پرستار سالمند در منزل - پرستار در منزل

پرستار سالمند در منزل پرستار در منزل
پرستار سالمند در منزل - پرستار در منزل
پرستار سالمند - بیمار- کودک در منزل
امداد پرستاران مبین
تلفن تماس : 88320788 - 22886814
وب سایت : mobincoo.com
اختلال بی خوابی در سالمندان
اختلال خواب و پیشگیری از بی خواب در سالمندان :
افراد سالمند معمولاً خواب ناآرام و ناکافی را گزارش می‌کنند. تقریباً 25-12 درصد از سالمندان سالم دچار بی‌خوابی مزمن هستند و این میزان در مورد سالمندان مبتلا به مشکلات جسمی یا روانی بالاتر است. عواملی که خواب افراد سالمند را تحت تأثیر قرار می‌دهد شامل تغییرات وابسته به سن در بیولوژی خواب، مشکلات جسمی، استفاده از داروهای متعدد، مشکلات روانی همراه با تغییرات در سبک زندگی مانند بازنشستگی یا بیوگی است. اگرچه عموماً اختلالات خواب می تواند نوسانات خلقی جدید را تشدید و یا حتی تسریع نماید، امّا این اختلالات اغلب در درمان‌های افسردگی سالمندی مورد چشم پوشی واقع می شوند، شاید به این خاطر که در این سنین امری عادی تلقی می شود. فنون مؤثری برای کمک به تنظیم خواب بیماران موجود است و تمرکز جدی روی مشکلات خواب می‌تواند به طور قابل توجهی در فرآیند درمان کمک کننده باشد. متخصصان بالینی باید به هر گونه شکایت بیمار از مشکل خواب حساس بوده و با تشخیص مناسب و راهبردهای درمانی آن را مرتفع نمایند. در DSM-IV بیخوابی تحت عنوان شکایت از خواب غیر کافی و ناآرام (نامناسب) به مدت حداقل یک ماه تعریف می‌شود که در کارکرد شغلی یا اجتماعی فرد اختلال ایجاد نموده است. به منظور تشخیص بی‌خوابی، وجود دیگر اختلالات خواب (مانند قطع تنفس در خواب یا اختلالات عضلانی (مانند سندرم پاهای بیقرار یا اختلالات حرکات دوره ای اندام ) باید رد شود.
بیولوژی خواب و تغییرات وابسته به سن:
خواب دارای مراحلی است که عبارتند از خواب سبک و خواب عمیق و این مراحل در طول شب تکرار می شوند. همچنان که فرد از خواب سبک به خواب عمیق‌تر می رود، اندازه گیری فعالیت پایه مغز با الکتروانسفالوگرام (EEG) تغییر به سوی امواج آهسته تر با دامنه بیشتر را نشان می دهد. هنگامی که خواب عمیق تر به انتها می رسد، نوساناتی میان مراحل سبک تر و عمیق تر خواب وجود دارد. پس از گذشت 90 دقیقه از خواب، مرحله حرکات سریع چشم REM شروع می شود که ویژگی های این مرحله رؤیا دیدن، افزایش ضربان قلب و فشار خون و تنفس سریع می باشد.
خواب کامل و بدون وقفه، فرآیندی کلیدی است که کلیه کارکردها را کنترل می کند. بقای انسان وابسته به دوره های خواب شبانه و بیداری روزانه است که ریتم شبانه روزی نامیده می شود. مرحله خواب فاقد حرکات سریع چشم NON-REM سیستم ایمنی را تقویت می کند و خواب REM تنظیم روزانه خلق را به عهده دارد. در حالی که بی خوابی یا کمبود خواب به مدت یک و یا دو شب نگران کننده نیست، اما پیامدهای بی‌خوابی مداوم مانند خستگی روزانه، اختلال در کارکرد و آمادگی بیشتر برای نوسانات خلقی به وجود می‌آورند. در دوران سالمندی خواب به مشکلات مزمن جسمانی بسیار حساس است. افراد سالمند به دفعات بیشتر و طولانی تر در شب بیدار می شوند و کاهش در خواب REM و رؤیا دیدن با افزایش سن، آسیب‌پذیری سالمندان را برای اختلالات خلقی افزایش می‌دهد. افراد سالمند عموماً به عنوان خواب روندگان ناکارآمد شناخته می‌شوند، چرا که معمولاً بدون توجه به میزان خستگی، ساعت خواب منظمی دارند و لذا مدت زمانی را بدون خوابیدن در رختخواب می‌گذرانند. بیخوابی ثانویه یکی از مشکلات عمده در دوره سالمندی است که نه تنها ناشی از اختلال خواب به دلیل ناراحتی‌های جسمانی است، بلکه افزایش مدت زمان ماندن در رختخواب در طول روز به دلیل مشکلات حرکتی نیز دلیلی دیگر برای بروز آن است.
