سین بیم-ساخت سوله و ساخت و اجرا اسکلت فلزی

سین بیم ساخت سوله و ساخت و اجرا اسکلت فلزی
سین بیم-ساخت سوله و ساخت و اجرا اسکلت فلزی
گروه فنی و مهندسی سایت سین بیم متشکل از مهندسین مجرب اجرایی و طراح سازه که سال ها در زمینه ساخت و ساز و اجرای انواع ابنیه و سازه های سنگین صنعتی وانواع سوله ( سوله صنعتی ، انبار ، ساخت و اجرا انواع سالن و … ) فعالیت گسترده در ایران و خارج از ایران را داشته اند تشکیل گردیده . هدف ما در تیم اجرایی و طراحی سین بیم معرفی سیستم های نوین سازه ای در کشور می باشد که خصوصیات مورد نظر از یک سازه استاندارد یعنی مقاومت مورد انتظار از یک سازه مهندسی ساز در کنار اقتصادی بودن آن را بر آورده نماید همچنین پس از معرفی سیستم مورد نظر اجرای صحیح و اصولی سیستم های سازه ای مورد نظر در گام بعدی می باشد . تیم مجرب کنترل کیفیت همواره در تمامی مراحل ساخت شامل برش – مونتاژ – جوشکاری و سوراخکاری اتصالات پیچ و مهره ای ناظر بر کاربوده تابهترین کیفیت با بالاترین استانداردها در نتیجه کار حاصل شود .
http://sinbeam.org

ساخت انواع سوله و سالن با برترین کیفیت روز توسط تیم فنی مهندسی سین بیم و ساخت و اجرای اسکلت فلزی پیچ و مهره ای با بهترین قیمت بازار و برترین کیفیت ممکن

تست جوش توسط پرسنل برجسته سین بیم صورت میگیرد و بیانگر کیفیت بالای ساخت و اجرای سوله و اسکلت فلزی می باشد .

ساخت و اجرای سازه های فلزی در دست اقدام خود را به کارخانه سازنده سوله و اسکلت فلزی بسپارید ، بدون واسطه ، کمترین قیمت ، تضمین بالاترین کیفیت ، همراه با ارائه فاکتور رسمی .

اطلاعات تماس آگهی

دوره نمایش آگهی در تاریخ چهارشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۶ ۳۲ : ۴۴ : ۱۶ به پایان رسیده و اطلاعات تماس آن قابل نمایش نیست.