سرویس و نگهداری استخر سونا جکوزی در بومهن

سرویس و نگهداری استخر سونا جکوزی در بومهن
سرویس و نگهداری استخر سونا جکوزی در بومهن
DR POOL GROUP

گروه دکتر استخر
مشاوره ، بازدید ، کارشناسی
بازسازی ، نوسازی ، زیباسازی
عیب یابی ، سرویس دوره ای
کنترل ، تعمیر و نگهداری پروژه های :
پارک آبی ، آبدرمانی ، استخر ، جکوزی آبنما
تونل مه ، حمام سنتی ، حمام ترکی
سونا خشک ، سونا بخار ، سونا نمک ، سونا برف در ایـران

اسرار آب را بشناسیم
كمتر كسی است كه پس از رفتن به استخر و سونا به شادابی و نشاط نرسد و دردهایش را فراموش نكند.
هیچ فكر كرده اید دلیل انرژی فراوانی كه پس از یك ساعت شنا یا ماندن در حوضچه جكوزی نصیب آدم …

كمتر كسی است كه پس از رفتن به استخر و سونا به شادابی و نشاط نرسد و دردهایش را فراموش نكند. هیچ فكر كرده اید دلیل انرژی فراوانی كه پس از یك ساعت شنا یا ماندن در حوضچه جكوزی نصیب آدم می شود، چیست؟ برای پاسخ به این سئوال بد نیست به فواید آب درمانی بپردازیم. هیدروتراپی یكی از شاخه های پزشكی جایگزین است كه توانسته پس از طب سوزنی و آروماتراپی جایگاه ویژه ای نزد طرفداران Alternative medicine پیدا كند.
استفاده از آب در درمان بیماری ها سابقه ای طولانی دارد و به حدود ۳۷۵ سال قبل از میلاد مسیح می رسد. مصریان آب را نماد تطهیر می دانستند و از حوضچه های آب گرم برای پاكسازی روح و رسیدن به خلسه بهره می گرفتند. پس از میلاد به واسطه غسل تعمید مسیحیان، آب نماد تطهیر و پاكی نفس نام گرفت. مدت كوتاهی در قرون وسطی آب درمانی از نظرها افتاد و در قرن ۱۷ دوباره مورد توجه واقع شد تا اینكه اولین مركز آب درمانی را در قرن ۱۹ سباستین كیپ در چامپنینز انگلستان راه اندازی كرد.

بسیاری از درمانگران بر این باورند كه بدن بدون غذا می تواند دو، سه روزی را سر كند ولی بدون آب هرگز
مهمترین خاصیت آب نقشی است كه در سم زدایی از بدن دارد. متداول ترین روش آب درمانی روشی است كه در آن بیمار به پشت خوابیده و پشت بدن وی حوله های گرم گذاشته می شود و در نهایت بدنش را با پتو می پوشانند. در سایر موارد نیز بیمار بر سكویی به پشت خوابیده و آب از شش دوش كه دو به دو كنار و روبه روی هم قرار گرفته اند با فشار به ناحیه كمر، باسن و گردن وارد می شود. قرار دادن پای بیمار در حوضچه های آب سرد وقتی حوله آب گرم دور فرد پیچیده شده نیز روش دیگری از تحریك گرمایی است كه بیشتر در درمان های موضعی كاربرد دارد. ماساژ آب درمانی نیز از دیگر روش های رایج است كه در درمان بیماری های مفصلی، آرتریت روماتوئید، آرتروز و اختلالات ستون فقرات بسیار موثر است. انجام حركات نرمشی در حوضچه آب گرم كه در ارتفاع ۹۰ تا ۱۵۰ سانتی متر قرار دارد نیز علاوه بر نقشی كه در تقویت ماهیچه ها و مفاصل دارد به آرام سازی، تنظیم ساعت بیولوژیك و متعادل كردن بدن كمك می كند.

واتوس یا شیاتسو آبی كه نسخه چینی آب درمانی نام دارد، نوعی ماساژ عمقی بافت است كه موجب كاهش درد، رفع اسپاسم عضلانی، درد مفاصل و دردهای قاعدگی و رفع اختلالات PMS (سندرم پیش از قاعدگی) و نیز برطرف كردن ضعف عضلانی و اختلال گردش خون می شود. نوع اسكاندیناوی آب درمانی نیز به این صورت است كه وان از آب با درجه حرارت ۲۷ تا ۳۸ درجه سانتی گراد پر شده و درون آن گیاهان دریایی و گیاهان معطر مثل چوب كاج ریخته می شود. نشستن در این وان به مدت یك تا دو ساعت به همراه شنیدن موزیك آرام به بهبود گردش خون كمك كرده، سموم را از بدن دفع می كند و فرد را به آرامی می رساند. شنا در استخرهایی كه از گیاهان معطر پر شده اند همچنین باعث صاف و صیقلی شدن پوست می شود.

برقراری تعادل روحی، افزایش نیروی جنسی، پاكسازی صورت، افزایش انرژی بدن، افزایش عملكرد فیزیكی و ذهنی، تنظیم درجه حرارت، رقیق سازی جریان خون و جلوگیری از عارضه های پوستی نظیر چین و چروك از دیگر فواید آب درمانی است كه حتی با رفتن در استخر آب گرم یا حوضچه های جكوزی می توان به آن دست یافت.

با ما تماس بگیرید

تلفکس : 02143850311 02195118234
همراه : 09121978874 09130137157 09163661255

وبسایت WWW.NAQIBSAZEH.IR WWW.DRPOOL.IR
ایمیل INFO@DRPOOL.IR DRPOOL.IR@GMAIL.COM

مدیر گروه دکتر استخر : مهندس سید محسن نقیبیان
آدرس دفتر مرکزی : تهران ، میدان جمهوری ، برج اداری سهیل ، طبقه چهارم ، واحد 410

گروه دکتر استخر زیر مجموعه و دپارتمان خدمات گروه ساختمان و تاسیسات نقیب سازه : مجری مجاز استخر سونا جکوزی در ایران و کشورهای همجوار میباشد

اطلاعات تماس آگهی

دوره نمایش آگهی در تاریخ پنج شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۷ ۱۵ : ۲۷ : ۰۲ به پایان رسیده و اطلاعات تماس آن قابل نمایش نیست.