مرکز تخصصی طب سوزنی در فرمانیه ، متخصص طب سوزنی

مرکز تخصصی طب سوزنی در فرمانیه ، متخصص طب سوزنی
مرکز تخصصی طب سوزنی در فرمانیه ، متخصص طب سوزنی
کلینیک طب سوزنی (Tebsoozani) موسسه جامع طب سوزنی در تهران - فرمانیه (منطقه 1)
ثبت 28285

طب سوزنی ، روش تایید شده از سوی سازمان بهداشت جهانی موسسه جامع طب سوزنی ایران ICIA با تاکید بر دانش طب سوزنی و مدیریت پزشکان بالینی این رشته، فعالیت های خود را در جهت تامین سلامت مردم گسترش داده است کلینیک جامع طب سوزنی در ایران با پنج مرکز در شهر تهران، خدمات طب سوزنی را به صورت یکپارچه ارائه می کند.

در بهترین مرکز جامع طب سوزنی فرمانیه خدمات گسترده ای در زمینه های مختلف پزشکی از جمله درمان درد مزمن شانه، کمردرد، زانو درد، دیسک کمر ، دردهای سیاتیک ، آسم ، آلرژی ، سردرد ، میگرن ، چاقی عمومی ، چاقی موضعی ، اختلالات گوارشی ، زخم و التهاب معده و یبوست همچنین خدمات ترک سیگار و ترک اعتیاد از طریق طب سنتی و سوزنی ارائه می شوند. که این خدمات توسط متخصص طب سوزنی دکتر وحید قاسمی عضو انجمن علمی طب سوزنی ایران دارای گواهینامه طب سوزنی گوش از دانشگاه علوم پزشکی ایران و گواهی های تخصصی طب سوزنی در ترک اعتیاد ، زیبایی و کاشت سوزن از چین ، کره جنوبی ، آمریکا ، آلمان و فرانسه می باشد.

واحد شمال تهران موسسه جامع طب سوزنی ایران (ICIA) شماره ثبت 28285 در سال های اخیر طب سوزنی، به عنوان یک روش درمانی طبیعی و سنتی، به دلیل عوارض جانبی پایین و کارآمدی بالا، درصد رشته های طب مکمل قرار گرفته است.
امروزه سازمان های معتبری مثل سازمان بهداشت جهانی، پزشکان و همینطور بیماران، اقبال گسترده ای در سراسر جهان به این رشته نشان داده اند.
موسسه جامع طب سوزنی از سال 1385 و با چندین واحد در تهران و شهرستان ها، به عنوان یکی از اولین کلینیک های حرفه ای این رشته توانسته است به هزاران بیمار در طول این سالها کمک نماید.
این مرکز مفتخر است در زمینه های مختلف درمانی، پژوهشی، علمی و حتی صنعتی مرتبط با طب سوزنی فعالیت ها و خدمات ارزنده ای را تقدیم مردم گرانقدر و بیماران دردمند کشور عزیزمان نموده است.

- اجرای طرح ای پژوهش تخصصی با همکاری دانشگاه های علوم پزشکی کشور
-مشاوره یا راهنمایی پایان نامه های تخصصی پزشکی در زمینه طب سوزنی در دانشگاه ها
- تالیف کتاب های طب سوزنی برای عموم
- ترجمه منابع تخصصی طب سوزنی از استادان بنام جهانی جهت همکاران متخصص
- برگزاری همایش ها و گردهمایی های متعدد علمی در طب سوزنی
- اجرای پژوهش های راهبردی برون مرزی در حوزه طب سوزنی
- ایجاد و مدیریت اولین سامانه اطلاع رسانی طب سوزنی به زبان فارسی در سطح وب
- درمان مستمر بیماران قابل درمان با روش های طب سوزنی
- به طور کلی موارد زیر را میتوان از کاربردهای طب سوزنی دانست:


-آیا طب سوزنی عارضه هم دارد؟
از دلایل شهرت و جذابیت و همه گیر شدن طب سوزنی در کشورهای مختلف، نداشتن یا ناچیز بودن عوارض جانبی آن است و این ویژگی کلی همه رشته های پزشکی سنتی و طبیعی است.
- آیا طب سوزنی آثار 100% دارد و می توان آن را تضمین کرد؟
خیر! به مانند همه رشته های پزشکی، طب سوزنی نیز بخشی از علوم تجربی است و نمی تواند با پاسخ های صد درصد همراه باشد. اما به طور کلی و به نسبت کل پزشکی، از رشته های با پاسخ بالینی بسیار بالا طبقه بندی می شود.
- فرق طب سوزنی سنتی

اطلاعات تماس آگهی

دوره نمایش آگهی در تاریخ شنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۷ ۱۹ : ۰۵ : ۱۲ به پایان رسیده و اطلاعات تماس آن قابل نمایش نیست.