تشک لاغری چندمنظوره NICE مجهز به سیستم پیشرفته هوشمند

تشک لاغری چندمنظوره NICE مجهز به سیستم پیشرفته هوشمند
تشک لاغری چندمنظوره NICE مجهز به سیستم پیشرفته هوشمند
تشک لاغری NICE با بکارگیری مرغوبترین تجهیزات و مطابق با استانداردهای روز دنیا و قیمت بسیار مناسب،توسط شرکت شتاب الکترونیک(پیشرو در صنعت طب الکترونیک در ایران از سال 1362)عرضه گردیده است.
ویژگیهای منحصر بفرد تشک لاغری NICE
1-قابلیت تنظیم درجه حرارت تشک در دماهای مختلف (با چرخاندن ولوم ، حرارت تشک در رنج دمایی min و mid و max بر اساس نیاز کاربر تنظیم میگردد.)این ویژگی باعث میشود بتوان تشک NICE را علاوه بر لاغری،بمنظورهای مختلف از جمله تسکین دردهای ناشی از روماتیسم مفصلی،آرتروز،سرمازدگی،گرفتگی عضلات،کوفتگی ناشی از فعالیتهای ورزشی و کارهای سخت بدنی و موارد بیشمار دیگری بکار برد.همچنین میتوان بعنوان کالای خواب و وسیله گرم کننده و آرامش بخش بدن در هنگام استراحت از این تشکها استفاده نمود.
2-با توزیع یکنواخت حرارت و ثابت نگه داشتن دما و جلوگیری از گرم شدن بیش از حد،بالاترین سطح ایمنی و پایینترین مصرف برق را برای کاربر ایجاد مینماید.
3-بدلیل بکارگیری سیستم الکترونیک هوشمند،هرچقدر دمای محیط کمتر باشد،تشک بطور اتوماتیک گرمای بیشتری ایجاد کرده و بالعکس در هوای گرم،تشک حرارت کمتری تولید مینماید.در نتیجه تشک لاغری NICE در تمام فصول سال قابل استفاده میباشد.
4-با استفاده از کمربندهای چسبی تعبیه شده در قسمت انتهایی،تشک روی موضع مورد نظر جهت لاغری فیکس میگردد و با تنظیم ولوم روی حرارت دلخواه،تعرق و شکستن و کوچک شدن مولکولهای چربی باعث کاهش وزن و سایز میگردد.علاوه بر این حرارت یکنواخت تولید شده،بسیار لذتبخش و دارای خواص درمانی مفید بوده و باعث التیام و آرامش عضلات و بافتهای بدن میگردد.
5-مجهز به سیستم گرمایش سریع(سه دقیقه ای) میباشد و نیز در زمان استفاده از برخورد امواج زیان آور محیط با بدن جلوگیری مینماید و بعلت از بین بردن موجودات ریز ذره بینی ایجادکننده حساسیت مانند هاگها و مایتها دارای عملکرد ضد آلرژی میباشد.
6-دارای چراغ LED مشخص کننده میزان حرارت میباشد که با چرخاندن ولوم بسمت درجه حرارت بالاتر،نور آن بیشتر میشود و بالعکس.
7-تشک لاغری NICE در سایزهای متفاوت و ضخامتهای 1/5 ، 2 و 3 سانتیمتر و وزن 350 تا 800 گرم و طرحهای متنوع از پارچه نرم و لطیف و با کیفیت عالی و سازگار با پوست بدن و داخل تشک از پارچه 100%نسوز آلمانی تولید گردیده
تشک لاغری دارای دو سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش میباشدو ارسال آن به اکثر نقاط کشور رایگان است
بدلیل اینکه شرکت شتاب الکترونیک تولیدکننده اصلی تشک لاغری NICE میباشد با خرید مستقیم از شرکت،علاوه بر اینکه قیمت تشک لاغری برای خریدار از لحاظ اقتصادی بسیار ارزان و مقرون بصرفه میباشد،از نظر خدمات پس از فروش،خریدار میتواند ارتباط مستقیم با شرکت تولیدکننده برقرار نماید.
همچنین همراه تشک لاغری یک عدد ژل لاغری رایگان تقدیم خریدار میگردد.
جهت کسب اطلاع از سایر تجهیزات و دستگاههای پزشکی تولید شده توسط شرکت شتاب الکترونیک با دفتر مرکزی تماس حاصل فرمایید.

قیمت : تماس حاصل فرمایید

اطلاعات تماس آگهی

دوره نمایش آگهی در تاریخ سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷ ۴۵ : ۴۲ : ۱۱ به پایان رسیده و اطلاعات تماس آن قابل نمایش نیست.