جی پی اس ردیاب و مکان یاب شخصی

جی پی اس ردیاب و مکان یاب شخصی
جی پی اس ردیاب و مکان یاب شخصی
موقعیت یابی و ردیابی به وسیله SMS: در صورت نداشتن اینترنت روی گوشی خود میتوانید به این دستگاه پیامک ارسال کنید تا موقعیت جغرافیایی خودش را برای شما پیامک کند و سپس هر لحظه که به اینترنت دسترسی داشتید به آدرس اینترنتی که برای شما ارسال کرده است مراجعه کرده و موقعیت آن را ببینید.

- موقعیت یابی و ردیابی از طریق نرم افزار موبایل برای گوشی های اندروید و آیفون شنیدن صدای محیطی که دستگاه در آن قرار دارد بدون آنکه کسی بفهمد.

- دارای سنسور ضربه بدین صورت که در صورت تنظیم هر وقت دستگاه تکان بخورد به شما اطلاع می دهد دارای باطری قوی 1000 میلی آمپر که امکان کارکرد دستگاه را تا 14 روز می دهد.

- سازگاری با سیم کارت های ایرانسل - همراه اول - تالیا - رایتل: استفاده از این دستگاه محدود به اپراتور خاصی نبوده و با هر سیمکارتی میتوانید از آن استفاده کنید.

- ضد آب ضد ضربه با وزن سبک مخصوص نصب نامحسوس به خودرو مورد نظر: جنس بدنه و قاب فلزی دستگاه ضد آب بوده و تحمل ضربات و سنگینی زیادی را دارد.

- با آنتن GPS قوی که حتی در داخل ماشین با وجود سقف فلزی دستگاه می تواند ماهواره GPS را رویت کرده و با آن ارتباط برقرار کند. دارای کلید SOS برای مواقع خطر که با شماره های ضروری تماس حاصل کند

- حصار جغرافیایی برای هشدار خارج شدن از محدوده: می توانید دستگاه را طوری تنظیم کنید که به محض خارج شدن از محدوده ی جغرافیایی خاص به شما هشدار دهد.

- هشدار سرعت بیش از حد تعیین شده: چنانچه میخواهید از رعایت سرعت مجاز خودرویی مطلع شوید با نصب این دستگاه در اتومبیل مورد نظر هر وقت سرعت آن بیش از حدی باشد که شما تعیین کرده اید به شما پیامک ارسال می شود.

- دارای دکمه درخواست کمک SOS: با معرفی کردن یک یا چند شماره موبایل خاص به این دستگاه می توانید در مواقع اظطراری فقط با زدن یک دکمه درخواست کمک کنید. این عملکرد بدین گونه است که با زدن دکمه SOS پیامکی حاوی درخواست کمک و آدرس موقعیت جغرافیایی شما برای شخص مورد نظرتان ارسال می شود.
برای خرید و اطلاعات بیشتر به سایت ما مراجعه کنید:

www.Gilar.ir

کانال تلگرامی بازار اینترنتی گیلار:
telegram.me/Gilar

تماس با مدیریت گیلار:
telegram.me/Gilar_IR

اطلاعات تماس آگهی

دوره نمایش آگهی در تاریخ پنج شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۵ ۵۰ : ۲۸ : ۱۹ به پایان رسیده و اطلاعات تماس آن قابل نمایش نیست.