تسمه پروانه

تسمه پروانه
تسمه پروانه
شرکت کیان تسمه
ارائه دهنده انواع تسمه های صنعتی و ملزومات آن

شرکت صنعتی کیان تسمه وارد کننده و ارائه دهنده انواع تسمه نقاله های پی وی سی، لاستیکی، تسمه های انتقال نیرو، تسمه پروانه((V Belt، تسمه های تایمینگ صنعتی و ماشینی، تسمه برزنتی، زنجیرهای مدولار، تسمه و توری های نسوز، انواع لاستیک های ضدسایش و دیگر متعلقات مربوط به خطوط نقاله شامل انواع چسب های آپارات، اتصالات جداشونده چنگکی وسوزنی، انواع رولیک و غلطک های فلزی و پلیمری میباشد.
این شرکت به واسطه مجهز بودن به جدیدترین دستگاه های آپارات و مشابه سازی قادر به انجام کلیه خدمات در مورد تسمه های صنعتی میباشد.


تسمه پروانه (وی بلت) V Belt
تسمه های وی بلت (V belt) که اصطلاحاً تسمه های پروانه هم نام دارند با سطح مقطع وی شکل تولید میشوند و بوسیله بافت نخ و لاستیکی که دارند بسیار مقاوم به کشش هستند. تسمه های پروانه روی فولی مخصوص خود سوار میشوند و باعث میشوند نیروی موتور از فولی اول به فولی دوم منتقل شود. به کلی کار تسمه های پروانه (وی بلت) برای انتقال قدرت موتور دستگاه به محل مورد نظر است. برای مثال تسمه های کولری که باعث می شوند قدرت موتور کولر از فولی بالایی به فولی پایینی منتقل شده و پروانه کولر به حرکت درآید نوعی از تسمه های پروانه یا وی بلت می باشد. این تسمه ها از نظر سطح مقطع و طول سایزهای مختلفی دارند، طول تسمه های پروانه بر حسب اینچ و پهنای آنها که سایزهای استانداردی دارد بر حسب میلیمتر می باشد. تمامی سایزهای تسمه های پروانه در انواع تخت و دندانه دار تولید می شوند که دنده های آنان صرفاً خاصیت خنک کنندگی دارند و باعث افزایش طول عمر کارکرد تسمه می شوند.
www.kianbelt.com

اطلاعات تماس آگهی

دوره نمایش آگهی در تاریخ چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ ۰۰ : ۰۹ : ۱۸ به پایان رسیده و اطلاعات تماس آن قابل نمایش نیست.