اندازه گیری خواب:
یاداشت روزانه خواب : یک مقیاس مؤثر خودسنجی است که به منظور تعیین برنامه خواب – بیداری فرد سالمند طراحی شده است. این مقیاس همچنین اطلاعات لازم را با توجه به میزان مصرف کافئین در روز و استفاده از داروهای خواب آور قبل از خواب یا در طول شب جمع‌آوری می نماید. یاداشت های روزانه خواب برای شناسایی و تعیین اهمیت آشفتگی‌های خواب در افرادی که دچار اختلالات خلقی هستند، بسیار مفید است. یاداشت های روزانه خواب به طور گسترده‌ای در تحقیقات و جلسات درمانی استفاده می شوند و همبستگی خوبی با مشاهدات خواب از طریق پلی سومنوگرافی نشان می دهند. که پلی سومنوگرافی یک روش گران و پر هزینه شامل اندازه گیری فرآیندهای فیزیولوژیکی در طول شب، مانند فعالیت مغز، حرکات چشم، فشارخون، تنفس، حرکات دوره ای پاهاست. لذا استفاده از آن تنها در مواردی که احتمال قطع تنفس در خواب وجود دار، توصیه می شود.
بیخوابی می‌تواند به سه طریق بارز شود: 1) اختلال در شروع خواب که تحت عنوان مشکل در به خواب رفتن تعریف می شود 2) اختلال در دوام خواب که تحت عنوان بیدار شدن در طول شب یا بیداری زودتر از معمول صبحگاهی و مشکل در به خواب رفتن مجدد تعریف می شود. 3- بیخوابی نوع مرکب که شامل هر دو نوع اختلال شروع خواب و دوام خواب است.
همچنین بی‌خوابی اولیه از بی‌خوابی ثانویه قابل تفکیک است. بی خوابی اولیه به نوعی اختلال بیخوابی اطلاق می گردد که ناشی از بیماری روانی، بیماری جسمی یا مصرف داروها نباشد و بی خوابی ثانویه زمانی رخ می دهد که اختلال خواب ناشی از عوامل ذکر شده در بالا است.
درمان های بی خوابی:
پیش از این ملاحضه شد که دارو درمانی به عنوان اولین مداخله برای بی خوابی، دیگر تنها درمان بی‌خوابی نیست. استفاده دراز مدت از خواب آورها باعث افزایش آستانه تحمل و خوگیری می گردد و در نتیجه به منظور ایجاد اثر دلخواه می‌بایستی میزان مصرف دارو را افزایش داد. متأسفانه خواب‌آورها ساختار خواب را نیز تغییر می دهند و باعث کاهش مرحله خواب عمیق (امواج آهسته) و خواب REM می‌گردند. لذا از آنجایی که این اثرات، مشابه تغییراتی است که به طور طبیعی با افزایش سن در خواب رخ می‌دهد، توصیه دارویی خواب‌آورها برای بی خوابی سالمندان بالقوه مشکل ساز خواهد بود. عوارض جانبی خواب آورها نه تنها موجب افزایش گیجی و عدم تعادل می‌شود بلکه احتمال وابستگی روانشناختی سالمندان را نیز افزایش می دهد. در حالی که خواب‌آورهای جدید عوارض جانبی روزانه کمتری دارند، لیکن شواهد تجربی به جای دارو درمانی صرف به طور جدی بر استفاده از مداخلات رفتاری و شناختی تأکید می کنند. مداخلات رفتاری مانند بهداشت خواب ، کنترل محرک، محدودیت خواب آرام بخشی و بازسازی شناختی می تواند برای سالمندانی که از مشکلات خواب شکایت دارند، بسیار مؤثر باشد. مداخلات رفتاری بویژه برای بیمارانی مفید است که استفاده از دارو برای انها مشکل ساز است. بهداشت خواب به رفتارهای مناسب خواب اشاره دارد. سالمندان در موارد زیر آموزش داده می شوند:
1- جنبه های بهنجار و مرضی خواب
2- اثرات مصرف کافئین و مایعات قبل از خواب
3- اثرات بالقوه زیان آور مصرف دراز مدت داروها
4- اثرات زیان آور چرت زدن
5- اهمیت حفظ یک برنامه خواب
