وکالت دعاوی ملکی، کیفری، حقوقی، ثبتی، خانواده - وکیل پایه یک دادگستری

وکالت دعاوی ملکی، کیفری، حقوقی، ثبتی، خانواده وکیل پایه یک دادگستری
وکالت دعاوی ملکی، کیفری، حقوقی، ثبتی، خانواده - وکیل پایه یک دادگستری
وکلای پایه یک دادگستری در کرج ، تهران و سایر نقاط ایران عضو کانون وکلای دادگستری ، رتبه برتر آزمون اختبار با بیش از 15 سال سابقه ، کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی و متخصص در دعاوی ملکی ، کیفری ، خانواده ، حقوقی بیش از ۱۰۰۰ پرونده موفق در تمامی نقاط ایران .

اگر به کمک حقوقی برای انجام معامله و یا قرارداد کاری نیازمندید ، اگر حقوق شما تضییع شده و می خواهید در گرفتن حقوق قانونی خود موفق باشید ، کافی است با ما تماس حاصل نمایید .

دعاوی کیفری : ‏
خیانت در امانت، کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، قتل شبه عمد، ترک انفاق، انتقال مال غیر و ?

دعاوی حقوقی : ‏
تخلیه و تحویل اعیان مستاجره مسکونی، اداری و تجاری و سایر اماکن استیجاری و مطالبه اجور معوقه و تعدیل اجاره، رفع تصرف عدوانی، خلع ید و قلع و قمع بناء همراه با مطالبه اجرت المثل ایام تصرف و اجور معوقه، تقسیم، افراز و فروش املاک مشاعی و ?

حقوق تجارت : ‏
ثبت و انتقال علائم تجاری، حق اختراع، نام دامنه، دعاوی ورشکستگی و ?
حقوقی امورحسبی : ‏
اخذ گواهی حصر وراثت،تنظیم وصیت نامه عادی و رسمی، مهر و موم و تحریر ترکه متوفی، تنظیم تقسیم نامه عادی و رسمی بین وراث و ?

دعاوی خانوادگی : ‏
طلاق و طلاق توافقی، فسخ و ابطال نکاح، تنفیذ احکام طلاق که توسط مراجع قضائی بیگانه صادر شده اند، فرزند خواندگی، مطالبه نفقه، دعوی تمکین، مهریه، استرداد جهیزیه، حضانت فرزندان ، بذل مدت و انحلال نکاح در عقد منقطع و غیره

تلفن تماس :

09122160281

09195074933

اطلاعات تماس آگهی

دوره نمایش آگهی در تاریخ چهارشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۶ ۱۰ : ۴۵ : ۱۶ به پایان رسیده و اطلاعات تماس آن قابل نمایش نیست.