فروش درب پلی وود ( ضد آب) قم

فروش درب پلی وود ضد آب قم
فروش درب پلی وود ( ضد آب) قم
فروش درب پلی وود (ضد اب) قم نمایندگی سی دُر اصفهان
سی دُر قم تولید کننده دربهای پلی وود ( WPC )
پلی وود ( WPC )نسل جدیدی از دربهای چوبی به همراه چارچوب
WPC مخفف wood plastic composite است و در واقع همان ترکیب چوب و پلیمر می باشد که در برابر رطوبت صد در صد مقاوم ،در اثر حرارت شعله ور نمی شود و در زمره محصولات لوکس و مقاومی است که در حال حلضر در اروپا و بخصوص آلمان مورد استفاده قرار می گیرد
خصوصیات دربهای پلی وود ( WPC ) ضد اب قم
100% ضدآب
مقاوم در برابر ضربه
سطح بهداشتی با نگهداری آسان ( نتی باکتریال )
درب پلی وود قم :مقاوم در برابر آتش ( خود اطفاء )
درب پلی وود قم :عایق صدا
درب پلی وود قم :25 سال ضمانت کتبی
دربهای سی دُرقم همراه با چارچوب و قرنیز همرنگ درب به مشتریان عزیز عرضه می گردد. این دربها از عرض ۶۰ الی ۱۱۰ سانتیمتر بصورت تک لنگه که تا عرض ۱۸۰ سانتیمتر بصورت دو لنگه تولید می گردند
مشخصات فنی درب ضد آب WPC (پلی وود قم
دربهای پلی وود – WPC از سری درب های لوکس است که ظاهری شبیه چوب دارد. دربها وچهارچوب های تهیه شده از پلی وود ماهیتی 100% ضدآب دارد و به صورت یکپارچه طی فرآیند اکسترود تولید می شود و بدلیل ماهیت کامپوزیتی خود خواص برتر چوب و چوب پلاست تشکیل دهنده خود را دارد ، پلی وود سختي و قدرت را از ويژگيهاي چوب و پلاستيك گرفته است اما تراكم آن غالباً بالاتر از چوب و پلاستیک است . بدلیل مزایای بسیار زیاد نسبت به درب های دیگر از جمله ضد اب ۱۰۰% ،ضد اشتعال ، ضد حشره ، ضد خش و ضد ضربه ، عمر مفید بالا (بیش از ۳۰ سال ) و…. به عنوان درب اتاقی در هتل ها ، منازل مسکونی و دفتر مدیریت شرکت ها و … استفاده می شود و به دلیل ضد آب بودن ۱۰۰% خود می تواند جایگزین درب های تمام چوبی و درب های آلومینیومی در حمام و سرویس های بهداشتی در خانه و اماکن عمومی مرطوب باشد و معایب این نوع درب ها را که پوسیدگی و رنگ پریدگی به مرور زمان میباشد را به طور کامل پوشش می دهد .

درب های ضد آب شامل اتاقی ،سالن پذیرایی ،راهروها وسرویس های بهداشتی وموارد دیگر در قالبهای تک لنگه ،یک ونیم لنگه ودولنگه با چهارچوب و بدون چهارچوب در دو مدل خام ( با قابلیت رنگ کاری با هر روشی) و روکش رنگی PVC در طرح های متنوع ارائه می شود و رویه درب با دستگاه های پیشرفته و تمام اتوماتیک ، قابلیت سی ان سی (CNC) شدن را در طرح های نامحدود را دارا می باشد.
عرض دربهای پلی وود ۶۰ الی ۹۰ سانتیمتر میباشد وارتفاع استاندارد درب ها ۲۱۰ سانتیمتر میباشد.
یکی از شاخص ترین مزیت های دربهای ضد آب پلی وود نصب واجرای درب وچهارچوب همزمان می باشد. همچنین درب پلی وود وچهارچوب ازیک رنگ ومواد اولیه بوده وزیبایی قابل توجهی را به همراه خواهد آورد.وجود لاستیک درزبند چهارچوب WPC ونصب آن با فوم های تزریقی پلی اورتال داخل دهانه دیوار مطابق با استاندارد کلیه ساختارها اعم از درایوالDrywalls است وکیفیت عملکردی بسته شدن لنگه درب ضد آب شاخص کیفیتی آن تلقی می گردد.

اطلاعات تماس آگهی

دوره نمایش آگهی در تاریخ چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶ ۵۸ : ۰۷ : ۱۷ به پایان رسیده و اطلاعات تماس آن قابل نمایش نیست.