6- بیداری منظم که شامل قرار دادن یک ساعت زنگ دار برای یک ساعت معین در طول یک هفته است. همچنین ترجیحات شخصی افراد سالمند در مورد محیط خواب مانند دمای مناسب فضای خواب، میزان صدا، میزان نور، درجه سفتی بالش و غیره مورد بحث و بررسی قرار می گیرد و نیز به منظور کمک به سالمندان جهت شناسایی و تشخیص میان خواب طبیعی و بی خوابی موقتی و گهگاه، بی خوابی جدی و اثرات واقعی خواب آسیب دیده، آموزش داده می شود. کنترل محرک، مداخله ای است که به منظور تقویت تداعی میان رختخواب و اتاق خواب به عنوان نشانه هایی برای خواب طراحی شده است. به علاوه این مداخله به فرد کمک می کند تا برای بهبود خواب به جای تأکید بر یک زمان خواب ثابت به علائم جسمانی خستگی و خواب آلودگی تکیه نماید. فنون کنترل محرک هم برای مشکل خواب و هم مشکل در دوام خواب مفید هستند. دستورالعمل ها برای کنترل محرک به قرار زیرند:
1- از رختخواب یا اتاق خواب برای هیچ کار دیگر به غیر از خواب استفاده ننمایید.
2- تنها زمانی که خواب آلود هستید به رختخواب بروید.
3- اگر پس از 15 تا 20 دقیقه به خواب نرفتید، رختخواب را ترک کنید و در اتاق دیگر مشغول به کار شوید و تنها زمانی دوباره به رختخواب برگردید که احساس خواب آلودگی کنید.
4- اگر در بازگشت به رختخواب مجدداً به خواب نرفتید، مرحله 3 را هر چند بار که ممکن است تکرار کنید.
5- از یک ساعت زنگ دار برای بیدار شدن هر روز صبح در یک زمان معین استفاده کنید.
6- از چرت زدن اجتناب کنید.
فنون محدودیت خواب در پاسخ به این مسئله طراحی شدند که مشاهده گردید افراد مبتلا به بی خوابی، خواب روندگان ناکارآمد هستند. هدف از این مداخلات بهبود خواب به وسیله محدود کردن زمان ماندن در رختخواب بر اساس میزان ساعتی است که فرد واقعاً می خوابد. به عنوان مثال اگر شخصی هشت ساعت را در رختخواب می گذراند، اما فقط چهار ساعت و نیم می خوابد باید به او توصیه شودکه فقط چهار ساعت و نیم در رختخواب بماند. در ابتدای درمان معمولاً خواب آلودگی های روزانه فرد افزایش می یابد. لیکن همچنان که درمان پیش برود، خواب کارامدتر می‌شود. اصول راهنمایی استفاده از این روش برای افراد سالمند، افزایش هفتگی میزان خواب تجویز شده را توصیه می‌نماید.
آرام بخش‌های عضلانی پیشرونده یا PMR، انقباض و انبساط منظم 16 گروه عضلات بدن به منظور کاهش اضطراب و برانگیختگی و بهبود خواب است. PMR مداخله مورد علاقه محققان خواب است. بایستی توجه داشت که در سالمندان مبتلا به التهاب مفاصل یا دیگر اختلالات درناک، ممکن است با استفاده از PMR علائم تنش‌های جسمانی تشدید گردد که نهایتاً مانع خواب می‌شود. به همین دلیل یک شکل غیر فعال از آرام‌بخشی طراحی شده است. به فرد سالمند اموزش داده می‌شود که در حالی که از تصویر سازی ذهنی هدایت شده برای آرام نمودن افکار نگران کننده و تنش عضلات استفاده می‌کند، تنش‌های جسمانی قابل توجه را شناسایی و ارام نماید.
نگرانی و باورهای نادرست درباره خواب و افکار ناخوانده و اجباری همراه با بی‌خوابی وجود دارند. باورهای نادرست که عموماً با بی‌خوابی رخ می‌دهند عبارتند از:
1- در نظر گرفتن پیامدهای فاجعه‌آمیز برای کمبود خواب یا بی‌خوابی
2- ارزیابی نادرست از کیفیت خواب در طول شب
3- ادراکات اشتباه مبنی بر این که خواب خارج از کنترل فرد می‌باشد.
4- باورهای نادرست درباره رفتارهای مناسب و صحیح خواب
همانند دیگر اختلالات، بازسازی شناختی به منظور شناسایی باورهای نادرست و کسب اطلاعات صحیح برای چالش با این باورها و نهایتاً جایگزینی باورهای کمک‌کننده به بهبود و افزایش خواب آرام، صورت می‌گیرد.

