ارائه مطالعات فني مهندسي و سرمایه گذاری در حوزه صنایع شیمیایی

بسمه تعالي

موضوع : ارائه مطالعات فني مهندسي و سرمایه گذاری در حوزه صنایع شمیایی

مديران ، صنعتگران و سرمایه گذاران گرامي

ضمن عرض سلام و ادب احتراماً به استحضار آن مقام محترم ميرساند که گروه مطالعات فني مهندسي و سرمایه گذاری امپا ( امکان سنجی پروژه های اقتصادی ) در نظر دارد که با استفاده از تجربه فعالان صنعتی در حوزه دانشگاهی به بررسی پروژه های اقتصادی به منظور امکان سنجی، بهینه سازی و تولید دانش فنی واحد های صنعتی شیمیائی بپردازد. در اين راستا گروه مطالعات فني مهندسي و سرمایه گذاری آمادگي خود را جهت همكاري صمیمانه با مدیران، صنعتگران و سرمایه گذاران در حوزه صنایع شیمیایی اعلام مي دارد و بخشي از خدمات خود را به طور خلاصه معرفي مي نمايد.

شرح خدمات گروه مطالعات فنی مهندسی و سرمایه گذاری امپا در زمینه مطالعات فنی مهندسی و سرمایه گذاری:

1-مدل سازی و گزارش گیری مالی و اقتصادی از پروژه های صنعتی (صنایع بزرگ و کوچک)،تجاری-خدماتی،زیر بنایی،گردشگری و سایر حوزه های اقتصادی بوسیله نرم افزار تخصصی کامفار 3 (Comfar III)جهت تجزیه و تحلیل پروژه های سرمایه گذاری از نظر مالی و اقتصادی بمنظور بررسی استحکام یک واحد اقتصادی و توانایی آن در پرداخت دیون، همچنین میزان نقدشوندگی و سودآوری آن.

2-انجام مطالعات امکان سنجی یا Feasibility Study، به منظور ارزیابی و تجزیه و تحلیل پتانسیل یک پروژه پیشنهاد شده به عنوان يكي از پيش نيازهاي ضروري فرآيند تأمين مالي پروژه های اقتصادی. که بر اساس بررسی­های گسترده تحقیقاتی و مطالعاتی پایه ریزی می­شود و روند تصمیم گیری را برای سرمایه گذاران آسان می­کند.

3- تولید دانش فنی واحد های صنعتی شیمیایی (تولید کامپوزیت، پلیمر، موادهای پر مصرف شمیایی و ...) بر اساس نیاز داخلی و بر ساختار چند مرحله ای تا رسیدن به مرحله صنعتی.

4-تجهیز و راه اندازی واحدهای تحقیق و توسعه صنایع شیمیایی مختلف.

5-انجام تحقیقات در حوزه فناوری های پیشرفته از جمله فناوری های نانو در صنایع مختلف.

گروه مطالعات فنی مهندسی و سرمایه گذاری امپا با تکیه بر خداوند تبارک و تعالی و استفاده از تلاش و تجربه متخصصين، در نظر دارد تا راه اندازی و تجهیز واحد های صنعتی به ویژه در مناطق محروم و کمتر توسعه یافته را به منظور ایجاد اشتغال انجام بدهد و سهم کوچکی در بهبود سطح زندگی هموطنان خود داشته باشد.امید است همکاری با آن گروه منشاء ثمرات ارزنده ای گردد.

گروه مطالعات فنی مهندسی و سرمایه گذاری امپا

اطلاعات تماس آگهی

دوره نمایش آگهی در تاریخ جمعه ۵ آبان ۱۳۹۶ ۵۱ : ۳۶ : ۰۹ به پایان رسیده و اطلاعات تماس آن قابل نمایش نیست.