آموزش خصوصی زبان انگلیسی

آموزش خصوصی زبان انگلیسی
آموزش خصوصی زبان انگلیسی
همین الان تصور کنید که زبان انگلیسی را به خوبی یاد گرفته اید و به راحتی می توانید انگلیسی صحبت کنید، می توانید فیلم های انگلیسی را بی هیچ مشکلی بفهمید، در آزمون های آیلتس و تافل قبول شوید. لطفا تصور کنید. این تصور راحت تر از آنچه تصورش را بکنید می تواند به حقیقت مبدل شود، به شرط آنکه به شیوه ای درست به یادگرفتن زبان انگلیسی بپردازید.
فرقی نمی کند که هدف شما از آموختن زبان انگلیسی چه باشد، چیزی که مهم است این است که راه و رسم آموختن زبان شما باید به شیوه ای درست باشد.
یک شیوه مناسب آموختن زبان در ضمن اینکه باید صحیح و برپایه اصول باشد باید دارای ویژگی های زیر نیز باشد.
1. مطابق با مبانی علوم اعصاب برای آموختن زبان انگلیسی باشد، به گونه ای که به صورت طبیعی و بدون اینکه مغز را بیش از اندازه به زحمت اندازیم به آموختن زبان بپردازیم. در دنیای امروز آموختن زبان در حال حرکت بدین سمت و سو می باشد.
2. تمرکز زیاد بر روی گرامر نداشته باشد، چون تمرکز زیاد به گرامر باعث خستگی دانشجویان می شود.
3. شیوه ای تعاملی باشد، یک روش آموزشی خشک و بدون انعطاف روش مناسبی برای آموختن زبان انگلیسی نیست.
4. بر اساس منایع آموزشی مناسبی باشد. بسیاری از کتابهای انگلیسی در بازار کتابهای مناسبی برای زبان انگلیسی نیستند.
5. به صورت فردی باشد، بدین معنا که توانایی های فرد در ابتدای آموزش سنجیده شود و مشخص گردد که برای هر فرد در کدام دامنه زبانی بایستی بیشتر کار شود. به عنوان نمونه بعضی افراد به اصطلاح گوش مفهمومی ضعیفی دارند؛ این افراد طبیعتا می بایست بر روی آموختن listening تمرکز بیشتری انجام شود. یا اینکه ممکن است فردی دچار ضعف در تمرکز، توجه یا یادگیری باشد، برای این دسته از افراد قبل از شروع آموزش با تکنیک هایی به تقویت تمرکز، توجه و سطح یادگیری اقدام می شود و پس از آن آموزش ها آغاز می گردد.

دکتر رضا دهقانی، ضمن اینکه سالها به عنوان مدرس زبان انگلیسی به فعالیت مشغول بوده اند سالها به عنوان محقق حوزه علوم اعصاب شناخته می شوند و زبان انگلیسی را به شیوه ای متفاوت و دلنشین به شما آموزش خواهند داد.
برای اطلاع از جزئیات می توانید به شماره های موجود در این متن در تماس باشید.
یک بار برای همیشه زبان انگلیسی را بیاموزید و همیشه از داشتن این مهارت لذت ببرید.

اطلاعات تماس آگهی

دوره نمایش آگهی در تاریخ سه شنبه ۸ آبان ۱۳۹۷ ۵۰ : ۲۴ : ۱۴ به پایان رسیده و اطلاعات تماس آن قابل نمایش نیست.