اطلاعات تماس آگهی

۰۲۱۸۸۵۵۴۲۸۹-۸۸۳۲۰۷۸۸

موسسه امداد پرستاران مبین ، موسسه امداد پرستاران مبین

ایران ، استان تهران، تهران ، تهران - میدان هفت تیر - خیابان مفتح - خیابان سمیه - پلاک 86 - طبقه 3 - واحد13

mobiin.com@gmail.com

mobincoo.com

پیام پلیس فتا:

لطفا پیش از انجام معامله و هر نوع پرداخت وجه، از صحت کالا یا خدمات ارائه شده، به صورت حضوری اطمینان حاصل نمایید.


پیام آفتاب:

«آفتاب» هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد. با مطالعهٔ راهنمای خرید امن آسوده‌تر معامله کنید.

همچنین مشاهده کنید

پرستار سالمند در منزل

پرستار سالمند - بیمار- کودک در منزل امداد پرستاران مبین تلفن تماس : 88554289 - 88320788 وب …

۰۲۱۸۸۵۵۴۲۸۹-۸۸۳۲۰۷۸۸

پرستار سالمند در منزل

پرستار سالمند در منزل - پرستار در منزل - پرستار کودک و بیمار تلفن تماس : 22886814 - 88320788 …

۸۸۵۵۴۲۸۹-۸۸۵۵۴۲۸۹-۸۸۳۲۰۷۸۸

پرستار کودک و نوزاد در منزل

پرستار کودک و نوزاد در منزل ( biby siter ) اعزام پرستار کودک و نوزاد به منزل موسسه امداد …

۸۸۵۵۴۲۸۹-۸۸۵۵۴۲۸۹-۸۸۳۲۰۷۸۸

پرستار بیمار در منزل

پرستاری از بیمار در منزل اعزام پرستار بیمار به منزل موسسه امداد پرستاران مبین …

۰۲۱۸۸۳۲۰۷۸۸-۸۸۱۹۰۴۸۸

پرستار سالمند در منزل

پرستار سالمند - بیمار- کودک در منزل امداد پرستاران مبین تلفن تماس : 88554289 - 88320788 وب …

۰۲۱۸۸۳۲۰۷۸۸-۸۸۱۹۰۴۸۸

مددیار خصوصی بیمار در منزل

ارتباط سریع با کارشناسان ومشاورین مرکز تدبیر : 88864523 - 88864526 - 22608373 - 22611800 - 33544772 - 33544773 …

۰۲۱-۳۳۵۴۴۷۷۲-۰۹۱۰۲۱۶۹۴۸۴

نگهداری حرفه ای از بیمار

ارتباط سریع با کارشناسان و مشاورین موسسه طپش : 88863528 - 88863529 - 22729216 - 22731073 - 33544770 - 33544771 - …

۲۲۷۳۱۰۷۳-۰۹۱۰۲۱۵۲۹۷۹-۳۳۵۴۴۷۷۰

مرکز پزشکی نیلوفر

مرکز پزشکی نیلوفر , با مجوز وزارت بهداشت , نگهداری سالمند ، بیمار ، کودک

۴ ـ ۶۶۹۰۷۲۳۳


روزنامه همشهری

نهال سلامت آریا

نهال سلامت آریا , ارائه کلیه خدمات پرستاری , بامجوزاز وزارت بهداشت , بیمار کودک سالمند …

۰۹۱۹۹۶۹۶۱۱۰ ۸۸۳۳۸۱۳۰


روزنامه همشهری

مس

مس , یعنی مرکز سلامت , با مجوز وزارت بهداشت , کلیه خدمات پرستاری , بیمار - کودک - سالمند …

۶۶۹۴۳۸۱۴ - ۸۸۳۰۹۳۲۹ ۴۴۶۱۶۴۰۹ - ۶۶۹۴۳۹۳۶


روزنامه همشهری

نگهداری کودک و سالمند

نگهداری کودک و سالمند , با 20 سال سابقه

۰۹۳۵۶۹۱۷۲۵۲ (۱۰خط ) ۶۶۹۱۷۲۵۲


روزنامه همشهری

موسسه سها

موسسه سها , انجام خدمات پرستاری , و ICU، فیزیوتراپی , درمانی،گرافی، نگهداری بیمار , و سالمند،آزمایشگاهی،زخم …

۲۲۵۰۴۴۹۳ـ۲۲۷۷۱۲۴۳ ۸۸۹۸۴۷۹۷


روزنامه همشهری

امدادپرستاران طاهر

امدادپرستاران طاهر , باپرسنل مجرب ومطمئن

۷۷۶۲۱۸۴۵ ۸۸۰۹۴۶۲۳ ۴۴۴۱۹۸۳۶ ۴۴۴۶۲۵۸۱ ۲۲۹۶۱۲۵۶ ۲۲۹۶۱۷۴۸ ۹ ـ ۶۶۰۸۴۱۶۸ ۸۸۲۴۶۴۲۳


روزنامه همشهری

با مجوز وزارت بهداشت

با مجوز وزارت بهداشت , با 20 سال سابقه , نگهدار کودک سالمند

مديريت ۰۹۱۲۲۳۶۸۸۵۳ مرکـز ۵۰ـ۴۴۰۳۳۸۴۹ پاسداران ۲۲۵۰۲۴۷۳ سعادت آباد۹ـ۸۸۴۷۲۰۰۸ عباس آباد۸۸۴۵۲۵۳۷ فرشتــه ۲۲۷۳۷۶۲۴ پونــک ۴۴۰۵۹۶۵۱ تجريش۱۵ـ۲۲۷۵۹۰۱۴


روزنامه همشهری

بامجوز وزارت بهداشت

بامجوز وزارت بهداشت , امورمراقبتی‎،بالینی درمنزل , روزانه وشبانه روزی , بیش از14سال …

