آموزش زبانهای خارجی انگلیسی،فرانسه،ترکی استانبلی و ...

آموزش زبانهای خارجی انگلیسی،فرانسه،ترکی استانبلی و
آموزش زبانهای خارجی انگلیسی،فرانسه،ترکی استانبلی و ...
موسسه زبانهای خارجی کندو فعالیت خود را در زمینه ی آموزش زبان به طور رسمی در سال 1387 آغاز نمود. با توجه به اهمیت یادگیری زبان دوم (به ویژه انگلیسی به عنوان زبان مرسوم در روابط بین‌المللی( این مرکز توانست با برگزاری کلاسهای آموزشی طراحی منحصر به فردی را در راستای تحقق اهداف زبان آموزی فراهم نماید و جای خود را در میان موسسات مشابه پیداکند.با بیش از 6 سال فعالیت متداوم و طی آزمون و خطاهای متفاوت این مرکز هم اکنون با مجوز رسمی از وزرات آموزش و پرورش بالاترین سطح خدمت رسانی را به خود اختصاص داده است.
هم اکنون با برگزاری دوره های CLIL (مدرسه زبان کودک)، دوره های IELTS - TOEFL – GRE توسط اساتید برتر غرب تهران و کاملا تخصصی با استفاده از روش روز اروپا و آمریکا، برگزاری آزمون های شبیه سازی شده کمبریج ، برگزاری دوره های ترمیک آموزش زبان از کودک تا بزرگسال و اردوهای آموزشی یک بار دیگر گروه آموزشی کندو را برآن داشت که متعهدتر از پیش در جهت اهداف خود گام بردارند. لازم به ذکر است هدف اصلی از شروع به فعالیت کردن این موسسه امادگی امتحانات بین المللی کمبریج انگلستان است.
موسسه زبانهای خارجی کندو برگزار کننده چهار کنفرانس بوده است که یکی از آنها در رابطه با آزمون بین‌المللی ISLPR بوده است و با حضور دکتراینگرام از کشور استرالیا برگزار شده است. آزمون بین‌المللی ISLPR به عنوان مرجع و مقیاس سنجش دانش زبان انگلیسی شناخته شده و دارای تأییدیه از دولت استرالیا می‌باشد. از کاربردهای این آزمون می‌توان به اخذ پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و سایر کشورهای جهان، تدریس در کشور‌های استرالیا و نیوزلند و اخذ اقامت کاری در کشور استرالیا اشاره کرد. در این راستا Workshop هایی برای جمعی از اساتید در خصوص آزمون بین‌المللی ISLPR در این اموزشگاه برگزار شده است.

اطلاعات تماس آگهی

دوره نمایش آگهی در تاریخ یکشنبه ۵ آذر ۱۳۹۶ ۱۴ : ۴۷ : ۱۹ به پایان رسیده و اطلاعات تماس آن قابل نمایش نیست.