فروش ورق های آلومینیوم کامپوزیت کرۀ جنوبی

فروش ورق های آلومینیوم کامپوزیت کرۀ جنوبی
فروش ورق های آلومینیوم کامپوزیت کرۀ جنوبی
شرکت بانیان نمای کیش
نماینده انحصاری فروش ورق کامپوزیت alcopanel کره جنوبی در ایران
مزایای ورق آلکوپنل
1: ورق آلومینیوم کامپوزیت Alcopanelبه ضخامت 4 میلیمتر میباشد که از 2 لایه 5/0 میلیمترآلومینیوم با آلیاژA3003-H16 تولید کمپانی Alcan آلمان میباشد و هسته مرکزی آن بسته به سفارش کارفرما از نوع پلی اتیلن خالص یا پلی الفین(ضد حریق) تهیه میگردد.
2: قدرت پیوستگی یا نیروی جداسازیPeel strength=12/34 cm)) ورق کامپوزیت ALCOPANEL حدودا دو تا سه برابر ورق های معتبر دنیا میباشد که این مربوط به خط تولید با تجهیزات کاملا آمریکایی در این کمپانی است .
3: نوع رنگ این محصولKyner 500 میباشد که محصول کمپانی PPG آمریکا است و با ضخامت 35 میکرون که از ویژگیهای آن پیوستگی کم نظیر رنگ به جهت تکنولوژی پیشرفته غلطکی و به دلیل ایجاد یک سطح کاملا پیوسته در مقابل آلودگیهای جوی,زباله های صنعتی,انواع اشعه های خورشید مقاوم تر است ,علت آن استفاده از %75 PVDF در رنگ میباشد که پس از 10 سال فقط 5% افت رنگ در شرایط عادی خواهد داشت.در ضمن این محصول توسط کمپانی HYSCO کره جنوبی که در اصل خط رنگ کمپانی هیوندای موتورز کره جنوبی میباشد رنگ آمیزی میگردد.
4: فیلم یا پوشش محافظ ورق ازشرکت DUPON فرانسه تهیه شده و از بالاترین کیفیت برخوردار میباشد و این پوشش به مصرف کننده این امکان را میدهد که تا 5 سال بتواند پوشش محافظ را از ورق جدا نکند. موادی که در چسب این پوشش استفاده شده به شکلی است که پس از مدتی خاصیت خود را از دست داده و به جای اینکه به رنگ ورق بچسبد و به ورق آسیب برساند خود پوشش از ورق جدا خواهد شد.
5: ورق آلکوپنل تا میزان 25 دسی بل عایق صوتی می باشد واز 50- تا 80+ درجه سانتی گراد بدون ایجاد تغییر در شکل ظاهری یا رنگ پایدار خواهد ماند.
6: این محصول علاوه بر موارد ذکر شده قابلیت شکل پذیری به گونه ای را دارد که زوایای 135 درجه را میتوان به راحتی در آن ایجاد نمود و همچنین قوس پزیری تا قطر 40 سانتیمتر بدون بوجود آمدن موج و شکستگی در رنگ و خود ورق را دارا میباشد و این اتفاق را مدیون peel strength بالا وآلیاژی بودن ورق و سیستم رنگ آمیزی غلطکی خود میباشد در صورتی که در محصولات مشابه,ورق و رنگ دچار شکستگی می شوند وپس از مدتی به حالت اولیه خود بر خواهند گشت و از حالت نورد خارج خواهند شد.
7: ISO9001 , ISO14001 , گواهی مدیریت CEBTP سوئیس , SGS آمریکا , PSP سنگاپور, K و KSB کره جنوبی از جمله قسمتی از گواهینامه های استاندارد بین المللی ALCOPANEL می باشند .
8: کمپانی ALCOPNEL این توانمندی را دارد که بر اساس دستورنقشه کشیده شده ابعاد ورق تولیدی را تغییر دهد ( CUTTOSIZE ) که پرت اجرا را به زیر 2 در صد کاهش میدهد .
9: کمپانی ALCOPANEL در سال 2015 توانایی تولید 120 رنگ و هر نقش و بافتی که مورد نظر کارفرمایان محترم باشد را خواهد داشت .
10: رنگ وکیفیت ورق ALCOPANEL در تمام شرایط جوی از 20 الی 100 سال بسته به نوع انتخاب محصول شامل گارانتی می باشد .

اطلاعات تماس آگهی

دوره نمایش آگهی در تاریخ دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ ۴۲ : ۱۰ : ۱۷ به پایان رسیده و اطلاعات تماس آن قابل نمایش نیست.