کسب درآمد بالای 150،000 تومن در روز با پخش تراکت حرفه ای (آموزش)

کسب درآمد بالای 150،000 تومن در روز با پخش تراکت حرفه ای آموزش
کسب درآمد بالای 150،000 تومن در روز با پخش تراکت حرفه ای (آموزش)
** فقط آموزش هست، نه استخدام**

* قبل از هر چیز بگم خیلی خوشحال میشم کمکتون کنم تا کسب و کار خودتونو ایجاد کنید و ارباب خودتون باشید نه کارگر و کارمند دیگران. خودم در زندگی از اینکه تحت سلطه دیگران باشم متنفر بودم. دوست نداشتم زیدست کسی باشم.
- شاید فاصله شما با درآمد ماهیانه بالاتر از متوسط درآمد ماهیانه در ایران آموزش کاملا خاص و حرفه ای من برای شما باشه. خیلی سریع درآمد ماهیانتو از درآمد متوسط در ایران بالاتر ببر.
* پس در ادامه با من همراه باشید:
- چرا دور و بر من و شما پر شده از آدم های پردرآمد با بهترین وضع زندگی، خونه، ماشین و ... . مسلما از اون ها کمتر نیستی. در قدم اول من به شما یاد میدم چطور درآمد ماهیانه خودتو در بدترین حالت حداقل از نرخ متوسط درآمد در ایران بالاتر ببری.
- اگر در حال حاضر راهی رو بلدی که بتونی در 25 روز ماه، روزی بین 50،000 تا 200،000 تومن درآمد داشته باشی که هیچ. در غیر این صورت با عدم خرید محصول آموزشی من ضرر کردی. چرا که خودتو از دونستن یک مجموعه از تکنیک ها که تو رو به این درآمد بالا می رسونه محروم کردی. اون هم با وجود قیمت بسیار ارزانی که داره. و تازه با گارانتی.
- تو این آموزش تکنیک های زیادی ارائه کردم. به عنوان مثال تنها با کمک یک تکنیک ارائه شده در این آموزش کار پخش تراکتت به میزان زیادی زودتر تموم میشه. مثلا به جای 8 ساعت تو 6 ساعت تموم میشه.
- و یا در تکنیک طلایی این کار که من اسمشو گذاشتم "تکنیک سایه"، شما یه سایه برا خودت ایجاد میکنی که پا به پای شما برات درآمد کسب میکنه. هرچقدر که خودت راه بری و تراکت پخش کنی، این سایه چیزی حدود 50 درصد درآمدی که شما کسب میکنی رو به درآمدت اضاف میکنه. مثلا اگر در پایان کار روزانت 100 هزار تومن کار کرده باشی، سایه تحت فرمان شما حدودا 50 هزار تومن به 100 تومنت اضافه میکنه. یعنی روی هم 150 هزار تومن.
- و بسیاری تکنیک های دیگه موجود در آموزش کاملا خاص و ویژه من مخصوص شما، که هر کدومش به تنهایی ارزشش چند برابر قیمت کل این آموزش هست.
- من تنها به این دلیل که مخاطبین آموزشم اکثرا افراد بیکار هستن بالاجبار قیمت این آموزش رو بسیار پایین قرار دادم.
- کسی فکر نمی کنه بشود از کار پخش تراکت روزی 50،000 تا 200،000 تومن درآمد داشت. ولی من "محمدرضا تراکت" مدعی هستم که رسیدن به همچین درآمدی با پیاده کردن تکنیک های خاص من شدنی هست. با پیاده کردن سیستم من کاملا شدنیه. همه این تکنیک ها قبلا توسط خود من بارها پیاده شدن و جواب خیلی خوبی دادن. آیا شما اون قدری هوش و روابط اجتماعی متوسط رو به بالایی داری که بتونی این تکنیک های پولساز رو پیاده کنی، و به ازای هر قدمی که بر می داری به سرمایه خودت تومن به تومن اضافه کنی؟
- اگر بتونی تکنیک های من رو به خوبی اجرا کنی و درآمد روزانتو به رقمی بین 150،000 تا 200،000 تومن برسونی، و در ماه حداقل 25 روزشو همچین درآمدی داشته باشی، من میتونم حدس قوی بزنم که در آینده شما که از پس این کار نسبتا ساده بر اومدی، قادری که در ادامه و از روش های دیگه به درآمدهای خیلی بالاتر هم برسی. این کار واسه تو یک تسته که آیا میتونی و توان و استعدادشو داری که حرفه ای عمل کنی؟ آیا می تونی یک سیستم پخش تراکت حرفه ای برا خودت ایجاد کنی و درآمد بالایی ازش در بیاری؟ من اینجام که کمک کنم بتونی.
