بزرگترین نماینده اوریف لم در تهران

بزرگترین نماینده اوریف لم در تهران
بزرگترین نماینده اوریف لم در تهران
09192777251✅ پذیرش نماینده در سرتاسر ایران با شرایط عالی
Oriflame در سال 1967 توسط دو برادر سوئدی و همکارشان راه اندازی شد. هدف آنها این بود تا محصولات آرایشی خود را بدون ایجاد مغازه یا سرمایه گذاری و توسط افراد به فروش برسانند. در ابتدا محصولات را روی یک میز تنیس در دفتر کار خود در سوئد بسته بندی کرده و به دوستان، آشنایان و کارآفرینان خود در سراسر سوئد، برای فروش می دادند. آنها از این راه توانستند تجارت خود را گسترش دهند. اوریف لیم در تولید محصولات مراقبتی از پوست شهرت بسیاری دارد و اغلب محصولات آن گیاهی و ارگانیک هستند. موسسات خیریه بسیاری را حمایت می کند و در حال حاضر با بیش از 45 سال سابقه به عنوان یکی از برندهای مطرح و قابل اعتماد لوازم آرایشی محصولات خود را در بیش از 60 کشور دنیا به فروش می رساند. فروش سالانه این برند حدود 1.5 میلیارد یورو است
پرایمر چیست ؟
‼️اگر تابه حال از پرایمر استفاده نکرده‌اید، محصول فوق‌العاده‌ای را از دست داده‌اید.‼️
✅ فرقی نمیکند که اهل آرایش غلیظ باشید یا ترجیح دهید فقط از یک کرم مرطوب‌کننده و بالم لب استفاده کنید، وقتی می‌خواهید پوستی درخشان داشته باشید یا پایه صاف و یکدستی برای زیرسازی آرایش خود ایجاد کنید، پرایمر یک پیشنهاد عالی است.
✅ پرایمر، پایه اساسی برای زیرسازی و آرایش صورت است که باعث یک‌دستی و ماندگاری آرایش می‌شود.
✅ ترکیبات این ماده در کرم، ژل و پودر وجود دارد. با وجود اینکه مرطوب‌کننده‌ها نیز پوست را نرم می‌کنند، اما پرایمر پوست را برای استفاده از مرطوب‌کننده رنگی (کرم BB و CC) یا کرم‌های زیرساز آماده می‌کند و پایه‌ای برای ماندگارتر شدن آ‌نها در طول روز ارائه می‌دهد.
✅ پرایمر، انواع چروک‌های سطحی، عمیق و حفره‌های پوست را می‌پوشاند.
بهترین روش برای زدن پرایمر، استفاده از نوک انگشت است.
استفاده از نوک انگشت، روشی برای پخش کردن پرایمر در نواحی وسیع‌تر صورت است. برای نواحی کوچک‌تر از برس استفاده کنید. این روش، حالت طبیعیتر به پوست می‌دهد.
اگر بخواهید یک قدم فراتر بروید، از فرآیند «ماساژ صورت» استفاده کنید.
ماساژ پرایمر روی صورت با نوک انگشت، باعث جریان پیدا کردن خون زیر پوست می‌شود.
✅ پرایمر، ماندگاری آرایش را (به ویژه در آب و هوای بد) بیشتر می‌کند. اگر در مکانی هستید که آب و هوایی گرم و مرطوب یا سرد و خشک دارد همیشه پرایمر را در دسترس داشته باشید تا آرایشی ماندگار داشته باشید.
✨ پیشنهاد می‌کنیم در تمام طول سال از پرایمر استفاده کنید. این کرم در زمان و انرژی شما برای آرایش صرفه‌جویی می‌کند.
معرفی محصولات آرایشی بهداشتی اوریفلیم سوئد
✅ پذیرش نماینده در سرتاسر ایران با شرایط عالی
✅ پذیرش نماینده در سرتاسر ایران با شرایط عالی

اطلاعات تماس آگهی

دوره نمایش آگهی در تاریخ یکشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ ۵۸ : ۰۶ : ۱۳ به پایان رسیده و اطلاعات تماس آن قابل نمایش نیست.