نمایندگی مجاز تعمیرات و سرویس لوازم خانگی آاگ AEG در تهران

نمایندگی مجاز تعمیرات و سرویس لوازم خانگی آاگ AEG در تهران
نمایندگی مجاز تعمیرات و سرویس لوازم خانگی آاگ AEG در تهران
پشتیبان سرویس نمایندگی مجاز و رسمی لوازم خانگی آاگ، یخچال فریزر، ماشین لباسشویی، ماشین ظرف‌شویی، اجاق گاز، مایکرو فر و کولر گازی (اسپیلت) در تهران آماده‌ی ارائه خدمات پس از فروش، تعمیرات و سرویس می‌باشند. برای دریافت اطلاعات بیشتر و ارائه درخواست خود می‌توانید در نواحی مختلف تهران با شماره تلفن‌های زیر تماس حاصل فرمایید.
تلفن:۲۲۷ ۹۹ ۲۲۸ـــ۰۲۱ نمایندگی شمال تهران
۶۸ ۱۹ ۱۳ ۳۳ـــ۰۲۱ نمایندگی مرکزی تهران
۱۷ ۹۰ ۸۵ ۴۴ـــ۰۲۱ نمایندگی غرب تهران
۹۶ ۱۵ ۴۹ ۷۷ـــ۰۲۱ نمایندگی شرق تهران
ضمنا می‌توانید درخواست خود را به صورت آنلاین از طریق آدرس http://poshtibanservice.com/order/ ارسال نمایید تا همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس حاصل فرمایند و از ۱۰٪ تخفیف برخوردار گردید.

ویژگی‌های خدمات ارائه شده توسط پشتیبان سرویس
- تعمیر و سرویس کاران حرفه‌ای با تخصص ویژه در لوازم خانگی آاگ AEG
- استفاده از قطعات یدکی اصلی و شرکتی آاگ AEG
- ارائه سرویس در حداقل زمان ممکن و در زمان مورد نظر مشتری
- گارانتی خدمات ارائه شده توسط پشتیبان سرویس به مدت شش ماه

شرکت آاگ AEG
امیل راتناو در سال ۱۸۸۳ شرکت آلمانی «برق ادیسون» را در برلین تأسیس نمود. این کارخانه به شرکت آ ا گ در سال ۱۸۸۷ تغییر نام یافت. در ابتدا درگیر تولید تجهیزات الکتریکی (مانند لامپ، موتور و ژنراتور) شد، شرکت خیلی زود در سیستم‌های انتقال برق AC وارد شد. در سال ۱۹۰۷ پتر بهرنس به عنوان مشاور هنری AEG منصوب شد. این امر منجر به ایجاد اولیه هویت سازمانی این شرکت با محصولات و به اشتراک‌گذاری تبلیغات ویژگی‌های طراحی مشترک گشت. کمپانی AEG یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های تولیدکننده تجهیزات الکتریکی در جهان است که در حال حاضر تولیدات انبوه آن شامل ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال و فریزر، ساید بای ساید و... می‌باشد. در صورتی‌که دستگاه شما دارای برگه گارانتی شرکتی باشد و تاریخ آن نگذشته باشد می‌تواند در صورت بروز هرگونه مشکل به شما کمک کند تا بتوانید از مزایا و تعهداتی که نمایندگی رسمی لباسشویی یخچال ظرفشویی آاگ در قبال محصولات خود دارد استفاده کنید و با تماس با تعمیرگاه مرکزی یخچال لباسشویی آاگ از این خدمات بهره‌مند شوید اما اگر شما به هر دلیلی از جمله اتمام تاریخ گارانتی یا گم‌شدن برگه گارانتی نمی‌توانید از خدمات پس از فروش لباسشویی یخچال آاگ بهره‌مند شوید می‌توانید با ما در سراسر تهران تماس گرفته و با مطرح کردن مشکل خود با همکاران ما در این بخش بهترین راه را برای تعمیر یا سرویس یخچال لباسشویی، ظرفشویی آاگ خود به دست آورید ارائه خدمات باکیفیت به شما باتجربه چندین ساله به دست آمده است.

اطلاعات تماس آگهی

دوره نمایش آگهی در تاریخ پنج شنبه ۱ شهریور ۱۳۹۷ ۳۹ : ۵۸ : ۱۶ به پایان رسیده و اطلاعات تماس آن قابل نمایش نیست.