بازاریاب برای فروش وب‌سایت‌های فروشگاهی

بازاریاب برای فروش وب‌سایت‌های فروشگاهی
بازاریاب برای فروش وب‌سایت‌های فروشگاهی
شرکت بازاریاب تجارت فردا (سهامی خاص) با ارائه خدمات پیشرفته تولید سریع و ارزان فروشگاه‌های اینترنتی با قابلیت درج خودکار محصولات قیمت گذاری شده فروشندگان در اپلیکیشن و سایت بازاریاب به صورت رایگان، امکان بسیار خاصی برایمتقاضیان طراحی وب‌سایت های فروشگاهی به وجود آورده است که می‌تواند مشتریان بسیار زیادی را به خود جذب نماید.
در کنار این خدمات ارزان و رایگان پکیج‌های طراحی وب‌سایت و بارگذاری محتوا وجود دارد که از 1.5 تا 9 میلیون تومان درآمد ایجاد می کند که مطابق یک جدول درآمد همکارانی که در بازاریابی به ما کمک می کنند را مشخص می کند که رقمی بین 400 هزار تومان تا دو میلیون و دویست هزار تومان برای فروش هر پکیج به مشتری کارمزد خواهند گرفت. در واقع در صورتی که در طول هفته تنها 3 فروش حداقلی داشته باشند در آمد ماهانه آنها بیش از 4 میلیون تومان خواهد بود که قم بسیار قابل توجهی است.
برای آغاز کار آموزش های کامل داده می‌شود و توضیحات کامل برای انجام کار در ختیار ایشان قرار می‌گیرد.
برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرمایید.

در صورتی که فعالیت بازاریاب طی 3 ماه خوب و قابل قبول باشد به صورت رسمی استخدام شرکت خواهند شد و از مزایای بیمه و حقوق ثابت نیز بهره‌مند می‌شوند. محل شرکت تهران نزدیک میدان ونک بوده و فعالیت آن خدمات تجارت الکترونیک و بازاریابی و فروش محصولات مشتریان است.

اطلاعات تماس آگهی

دوره نمایش آگهی در تاریخ شنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۱ : ۴۱ : ۱۰ به پایان رسیده و اطلاعات تماس آن قابل نمایش نیست.