۲۲۴۶۷۸۹۹ ۷۷۷۱۴۷۸۸ ۸۶۰۳۶۴۳۹ ۴۴۴۴۲۴۱۰


روزنامه همشهری

# همیاران فرشته #

# همیاران فرشته # , با مجوز وزارت بهداشت , (( با 15 سال تجربه )) , کلیه خدمات پرستاری ازسالمند …

۲۲۷۵۸۴۴۱ ۸۸۵۷۱۷۴۹ ۷۷۸۱۳۶۸۲ ۵ - ۴۴۲۳۲۸۴۴


روزنامه همشهری

نگهداری کودک و سالمند

نگهداری کودک و سالمند , تاسیس 1376

( ۷ خط ) ۶۶۵۶۵۶۵۹


روزنامه همشهری

آرامش خیال با امداد

آرامش خیال با امداد , سالمند بیمار کودک , پزشک نرس بهیارفیزیوتراپ

مديريت ۰۹۱۲۳۸۳۳۸۶۹ شهرک غرب ۸۸۰۷۸۵۱۶ صادقيه ۴۴۸۷۵۱۰۶ يوسف آباد ۸۸۷۰۰۶۰۴ ونک ۸۸۷۰۰۶۰۳ پونک ۴۴۸۷۵۱۰۵ سعادت آباد ۸۸۰۷۸۵۱۵ مرکزي ۱۳ _ ۶۶۹۰۹۰۱۰


روزنامه همشهری

خدمات پرستاری

خدمات پرستاری , پوشکی لگنی آلزایمری , واکری سالم و همدم , 10 % تخفیف ویژه قرارداد …

نارمک ۷۷۹۵۵۷۳۴ شهرک غرب ۸۸۵۳۸۳۱۶ نياوران ۲۲۶۰۶۲۳۱


روزنامه همشهری

خدمات پرستاری ره گستر سبز

خدمات پرستاری ره گستر سبز , بامجوزوزارت بهداشت،مراقبت از , کودک وسالمندشماتوسط کادرمجرب

۸۸۸۸۷۸۹۲


روزنامه همشهری

آرامش خیال با امداد

آرامش خیال با امداد , سالمند بیمار کودک , پزشک نرس بهیارفیزیوتراپ

مديريت ۰۹۱۲۳۸۳۳۸۶۹ شهرک غرب ۸۸۰۷۸۵۱۶ صادقيه ۴۴۸۷۵۱۰۶ يوسف آباد ۸۸۷۰۰۶۰۴ ونک ۸۸۷۰۰۶۰۳ پونک ۴۴۸۷۵۱۰۵ سعادت آباد ۸۸۰۷۸۵۱۵ مرکزي ۱۳ _ ۶۶۹۰۹۰۱۰


روزنامه همشهری

امدادپرستاران طاهر

امدادپرستاران طاهر , باپرسنل مجرب ومطمئن

۷۷۶۲۱۸۴۵ ۸۸۰۹۴۶۲۳ ۴۴۴۱۹۸۳۶ ۴۴۴۶۲۵۸۱ ۲۲۹۶۱۲۵۶ ۲۲۹۶۱۷۴۸ ۹ ـ ۶۶۰۸۴۱۶۸ ۸۸۲۴۶۴۲۳


روزنامه همشهری

20 % تخفیف ویژه قرارداد

20 % تخفیف ویژه قرارداد , با مجوز وزارت بهداشت , ارائه کلیه خدمات پرستاری , سالمند ، بیمار …

مطهري ۸۸۹۲۲۹۲۵ تهرانپارس ۷۷۵۶۴۵۹۳ پونک ۴۴۸۲۱۷۰۰ نياوران ۲۲۹۲۳۱۸۸


روزنامه همشهری

خدمات پرستاری

خدمات پرستاری , پوشکی لگنی آلزایمری , واکری سالم و همدم , 10 % تخفیف ویژه قرارداد …

نارمک ۷۷۹۵۵۷۳۴ شهرک غرب ۸۸۵۳۸۳۱۶ نياوران ۲۲۶۰۶۲۳۱


روزنامه همشهری

درمان در منزل نیک (دی)

درمان در منزل نیک (دی) , نگهداری سالمند و کودک , درمان استثنائی زخم بستر , به روش نوین …

۲۲۰۱۲۵۷۵ ۲۳۰۲۰


روزنامه همشهری

موسسه سها

موسسه سها , انجام خدمات پرستاری , و ICU، فیزیوتراپی , درمانی،گرافی، نگهداری بیمار , و سالمند،آزمایشگاهی،زخم …

۲۲۵۰۴۴۹۳ـ۲۲۷۷۱۲۴۳ ۸۸۹۸۴۷۹۷


روزنامه همشهری

( مرکز گلبرگ با مجوز )

( مرکز گلبرگ با مجوز ) , وزارت بهداشت پرستاری و مراقبت , ازسالمندوبیماردرمنزل وبیمارستان

