تجهیزات صنعتی و خط تولید از اروپا با امکان فاینانس

تجهیزات صنعتی و خط تولید از اروپا با امکان فاینانس
تجهیزات صنعتی و خط تولید از اروپا با امکان فاینانس
شرکت مهندسی برق لاوان الکترونیک با دارا بودن شعبه اروپایی در کشور اتریش، نیازهای صنایع مختلف را به انواع تجهیزات اعم از تجهیزات الکتریکی، الکترونیکی, هیدرولیکی، قطعات یدکی مکانیکی، انواع سنسور و ترانسمیتر و تجهیزات اتوماسیون صنعتی از سازندگان اصلی اروپایی تأمین می نماید.

همچنین مدرنترین خطوط تولید در صنایع فلزی، انرژی، صنایع غدایی، صنایح حرارتی و برودتی و ... از بهترین سازندگان اروپایی ارائه می گردد. جهت هرگونه استعلام یا مشاوره می توانید با این شرکت تماس حاصل نمایید.
مشاوره و فاینانس پروژه های نیروگاه سی اچ پی (CHP) از طریق منبع اروپایی. ژنراتورهای گازی ینباخر اتریش. قطعات یدکی ینباخر اتریش (Jenbacher)
خط تولید لاستیک خودرو، خط تولید شیر خشک، خط تولید لبنیات، خط تولید نخ و پارچه، خط تولید تخته و نئوپان از کاه و کلش، خط تولید کاغذ، خط تولید نان صنعتی، خط تولید کیک و کلوچه، خط تولید مواد شوینده و خط تولید نوشیدنی، خط تولید آبمیوه، خط تولید آبجو بدون الکل (دلستر، ماء‌الشعير) از بهترین سازندگان کشورهای آلمان، سوئیس و اتریش قابل عرضه به سرمایه گذاران محترم می باشد.

در صورت دارا بودن شرایط لازم، کارآفرینان می توانند از شرایط فاینانس طرحهای صنعتی بصورت مستقیم از اروپا بهره مند شوند. خدمات مشاوره کامل از طریق دفتر این شرکت در ایران و اتریش قابل ارائه است.

این شرکت افتخار همکاری با صنایع فولاد، صنایع غذایی، کارخانجات آرد، صنایع نفت، گاز و پتروشیمی را در سرتاسر ایران داشته و بهترین تجهیزات را در اسرع وقت تقدیم مشتریان محترم می نماید.

مشاوره جهت صادرات محصولات برتر ایرانی به اروپا نیز در زمره خدمات این شرکت می باشد.

جهت اطلاع ار آخرین اخبار شرکت به وبسایت این شرکت مراجعه فرمایید:
http://lavanelectronic.com/news_fa.html

شماره تماس: 09121170160 (ایمو -تلگرام)
شماره تماس اتریش(مستقیم): 004368864695953
واتساپ: 004368864695953
www.Lavanelectronic.com
Lavanelectronic@gmail.com

اطلاعات تماس آگهی

دوره نمایش آگهی در تاریخ یکشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۶ ۰۳ : ۰۸ : ۰۳ به پایان رسیده و اطلاعات تماس آن قابل نمایش نیست.