نمایندگی بالکانسکواکو بلغارستان در ایران

شرکت مهندسی کاوش صنعت باران
نماینده انحصاری کمپانی "بالکانسکواکو" بلغارستان در ایران

شرکت مهندسی کاوش صنعت باران نماینده انحصاری کمپانی "بالکانسکواکو" بلغارستان، تولید کننده انواع جرثقیل های سقفی و الکتروموتور، به منظور ارائه محصولات و خدمات شرکت "بالکانسکواکو" در ایران آمادگی خود را به لحاظ ارائه خدمات اعلام میدارد.
هدف این شرکت معرفی و فروش محصولات با کیفیت از طرف شرکت "بالکانسکواکو" و همچنین ارائه خدمات پس از فروش و تامین قطعات اولیه و یدکی مورد نیاز محصولات این کمپانی در بازار ایران، طبق استانداردها و قوانین بین الملل و همچنین کمپانی "بالکانسکواکو" میباشد.
این شرکت دارای پرسنل متخصص و دوره دیده است که دوره های تخصصی در زمینه جرثقیل را زیر نظر متخصصین مجرب کارخانه در بلغارستان گذرانده اند و مورد تایید شرکت "بالکانسکواکو" هستند.
محصولات ارائه شده در بازار ایران توسط شرکت مهندسی کاوش صنعت باران طبق قوانین کمپانی "بالکانسکواکو" دارای 36 ماه گارانتی میباشد. جرثقیل سقفی در مدلهای T (گرد) و MT (چهارگوش) در انواع چهارکاره، دوکاره، بغل آویز از 1 تن تا 100 تن با گروه های کاری مختلف و بالابرهای زنجیری از 125 تا 2000 کیلوگرم، همچنین موتور گیربکس های حرکت طولی (مخروطی) به صورت هالو شافت و بسته به نوع سفارش مشتری از نظر محیط کاری (IP) و ارتفاع ، ضد انفجار (EX) قابل استفاده در محیط های گازی، اسیدی، شیمیایی با توجه به نوع محیط کاری و نیاز مشتری در تناژهای متفاوت از 1 تن تا 100 تن قابل ساخت و سفارش میباشند. در ضمن شرکت "بالکانسکواکو" در خصوص ساخت انواع سازه های جرثقیل های سقفی شامل تک پل، دو پل، دروازه ای و نیمه دروازه ای بصورت استاندارد آمادگی خود را جهت دریافت کلیه سفارشات اعلام میدارد.
شرکت "بالکانسکواکو"
شرکت "بالکانسکواکو" واقع در کشور بلغارستان دارای سه کارخانه مستقل و سالن های تولیدی با مساحت کل 20000 متر مربع و دارای بیش از 600 دستگاه ماشین آلات تولیدی و فلزکاری و بیش از 550 مهندس و متخصص مجرب است که باعث شده این شرکت در زمینه تولید محصولات خود مستقل از هرگونه شرکت مقاطع کار فرعی باشد.
کلیه محصولات و قطعات کمپانی "بالکانسکواکو" ایمن و در مناطق مختلف آب و هوایی معتدل و گرمسیری یا دریایی و همچنین محیط کاری عادی یا محیط شیمیایی خطرناک و دمای نرمال از 25 درجه سانتیگراد زیر صفر تا 40 درجه سانتیگراد بالای صفر و طبق سفارش مشتری میتواند در دمای پایینتر از 25 درجه سانتیگراد زیر صفر و بالاتر 40 درجه سانتیگراد بالای صفر قادر به کار باشد.
شرکت "باکانسکواکو" دارای گواهینامه ISO9001:2008 صادر شده توسط TUV Rheinland می باشد.
محصولات شرکت مطابق با استانداردهای رایج در کشورهایی که در آن ها مورد استفاده قرار میگیرند از جمله استاندارد DIN15018 است و دارای گواهینامه های مربوطه میباشند.
محصولات شرکت "بالکانسکواکو" به کشورهای مختلفی از جمله روسیه، قزاقستان، اوکراین، چک، اسلواکی، ترکیه، ایران و چند کشور دیگر صادر میشود که این معرف کیفیت بالای محصولات شرکت است و محصولات شرکت دارای گارانتی سراسری میباشند. همچنین این شرکت دارای سابقه کاری 25 ساله در ایران و دارای نمایندگی های رسمی فروش در شهرهای اصفهان، شیراز، تبریز، یزد و مشهد میباشد.

اطلاعات تماس آگهی

دوره نمایش آگهی در تاریخ چهارشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۶ ۲۸ : ۳۳ : ۱۲ به پایان رسیده و اطلاعات تماس آن قابل نمایش نیست.