تور ارزان مالزی

تور ارزان مالزی
تور ارزان مالزی
تور مالزی و تور سنگاپور با تور ارزان مالزی
تور مالزی و سنگاپور یکی از پرطرفدارترین تورهای ترکیبی جنوب شرق اسیا و تورهای مالزی می باشد .
تور مالزی و سنگاپور با اجرای حرفه ای شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی گشت نوید از سال 86 با لیدر های مجرب به طور مرتب هر هفته سه شنبه و جمعه با پرواز ایران ایر به مقصد کوالالامپور و اقامت سه شب و یا چهار شب در شهر مدرن کوالالامپور و به همین ترتیب به مدت سه شب و چهار شب کشور زیبا و بسیارمدرن سنگاپور انجام می شود.
مالزی یک مقصد تعطیلات گرمسیری است و دما بین 25 تا 35 دزرجه ی سانتیگراد در نوسان است و اغلب به علت مه هوا گرم است البته در جزایر به دلیل نسیم هوا تقریبا معتدل است ومیتوان گفت که مالزی چهار فصل مجزا ندارد .

بهتری زمان برای تور مالزی و سنگاپور :
واقعیت این است که هیچ توصیه ای برای زمان مسافرت به مالزی وجود ندارد چون بازدید کنندگان باید در هر زمانی انتظار باران داشته باشند و رطوبت نسبی در منطقه بسیار بالاست
آب وهوای سنگاپور هم نسبتا گرم است و رطوبت هوا تقریبا بالاست .
متوسط دما از 30 تا 35 درجه است نوامبر و دسامبر بهترین زمان برای بازدید به سنگاپور است و برای کسانی که میخواهند از ساحل و آفتاب لذت ببرند یک مکان واقعا ایده آل است.
تور مالزی و سنگاپور با نرخ های ویژه در فصول مختلف سال انجام می شود.
ارزانترین نرخ تور مالزی و سنگاپور در فصل پاییز و در ماه ابان ماه انجام می شود .
که حدود مبلغ دو میلیون و هفتصد هزار تومان را به خود اختصاص میدهد.
تور مالزی و سنگاپور از 7 شب و 7 روز شروع شده و به همین ترتیب ادامه می باید.
منظور از تورهای ترکیبی که تور مالزی و سنگاپور هم که جز همین دسته می باشد این است که اقامت در دو شهر یا دو کشور نامبرده در پکیج مسافرتی با اجرای لیدر و ترانسفر و گشت های مختلف شهری و یا بدون اینها انجام گیرد که در این صورت نرخ های متفاوتی به آن تعلق میگیرد.

تور مالزی سنگاپور در هتل هایی مانند کنکورد ، رویال بیتانگ ، رویال چولان ، و غیره با نرخ های متفاوتی و با تعداد شب های متفاوتی انجام میگیرد.
تور مالزی و سنگاپور در سالهای اخیر یکی از پر طرفدارترین تورهای جنوب شرق آسیا بعد از تور مالزی و تایلند بوده است.
مالزی کشوری مسلمان و با مکان های توریستی بسیار زیاد سالانه تعداد توریست قابل توجهی را جذب میکند. تور مالزی و سنگاپور از آن دسته تورهایی می باشد که افراد خاص با دید خاص نسبت به مسافرت های خارجی انتخاب میکنند.

اطلاعات تماس آگهی

دوره نمایش آگهی در تاریخ سه شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۵ ۱۱ : ۴۶ : ۱۳ به پایان رسیده و اطلاعات تماس آن قابل نمایش نیست.