واردات چسب نسوز حرارتی - فروش چسب نسوز حرارتی

واردات چسب نسوز حرارتی فروش چسب نسوز حرارتی
واردات چسب نسوز حرارتی - فروش چسب نسوز حرارتی
واردات چسب نسوز حرارتی - فروش چسب نسوز حرارتی
ملات های آماده مصرف ( چسب ) محصولاتی به صورت مخلوط مرطوب از مواد نسوز با فرمولاسیون و دانه بندی مشخص و چسب های مخصوص هستند که جهت چسباندن لایه های نسوزو یا مرمت آن استفاده می شوند.
چسب وکوتینگ عمدتا مرطوب و حاوی یک چسب غیر آلی هستند که استحکام و سختی را در دماهای بالا رونده حفظ می کند ، چسبندگی مناسب به اکثر سطوح را داشته و انعکاس حرارت ، استحکام دی الکتریک، مقاومت در برابر خورندگی گازهای داغ و تر نشوندگی مناسب در برابر مذاب بسیاری از فلزات غیر آهنی را دارند ، در برابر گازهای داغ خورنده و شعله مستقیم مقاوم هستند و قابل شکل گیری به صورت های پیچیده می باشند واستحکام مناسبی پس از خشک شدن در محیط داشته و تشکیل اتصالات محکم و ساختار یکپارچه را می دهند
شوک پذیری بالا، انتقال حرارت پایین و انقباض و انبساط اندک از خصوصیات بارز این مواد می باشد..
به طور کلی این محصولات به همراه الیاف نسوز مخلوط با آن جهت عایق کاری در دماهای بالا به عنوان حفاظ در برابر حرارت عمل نموده و با هدایت حرارتی کم، مصرف انرژی و تولید گازهای گلخانه ای را کاهش داده همچنین عملکرد کوره و تجهیزات را بهبود می بخشند
در کاربردهای صنعتی دما بالا در محل هایی که درز گیری و پر نمودن منافذ مورد نظر باشد، استفاده از خمیر(چسب) قابل پمپاژ یا قابل شکل دهی بسیار متداول می باشد.
چسب های نسوز جهت چسباندن محصولات الیاف سرامیکی به دیواره کوره و یا بین لایه های نسوز، چسباندن آجر به دیواره یا آجر ، پر کردن بخشی از دیواره ، جرم ، آجر ریخته شده ویا صدمه دیده ، وکلا چسباندن اقلام نسوز به یکدیگر قابل استفاده می باشند. این مواد پس از خشک شدن سخت شده و تشکیل یک لایه مقاوم در برابر حرارت و خوردگی را می دهند.
همچنین به عنوان پوشش و سخت کننده قابل اعمال بر سطح مورد نظر با برس یا اسپری بوده وعمر مفید محصول نسوز بخصوص الیاف سرامیکی را بالا میبرد و مقاومت الیاف را در برابر ریزش، خوردگی و سایش افزایش می دهند .
این چسب ها معمولا در گریدهای دمایی 1260 تا 1600 درجه سانتی گراد قابل ارائه میباشند.


خصوصیات و کاربردها
- کاربری آسان و پلاستیسیته بالا .
- درصد انقباض اندک در حین خشک کردن و پخت .
- نسوزندگی بالا .
- برقراری اتصال محکم .
- مقاومت و پایداری شیمیایی بالا.
عایق کاری انواع نسوز بصورت اسپری و با خمیر.
افزایش مقاومت نسبت به نفوذ هوا یا گازهای داغ .
مناسب جهت نسوزکاری کوره های کوچک و آزمایشگاهی.
متوقف یا کند ساختن نفوذ مذاب فلزات به داخل اتصالات .

اطلاعات تماس آگهی

دوره نمایش آگهی در تاریخ دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ۰۵ : ۰۶ : ۱۰ به پایان رسیده و اطلاعات تماس آن قابل نمایش نیست.