نمایندگی مجاز تعمیر و سرویس لوازم خانگی بوش BOSCH در تهران

نمایندگی مجاز تعمیر و سرویس لوازم خانگی بوش BOSCH در تهران
نمایندگی مجاز تعمیر و سرویس لوازم خانگی بوش BOSCH در تهران
نمایندگی خدمات پس از فروش و تعمیرات لوازم خانگی بوش BOSCH در تهران
پشتیبان سرویس نمانیدگی تعمیرات، سرویس و خدمات پس از فروش لوازم خانگی بوش شامل یخچال، لباس‌شویی، ظرف‌شویی، کولر گازی، مایکروفر و اجاق گاز بوش Bosch آماده ارائه سرویس در تهران می‌باشد. تعمیرکاران حرفه‌ای ما با تخصص ویژه در زمینه‌ی لوازم خانگی بوش، خدماتی با کیفیت با استفاده از قطعات یدکی اصلی بوش انجام می‌دهند. ضمنا کلیه خدمات ارائه شده دارای گارانتی شش ماهه می‌باشند. برای ما رضایت‌مندی مشتری از اهمیت فوق‌العاده‌ایی برخوردار است. لطفا جهت بهره‌مدی از خدمات ما از طریق شماره‌های زیر با ما تماس حاصل فرمایید.
تلفن:۲۲۷ ۹۹ ۲۲۸ـ۰۲۱ نمایندگی شمال تهران
۶۷ ۱۰ ۱۳ ۳۳ـ۰۲۱ نمایندگی مرکزی تهران
۱۷ ۹۰ ۸۵ ۴۴ـ۰۲۱ نمایندگی غرب تهران
۹۶ ۱۵ ۴۹ ۷۷ـ۰۲۱ نمایندگی شرق تهران
ضمنا می‌توانید با مراجعه به وب سایت ما poshtibanservice.com با پر کردن فرم سفارش آنلاین درخواست تعمیرات خود را ارسال نمایید تا در اولین فرصت ما با شما تماس بگیریم.

همیشه نگران هستیم. در منزل یکی از وسایل لوازم خانگی‌مان خراب می شود چکار کنیم آیا به موقع و در کمترین زمان تعمیر می‌شود یا خیر، مثلا وسیله‌هایی مانند یخچال فریزر، کولر گازی و یا حتی اجاق گاز تعمیر آنها اگر چند ساعت هم طول بکشد متحمل ضررهای زیادی می‌شویم مانند خراب شدن گوشت‌های فریزر شده. از این رو خدمات پس از فروش بسیار نقش مهمی دارد اگر تعمیرگاه مرکزی یک برند خدمات خوبی ارائه ندهد محبوبیت آن برند از بین می‌رود. خدمات پس از فروش بوش همیشه حامی مصرف‌کننده بوده است. هنگام خرابی یکی از لوازم خانگی بوش خود می‌توانید با دفتر مرکزی خدمات که شماره‌های آن در کارت گارانتی محصول شما می‌باشد تماس بگیرید یا اگر از مهلت گارانتی گذشته با یکی از تعمیرگاه های مجاز مشکل خود را مطرح کنید.

اطلاعات تماس آگهی

دوره نمایش آگهی در تاریخ پنج شنبه ۱ شهریور ۱۳۹۷ ۵۶ : ۵۸ : ۱۶ به پایان رسیده و اطلاعات تماس آن قابل نمایش نیست.