۷۷۹۲۲۰۲۲ و ۷۷۹۲۲۰۴۰


روزنامه همشهری

نگهداری کودک و سالمند

نگهداری کودک و سالمند , با 20 سال سابقه

۰۹۳۵۶۹۱۷۲۵۲ (۱۰خط ) ۶۶۹۱۷۲۵۲


روزنامه همشهری

مرکز پزشکی نیلوفر

مرکز پزشکی نیلوفر , با مجوز وزارت بهداشت , نگهداری سالمند ، بیمار ، کودک

۴ ـ ۶۶۹۰۷۲۳۳


روزنامه همشهری

خانمی جهت پرستاری از سالمند

خانمی جهت پرستاری از سالمند , روزانه یا شبانه روزی , با حقوق مکفی نیازمندیم

۶۶۵۹۷۶۳۵ - ۶۶۵۶۴۲۲۳


روزنامه همشهری

# همیار ایثار#

# همیار ایثار# , با مجوز از وزارت بهداشت , مراقبت ودرمان ازبیماروسالمند , (شبانه روزی)فیزیوتراپی،سنداژ …

۰۹۳۷۵۹۵۳۶۰۴ - ۲۲۸۴۷۳۹۷


روزنامه همشهری

کبیر سبز مجوز بهداشت

کبیر سبز مجوز بهداشت , نگهداری سالمند کودک , روزانه شبانه روزی …

۳۱ ـ ۴۴۴۸۸۸۳۰


روزنامه همشهری

مس

مس , یعنی مرکز سلامت , با مجوز وزارت بهداشت , کلیه خدمات پرستاری , بیمار - کودک - سالمند …

۳۳۳۰۱۵۶۰ - ۲۲۶۱۰۳۷۵ ۶۶۹۲۳۹۳۷ - ۴۴۶۱۶۴۲۲


روزنامه همشهری

مهام

مهام , مرکز پرستاری و درمانی , مراقبت تخصصی وشبانه روزی از , کودک ‎، سالمند و بیمار درمنزل …

۴۴۴۰۹۲۹۸ و ۴۴۴۲۲۵۵۵


روزنامه همشهری

نگهداری کودک و سالمند

نگهداری کودک و سالمند , تاسیس 1376

( ۷ خط ) ۶۶۵۶۵۶۵۹


روزنامه همشهری

سروش سلامت

سروش سلامت , مجوز رسمی از وزارت بهداشت , « پرستار - بهیار » شبانه روزی

۷۷۵۵۸۸۱۵


روزنامه همشهری

# همیاران فرشته #

# همیاران فرشته # , با مجوز وزارت بهداشت , (( با 15 سال تجربه )) , کلیه خدمات پرستاری ازسالمند …

۲۲۷۵۸۴۴۱ ۸۸۵۷۱۷۴۹ ۷۷۸۱۳۶۸۲ ۵ - ۴۴۲۳۲۸۴۴


روزنامه همشهری

با مجوز وزارت بهداشت

با مجوز وزارت بهداشت , با 20 سال سابقه , نگهدار کودک سالمند

مديريت ۰۹۱۲۲۳۶۸۸۵۳ مرکـز ۵۰ـ۴۴۰۳۳۸۴۹ پاسداران ۲۲۵۰۲۴۷۳ سعادت آباد۹ـ۸۸۴۷۲۰۰۸ عباس آباد۸۸۴۵۲۵۳۷ فرشتــه ۲۲۷۳۷۶۲۴ پونــک ۴۴۰۵۹۶۵۱ تجريش۱۵ـ۲۲۷۵۹۰۱۴


روزنامه همشهری

مس

مس , یعنی مرکز سلامت , با مجوز وزارت بهداشت , کلیه خدمات پرستاری , بیمار - کودک - سالمند …

۶۶۹۴۳۸۱۴ - ۸۸۳۰۹۳۲۹ ۴۴۶۱۶۴۰۹ - ۶۶۹۴۳۹۳۶


روزنامه همشهری

نگهداری کودک و سالمند

نگهداری کودک و سالمند , با 20 سال سابقه

۰۹۳۵۶۹۱۷۲۵۲ (۱۰خط ) ۶۶۹۱۷۲۵۲


روزنامه همشهری

نگهداری کودک و سالمند

نگهداری کودک و سالمند , تاسیس 1376

( ۷ خط ) ۶۶۵۶۵۶۵۹


روزنامه همشهری

امدادپرستاران طاهر

امدادپرستاران طاهر , باپرسنل مجرب ومطمئن

۷۷۶۲۱۸۴۵ ۸۸۰۹۴۶۲۳ ۴۴۴۱۹۸۳۶ ۴۴۴۶۲۵۸۱ ۲۲۹۶۱۲۵۶ ۲۲۹۶۱۷۴۸ ۹ ـ ۶۶۰۸۴۱۶۸ ۸۸۲۴۶۴۲۳


روزنامه همشهری

# همیاران فرشته #

# همیاران فرشته # , با مجوز وزارت بهداشت , (( با 15 سال تجربه )) , کلیه خدمات پرستاری ازسالمند …

۲۲۷۵۸۴۴۱ ۸۸۵۷۱۷۴۹ ۷۷۸۱۳۶۸۲ ۵ - ۴۴۲۳۲۸۴۴


روزنامه همشهری

آرامش خیال با امداد

آرامش خیال با امداد , سالمند بیمار کودک , پزشک نرس بهیارفیزیوتراپ

مديريت ۰۹۱۲۳۸۳۳۸۶۹ شهرک غرب ۸۸۰۷۸۵۱۶ صادقيه ۴۴۸۷۵۱۰۶ يوسف آباد ۸۸۷۰۰۶۰۴ ونک ۸۸۷۰۰۶۰۳ پونک ۴۴۸۷۵۱۰۵ سعادت آباد ۸۸۰۷۸۵۱۵ مرکزي ۱۳ _ ۶۶۹۰۹۰۱۰


