ترجمه تصمیمات صادره از دانشگاه ها ی خارجی

ترجمه تصمیمات صادره از دانشگاه ها ی خارجی
ترجمه تصمیمات صادره از دانشگاه ها ی خارجی
یکی از نکات مهم و ضروری که قبل از اقدام به سفر، مهاجرت به کشور دیگر باید مدنظر قرار داد، فهم مستندات و مدارک، تصمیم و یا تصمیماتی است که از کشوری که متقاضی تحصیل یا مهاجرت با پرداخت هزینه فراوان متقاضی به زبان های دیگری غیر از زبان فارسی در دست دارد.
به عنوان نمونه، چندی پیش، فردی طی تماسی با بنده اعلام نمود که توسط فردی اخذ پذیرش تحصیلی نموده است و با توجه به اینکه مدت زمان زیادی به وقت سفارت وی نمانده، هم اکنون سریعا نیاز به تهیه مسکن در اتریش، و ارایه اجاره نامه به سفارت دارد. قبل از نهایی شدن مذاکرات با ایشان، از ایشان تقاضا کردم تصویر پذیرش خود را جهت رویت، برای من ارسال دارد، پس از دریافت برگه پذیرش ایشان، ملاحظه کردم که پاسخ پذیرش ایشان منفی است! به ایشان عرض کردم، پذیرش شما منفی است. در ابتدا باور نمی کردند، میگفتند، بنده برای این پذیرش 400یورو هزینه کردم، و حتی وکیل(یکی از موسسات اعزام دانشجو!) به من گفته که پذیرش شما اوکی هست و شما باید چند درس را بگذرانی!
نه آن فردی که پذیرش را برای این خانم اخذ کرد، به زبان آلمانی تسلط داشت و نه خانمی که در موسسه اعزام دانشجو، به عنوان وکیل! به این زبان بسته مشاوره می داد، سر از زبان آلمانی در می آورد!
از آنجایی که معمولا در اوراق پذیرش تحصیلی(پذیرش مثبت) صادره از سوی دانشگاه، برخی دروس را به عنوان
پیش نیاز قید می کنند، این خانم متصدی در موسسه اعزام به دانشجو! بر اساس حدس و گمان تصور کرده که این هم لابد پذیرش مثبت است دیگر! حال در واقع چنین بوده که در پذیرش(منفی)قید شده بود، به علت اینکه شما دروس ذیل را نگذرانده اید، درخواست شما برای پذیرش رد می گردد!
خانم متقاضی مهاجرت، به اعتماد این حرفها، برنامه دقیق زمان بندی شده ای برای مهاجرت خود و خانواده اش در نظر گرفته بود و حتی ملک خود را نیز فروخته و متن مربوط به قرارداد آن را ترجمه کرده بود!
شما با اختصاص هزینه اندکی، می توانید از بروز چنین وضعیتی برای خود جلوگیری کرده و از بروز خسارات غیرقابل جبران ناشی از ترجمه اشتباه و یا فهم نادرست متون، جلوگیری نمایید. ترجمه متون، تصمیمات ادارات واقع در کشورهای دیگر و یا سایر متونی که قصد ترجمه غیررسمی آن را دارید، را به بنده بسپارید. ترجمه از زبان های آلمانی و انگلیسی به فارسی
با توجه به اینکه اعلام هزینه و مدت زمان مورد نیاز برای ترجمه غیررسمی، صرفا پس از رویت متن، امکان پذیر است، لطفا در صورت تمایل به ترجمه از طریق بنده، قبل از هرگونه تماس تلفنی، متن را به نشانی الکترونیکی TextsLegal@gmail.com ارسال نمایید.

اطلاعات تماس آگهی

دوره نمایش آگهی در تاریخ سه شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۵ ۳۹ : ۲۲ : ۰۱ به پایان رسیده و اطلاعات تماس آن قابل نمایش نیست.