خطوط هوشمند 909

خطوط هوشمند 909
خطوط هوشمند 909
امروزه با توجه به افزایش نیاز مردم به مشاوره (مشاوره حقوقی ، مشاوره تحصیلی ، املاک ، خودرو و ...) و کم بودن زمان مورد نیاز برای مراجعه حضوری به مشاوره و پیدا کردن مشاوره خوب و قوی و همچنین مشکلاتی همچون ترافیک ، آلودگی هوا ، سرما و گرما و ... و ترجیح مردم برای برطرف کردن نیازهای خود از منزل یا محل کار، می توان یه موقعیت مناسب بوجود آورد تا در پی برطرف کردن این نیاز برآمد.


خطوط هوشمند مشاوره 909 مخابرات صرفا جهت رفع نیازهای مشاوره مردمی با در نظر گرفتن منفعت مشاوره دهنده می باشد.


نحوه کار کردن با این خطوط به این شکل می باشد که یک دفتر مشاوره (تحصیلی ، حقوقی ، املاک ، خودرو و ...) می تواند یک خط هوشمند 10 رقمی و کاملا رایگان دریافت نماید ( این خط قابلیت دایورت یا اتصال به تعداد نامحدودی خط چه ثابت و چه همراه را دارد). هر زمان که کاربری نیاز به مشاوره داشته و با این خط 10 رقمی تماس میگیرد هربار به یکی از مشاوران وصل می شود و از مشاوره ایشان استفاه مینماید.


یکی از قابلیت این خطوط این است که می توانید گزارش تماس هارا داشته باشید. (تعداد تماس ها با خط شما - میزان مکالمه بر حسب دقیقه بر روی هر یک از خطوط دایورت شده و ...)


هزینه هر تماس برای مشاوره گیرنده بستگی به قرارداد با شرکت ارائه دهنده و مخابرات میباشد که معمولا دقیقه ای 1000 یا 2000 و یا 3000 تومان میباشد که بسیار مقرون به صرفه تر از هزینه های مشاوره های حضوری میباشد و بخش قابل توجهی از هزینه ی مکالمات دریافت شده تماس گیرندگان به حساب شما واریز میگردد... فلذا این روش مشاوره یک حالت برد-برد برای مشاوره دهنده و مشاوره گیرنده خواهد بود.


جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره در این زمینه به سایت زیر مراجعه نمایید و یا با ما تماس حاصل فرمایید :

https://macanads.com

اطلاعات تماس آگهی

دوره نمایش آگهی در تاریخ یکشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۷ ۵۶ : ۴۰ : ۱۳ به پایان رسیده و اطلاعات تماس آن قابل نمایش نیست.