترین وکیل مهاجرت به کانادا بسپارند.
نشانی وب سایت: https://hoori.ca/

اطلاعات تماس آگهی

دوره نمایش آگهی در تاریخ پنج شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶ ۱۳ : ۴۰ : ۱۶ به پایان رسیده و اطلاعات تماس آن قابل نمایش نیست.