انواع هدایای تبلیغاتی و ساک تبلیغاتی

انواع هدایای تبلیغاتی و ساک تبلیغاتی
انواع هدایای تبلیغاتی و ساک تبلیغاتی
- ساک پارچه ای ویژه فروشگاه ها و شرکت در نمایشگاه ها با امکان چاپ تبلیغات شما

مجموعه پارس پاکت تولید کننده انواع هدایای تبلیغاتی و ساک تبلیغاتی در رنگ ها و سایز های مختلف با قابلیت چاپ نام تجاری مورد نظر شما خواستار ارائه هر چه بهتر نام تجاری شما ، در صنعت امروز می باشد . محصولات این شرکت به سبب طول عمر بالا و قیمت مناسب و غیر قابل مقایسه با سایر محصولات مشابه ، تبلیغی متفاوت را برای ماندگاری برند شما در بین عموم مردم ایجاد می کند .
جنس این ساک دستی از نوع پلی پروپیلن (P.P) میباشد که به پارچه بدون بافت یا سوزنی نیز معروف هستند . از مهمترین ویژگی های آن استحکام ،با قابلیت شستشو می باشد همچنین در تولید این ساک دستی از دوخت آلتراسونیک استفاده شده و دسته های بلند و محکم آن وزن بالایی را میتواند تحمل کند . تنوع رنگ و تنوع سایز این ساک خرید به گونه ایست که سلیقه های مختلف را پوشش و انواع کالا با ابعاد بزرگ و کوچک را می تواند در خود جای دهد .

پس از انتخاب رنگ و سایز مورد نظر ، طرح لوگو ، شعار تبلیغاتی و هر آنچه جهت تبلیغات تجاری مورد نظر شما میباشد به صورت چاپ بر روی ساک خرید قابل اجراست .

- یک هدیه تبلیغاتی متفاوت ویژه شرکت ها و سازمانها

ابعاد زیر انداز 150 * 200 سانتی متر 4لایه و ضد آب می باشد . هر زیر انداز دارای کاور مخصوص با امکان چاپ تبلیغاتی می باشد . قیمت مناسب و پر کاربردی بودن این محصول برای عموم مردم باعث شده تا به یکی از پرفروش ترین هدیه تبلیغاتی تبدیل شود .

توجه : امکان گلدوزی وچاپ لوگو و شعار تبلیغاتی بر روی خود زیر انداز نیز با افزایش مبلغ مربوطه نیز امکان پذیر می باشد !

سایر محصولات اختصاصی پارسه کاور سر رسید ، پیش بند تبلیغاتی و لباس کار میباشد

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت نمونه از سایت www.gift4u.ir بازدید و یا با شماره ☏ موبایل : 09131148237 تماس حاصل فرمایید .

تولید کننده انواع ساک تبلیغاتی ، پیش بند ، لباس کار ، زیرانداز مسافرتی تبلیغاتی ، کاور سررسید و بسته بندی زیپ کیپ

مدیریت فروش : 09131148237

اطلاعات تماس آگهی

دوره نمایش آگهی در تاریخ سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵ ۱۲ : ۰۲ : ۱۷ به پایان رسیده و اطلاعات تماس آن قابل نمایش نیست.