روزنامه همشهری

بامجوز وزارت بهداشت

بامجوز وزارت بهداشت , امورمراقبتی‎،بالینی درمنزل , روزانه وشبانه روزی , بیش از14سال …

۲۲۴۶۷۸۹۹ ۷۷۷۱۴۷۸۸ ۸۶۰۳۶۴۳۹ ۴۴۴۴۲۴۱۰


روزنامه همشهری

مرکز پزشکی نیلوفر

مرکز پزشکی نیلوفر , با مجوز وزارت بهداشت , نگهداری سالمند ، بیمار ، کودک

۴ ـ ۶۶۹۰۷۲۳۳


روزنامه همشهری

مهام

مهام , مرکز پرستاری و درمانی , مراقبت تخصصی وشبانه روزی از , کودک ‎، سالمند و بیمار درمنزل …

۴۴۴۰۹۲۹۸ و ۴۴۴۲۲۵۵۵


روزنامه همشهری

مس

مس , یعنی مرکز سلامت , با مجوز وزارت بهداشت , کلیه خدمات پرستاری , بیمار - کودک - سالمند …

۳۳۳۰۱۵۶۰ - ۲۲۶۱۰۳۷۵ ۶۶۹۲۳۹۳۷ - ۴۴۶۱۶۴۲۲


روزنامه همشهری

خانمی جهت پرستاری از سالمند

خانمی جهت پرستاری از سالمند , روزانه یا شبانه روزی , با حقوق مکفی نیازمندیم

۶۶۵۹۷۶۳۵ - ۶۶۵۶۴۲۲۳


روزنامه همشهری

# همیاران فرشته #

# همیاران فرشته # , با مجوز وزارت بهداشت , (( با 15 سال تجربه )) , کلیه خدمات پرستاری ازسالمند …

۲۲۷۵۸۴۴۱ ۸۸۵۷۱۷۴۹ ۷۷۸۱۳۶۸۲ ۵ - ۴۴۲۳۲۸۴۴


روزنامه همشهری

امدادپرستاران طاهر

امدادپرستاران طاهر , باپرسنل مجرب ومطمئن

۷۷۶۲۱۸۴۵ ۸۸۰۹۴۶۲۳ ۴۴۴۱۹۸۳۶ ۴۴۴۶۲۵۸۱ ۲۲۹۶۱۲۵۶ ۲۲۹۶۱۷۴۸ ۹ ـ ۶۶۰۸۴۱۶۸ ۸۸۲۴۶۴۲۳


روزنامه همشهری

موسسه سها

موسسه سها , انجام خدمات پرستاری , و ICU، فیزیوتراپی , درمانی،گرافی، نگهداری بیمار , و سالمند،آزمایشگاهی،زخم …

۲۲۵۰۴۴۹۳ـ۲۲۷۷۱۲۴۳ ۸۸۹۸۴۷۹۷


روزنامه همشهری

مراقبت از کودک ،

مراقبت از کودک ، , سالمند و بیمار , , , با مجوز وزارت بهداشت , و افتخار , رضایتمندی و تندیس …

۸ الي ۲۲۶۹۷۹۰۶


روزنامه همشهری

مرکز همراه شما

مرکز همراه شما , بامجوز وزارت بهداشت , مراقبت ازسالمند ،کودک،بیمار , درمنزل،همراه‎بیماردربیمارستان …

۰۹۳۷۱۵۳۴۰۲۹ - ۴۴۷۵۵۷۹۷


روزنامه همشهری

20 % تخفیف ویژه قرارداد

20 % تخفیف ویژه قرارداد , با مجوز وزارت بهداشت , ارائه کلیه خدمات پرستاری , سالمند ، بیمار …

مطهري ۸۸۹۲۲۹۲۵ تهرانپارس ۷۷۵۶۴۵۹۳ پونک ۴۴۸۲۱۷۰۰ نياوران ۲۲۹۲۳۱۸۸


روزنامه همشهری

با مجوز وزارت بهداشت

با مجوز وزارت بهداشت , پرستاری ازبیمار،سالمند،کودک

۰۹۱۲۹۳۲۵۱۱۳ ـ ۷۷۲۰۹۸۷۹ ۴۴۴۴۱۰۵۰ ـ ۲۲۸۵۶۶۷۵


روزنامه همشهری

تپش زندگی

تپش زندگی , تخفیف ویژه بازنشستگان , مجوز وزارت بهداشت و درمان , پرستاری ، سالمند ، کودک …

شمال ۲۲۷۵۳۵۷۰ غرب ۴۴۷۲۷۶۸۰ هفت تير ۶ - ۸۸۳۴۷۷۰۵


روزنامه همشهری

( مرکز گلبرگ با مجوز )

( مرکز گلبرگ با مجوز ) , وزارت بهداشت پرستاری و مراقبت , ازسالمندوبیماردرمنزل وبیمارستان

