سایت فروش کتاب آموزش گیاهان دارویی، پرورش قارچ خوراکی، کشت گلخانه ای،هیدورپونیک

سایت فروش کتاب آموزش گیاهان دارویی، پرورش قارچ خوراکی، کشت گلخانه ای،هیدورپونیک
سایت فروش کتاب آموزش گیاهان دارویی، پرورش قارچ خوراکی، کشت گلخانه ای،هیدورپونیک
با توجه به تجربه سالها تدریس در بخش خصوصی و دولتی و تهیه و تکثیر جزوات آموزشی برای فراگیران و وجود مشکلاتی در زمینه کیفیت چاپی جزوات بر آن شدیم تا محتوای درسی را به صورت کتاب آموزشی و کاربردی منتشر کنیم.
در سال ۱۳۸۵ و با تألیف کتاب راهنمای جامع و مصور کشت گلخانه ای خیار و گوجه فرنگی و ورود به عرصه چاپ و نشر کتب کشاورزی متوجه نیاز به منابع تخصصی و جدید احساس شد و این فرآیند تا کنون با چاپ ۲۰ عنوان کتاب آموزشی و کاربردی در زمینه های گیاهان دارویی (خواص و کاربرد و پرورش) کشت گلخانه های خاکی و هیدروپونیک، پرورش قارچ های خوراکی، طراحی فضای سبز و … ادامه یافت.
کتابهای راهنمای جامع و مصور پرورش قارچ های خوراکی (چاپ نهم)، راهنمای جامع و مصور خواص و کاربرد گیاهان دارویی (چاپ هفتم) ، راهنمای جامع و مصور پرورش قارچ صدفی (چاپ هفتم)، طراحی سیستم های کشت هیدروپونیک (چاپ چهارم)، مهمترین گیاهان دارویی جهان (چاپ دوم) و کشت هیدروپونیک از جمله کتابهای مورد توجه علاقمندان به فعالیتهای کشاورزی در این سالها بوده است.
این سایت با هدف تبادل دانش و اطلاعات و معرفی منابع آموزشی و کتابهای کاربردی و تخصصی کشاورزی، گیاهان دارویی کشت گلخانه خاکی خیار گوجه فرنگی فلفل و توت فرنگی، کشت هیدروپونیک پرورش قارچ خوراکی طراحی فضای سبز، نرم افزار طراحی فضای سبز و… امکان تهیه و فروش کتابهای معرفی شده در سایت به صورت اینترنتی و آنلاین از طریق سیستم درگاه بانکی و ارسال کتاب ها از طریق پست راه اندازی شده است.
در قسمت اخبار و تازه ها آخرین مطالب و اطلاعات در مورد کشاورزی به صورت روزانه در بخش اخبار و تازه ها منتشر میشود. در تهیه این مطالب از اطلاعات موجود در کتابها نیز استفاده میشود تا علاقمدان بتوانند با محتوای کتب معرفی شده در سایت آشنا شوند.

اطلاعات تماس آگهی

دوره نمایش آگهی در تاریخ جمعه ۲۱ آبان ۱۳۹۵ ۱۲ : ۱۴ : ۱۵ به پایان رسیده و اطلاعات تماس آن قابل نمایش نیست.