- دوست عزیز منم مثل خودت از کار کردن برا بقیه بیزارم. دوست دارم واسه خودم کار کنم، با شرایط و قیمت های خودم. دوست دارم بهت کمک کنم تا کسب و کار، سیستم و شرکت کوچک خودتو داشته باشی. و آقای خودت باشی. نه کارمند و کارگر بقیه که مجبور باشی صبح تا شبم واسشون کار کنی با دستمزد خیلی پایین در حد چندرغاز!
- چگونه در یک روز بالاتر از 150،000 تومن درآمد داشته باشیم، در کمتر از 7 ساعت تراکت پخش کردن؟ راهش، تکنیکش، قلقش در آموزش من موجوده.
- تمام ادعاهای من به طور کامل قابل اثبات هستن. و قبل از خرید می تونید ازم بخواید که براتون این درآمدها رو اثبات کنم.
- اگر تو این کار که من آموزش میدم موفق شی و به درآمد بالای 150،000 تومن در روز برسی، 100 درصد می تونی به درآمد روزانه بالاتر از 450،000 تومن هم برسی. نمی دونم درآمد الانت چقدره. ولی اگر به 150 برسی، اون وقت از پس 3 برابر کردنش هم بر میای. حالا نه از این راه که من آموزش میدم که از راه های دیگه که خودت بهش میرسی.
- کنجکاوم بدونم تا چند روز بعد از خرید این آموزش درآمد روزانتو به بالای 150،000 تومن میرسونی؟ اگر حرفه ای عمل کنی باید ظرف مدت 1 ماه بعد از خریدت و استارت کارت به این درآمد برسی.
- عزیز زمان به تندی داره میگذره. هر روزی که دیرتر شروع کنی حداقل 150،000 تومنو از دست میدی. روزی 150،000 تومن!
- با آموزش من و تلاش خودت در پایان هر روز حداقل 150،000 تومن متعلق به توست. با 150،000 تومن دستمزد 1 روزت چه کار دوست داری بکنی؟
- دوست دارم از یک آدم بیکار و بدون درآمد برسی به یک کاسب حرفه ای با درآمد بالای روزی 150،000 تومن در روزهای کاریت.
- درسته که من یک استودیو حرفه ای برای درست کردن آموزشم نداشتم. درسته که کمی کیفیت صدای آموزشم پایینه. من امکانات کمی برای درست کردن این آموزش داشتم. ولی با وجود این، آموزش من پر از تکنیک های خاص و حرفه ای برای کسب درآمد خوب هست. درآمدی حالا نه خیلی بالا ولی از متوسط بالاتر.
- درسته کار پخش تراکت، کار سطح پایینی به حساب میاد. منم ادعا ندارم که قراره یک شغل خیلی شیک و با پرستیژ رو بهتون یاد بدم. نه، ادعای من اینه که می خوام بهتون یاد بدم چطور از یک شغل سطح پایین و ساده درآمد بالا و حرفه ای دربیارید.
- منم مثل شما مزه بیکاری و بی پولی رو چشیدم. دوست دارم شما رو صاحب کسب و کار، درآمد بالا و یک کاسب حرفه ای ببینم.
- من با شما بر مبنای صداقت و گارانتی میام جلو. برا همین اگر از آموزش من به هر دلیلی ناراضی بودی، تا 10 روز بعد از خرید می تونی پولتو پس بگیری.
- تمام آموزش من بر مبنای تجربه حدود 2 سال پخش تراکت خودم هست. اکثر قریب به اتفاق تکنیک های حرفه ای این آموزش توسط خودم بارها تست شده و جواب خوبی دادن.
- آموزش به شکل فیلم و زمان 4 ساعت و 33 دقیقه هست و در آینده قطعا بنا به تجربه های جدید من تکنیک های جدیدتری نیز ارائه و محصول آپدیت خواهد شد.

* اطلاعات تکمیلی و خرید:
کانال تلگرام: http://t.me/mteraket
سایت و همچنین خرید: http://goo.gl/TOsNSS
- دوستان، محصول آموزشی به شکل دانلودی هست. از طریق سایت من و به صورت اینترنتی می شه محصول آموزشی من رو خرید کنید. بعد از خرید می تونید محصولو بلافاصله دانلود کنید.
* تلگرام شخصی خودم برای گفتگو:
http://telegram.me/mohammadrezateraketAdmin
* شماره تلفن های من: 09385769858 - 09120208932
* سؤالی باشه در خدمتم.

اطلاعات تماس آگهی

دوره نمایش آگهی در تاریخ چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۷ ۳۸ : ۵۱ : ۱۵ به پایان رسیده و اطلاعات تماس آن قابل نمایش نیست.