مستقیم از مالک به خریدار و مستاجر بدون واسطه

درباره نمایشگاه
به نمایشگاه مجازی با مالک “bamalek.com” خوش آمدید. نمایشگاه مجازی با مالک “bamalek.com“ توسط شرکت شید سورین لیما (سهامی خاص) مدیریت می شود که مسئولیت کامل و تعهدات ناشی از آن را دارد. نمایشگاه مجازی با مالک “bamalek.com“ در تاریخ ۱۳۹۶/۲/۲۰ افتتاح شد.

نمایشگاه مجازی با مالک “bamalek.com“ درحال حاضر با سه سالن مجازی مجزا آماده خدمت به شما هست.
سالن مجازی خرید و فروش برای بازدید کنندگانی که مایل به دریافت اطلاعات و تماس مستقیم با فروشندهای ملک هستند،
سالن مجازی اجاره برای بازدید کنندگانی که مایل مایل به دریافت اطلاعات و تماس مستقیم برای اجاره ملک هستند ،
سالن مجازی پیش خرید برای بازدید کنندگانی که مایل به دریافت اطلاعات پروژه های در حال احداث (سالن در شرف افتتاح است)

غرفه یک فضای مجازی است که مالک به تصمیم و سلیقه شخصی با تصویرهای متفاوت از ساختمان ، امکانات ، واحد ، چشم انداز (وییو) به طور مجازی ملک خود را به بازدید کنندگان نمایش می دهد و جزییات ملک خود را به اطلاع بازدید کننده می رساند.

برای بازدید کنندگان: «جستجوی غرفه» را کلیک کنید، سپس سالن دلخواه خود را انتخاب کنید، (برای مثال: اجاره یا خرید) و سپس منطقه دلخواه را انتخاب کرده و دکمه «جستجو» را کلیک کنید و مستقیم با مالکین مذاکره کنید.

برای مالکین: «تقاضای غرفه» را کلیک کنید ، سالن دلخواه را انتخاب کنید (برای مثال: اجاره یا خرید) ، منطقه و ناحیه خود را اعلام کنید ، توضیحات و امکانات را توصیف کنید. مدیریت “نمایشگاه با مالک” بارگذاری عکس و آدرس کامل ساختمان را اجباری در نظر گرفته است. پس از تکمیل مراحل ذکر شده «ارسال غرفه » را کلیک کنید. اگردر موردی به کمک یا راهنمایی احتیاج داشتید از تماس با ما دریغ نکنید.

در میان اهداف مهم نمایشگاه مجازی با مالک “bamalek.com“دو هدف قابل ذکر است:

آوردن بازدید کننده بالقوه بیشتری به نمایشگاه ، برای دیدار ازغرفه ها ، ایجاد یک محیط شفاف و انتقال اطلاعات به طور مستقیم از مالک ، که در مقیاس کوچک امید در آن است که صرفه جویی در وقت مالک

اطلاعات تماس آگهی

دوره نمایش آگهی در تاریخ چهارشنبه ۸ فروردین ۱۳۹۷ ۲۶ : ۰۲ : ۱۷ به پایان رسیده و اطلاعات تماس آن قابل نمایش نیست.