۷۷۹۲۲۰۲۲ و ۷۷۹۲۲۰۴۰


روزنامه همشهری

سیب سبز

سیب سبز , خدمات پزشکی , پرستاری -مراقبتی , بامجوز وزارت بهداشت , بهترین خدمات و پشتیبانی …

۳ - ۴۴۷۳۸۳۲۲


روزنامه همشهری

ارائه کلیه خدمات همیاری

ارائه کلیه خدمات همیاری , بیمار - کودک - سالمند , در منزل و بیمارستان

۶۶۱۲۹۷۴۱ و ۶۶۱۲۹۷۳۶


روزنامه همشهری

نگهداری کودک و سالمند

نگهداری کودک و سالمند , تاسیس 1376

( ۷ خط ) ۶۶۵۶۵۶۵۹


روزنامه همشهری

سروش سلامت

سروش سلامت , مجوزرسمی ازوزارت بهداشت , « پرستار - بهیار » , (شبانه روزی) , با کادری مجرب …

۷۷۵۵۸۸۱۵


روزنامه همشهری

مجوز وزارت بهداشت

مجوز وزارت بهداشت , تخفیف ویژه ماه مبارک رمضان , سالمند بیمار کودک ,

۰۹۱۲۳۸۳۳۸۶۹ ۶ _ ۴۴۸۷۵۱۰۵ ۱۳ _ ۶۶۹۰۹۰۱۰


روزنامه همشهری

با مجوز وزارت بهداشت

با مجوز وزارت بهداشت , با 17سال سابقه , نگهداری کودک،سالمند،بیمار , در منزل و بیمارستان

۷۷۶۱۰۴۵۸ـ۲و۴۴۲۷۵۴۵۱ ۸۸۹۲۲۵۷۳ـ۸۸۹۸۵۱۴۷ ۲۲۷۵۹۱۳۲ـ۲۲۷۵۷۸۴۳


روزنامه همشهری

با مجوز وزارت بهداشت

با مجوز وزارت بهداشت , با 20 سال سابقه , نگهدار کودک سالمند , پرستار و فیزیوتراپ , در بیمارستان …

مديريت۰۹۱۲۲۳۶۸۸۵۳ مرکـز ۵۰ـ۴۴۰۳۳۸۴۹ پاسداران ۲۲۵۰۲۴۷۳ سعادت‌آباد۹ـ۸۸۴۷۲۰۰۸ عباس‌آباد۸۸۴۵۲۵۳۷ فرشتـه ۲۲۷۳۷۶۲۴ پونـک ۴۴۰۵۹۶۵۱ تجريش۱۵ـ۲۲۷۵۹۰۱۴


روزنامه همشهری

نگهداری کودک و سالمند

نگهداری کودک و سالمند , با 20 سال سابقه

۰۹۳۵۶۹۱۷۲۵۲ (۱۰خط ) ۶۶۹۱۷۲۵۲


روزنامه همشهری

خدمات پرستاری

خدمات پرستاری , پوشکی لگنی آلزایمری , واکری سالم و همدم , 10 % تخفیف ویژه قرارداد …

نارمک ۷۷۹۵۵۷۳۴ شهرک غرب ۸۸۵۳۸۳۱۶ نياوران ۲۲۶۰۶۲۳۱


روزنامه همشهری

مرکز پرستاری

مرکز پرستاری , ( ایران زمین ) , بامجوزرسمی وزارت بهداشت , مراقب سالمند،بیماردرمنزل , اعزام …

سعادت آباد ۲۲۰۷۷۵۹۰ ۲ ـ ۴۴۲۷۱۹۷۱


روزنامه همشهری

درمان در منزل نیک (دی)

درمان در منزل نیک (دی) , نگهداری سالمند و کودک , درمان استثنائی زخم بستر , به روش نوین …

۲۲۰۱۲۵۷۵ ۲۳۰۲۰


روزنامه همشهری

همیار ایثار(شبانه روزی)

همیار ایثار(شبانه روزی) , با مجوز از وزارت بهداشت , مراقبت ودرمان ازبیماران وسالمندان

۰۹۳۷۵۹۵۳۶۰۴ - ۲۲۸۴۷۳۹۷


روزنامه همشهری

کبیر سبز مجوز بهداشت

کبیر سبز مجوز بهداشت , نگهداری سالمند کودک , روزانه شبانه روزی …

۳۱ ـ ۴۴۴۸۸۸۳۰


روزنامه همشهری

آرام

آرام , با مجوز وزرات بهداشت , روزانه و شبانه روزی

۰۹۱۲۸۶۸۶۳۵۳ مرکز ۶۶۳۸۰۶۵۷ انقلاب ۶۶۹۳۹۱۵۱ سعادت آباد ۸۸۶۹۷۴۲۸ نياوران ۲۲۲۹۷۴۹۸ جردن ۸۸۸۸۱۲۹۳ فرشته ۲۲۲۲۹۳۳۸


روزنامه همشهری

مطالب داغ روز

وبگردی