اهمیت و الزام ثبت برند ، مزایای ثبت شرکت و ضرورت پلمپ دفاتر

اهمیت و الزام ثبت برند ، مزایای ثبت شرکت و ضرورت پلمپ دفاتر
اهمیت و الزام ثبت برند ، مزایای ثبت شرکت و ضرورت پلمپ دفاتر
اهمیت و الزام ثبت برند ، مزایای ثبت شرکت و ضرورت پلمپ دفاتر
امروزه در جامعه ای زندگی می کنیم که اگر حواسمان نباشد ، خیلی سریع تمام اعتبار خود را از دست می دهیم. حالا این موضوع چه ارتباطی به ثبت برند دارد؟
مثالی برای شما بیان میکنم تا دید درستی نسبت به اهمیت و الزام ثبت برند پیدا کنید:
فرض کنید که شما چندین سال هست که با نام X مشغول به فعالیت هستید و اعتبار بالایی را در این مدت برای خود کسب کردید و همه شما را با نام X می شناسند. مسلما شما رقبا و شاید پرسنلی دارید که از عدم ثبت برند شما آگاه هستند و یا تمایل به ثبت آن دارند.
علیرغم اینکه شما سالهاست با نام X فعالیت نموده اید اما نسبت به ثبت برند خود اقدام نکردید، نام شما را برای خودشان ثبت برند می کنند و تازه مشکلات برای شما پدیدار می شوند.حالا چه اتفاقی رخ می دهد؟
برای شما اخطار صادر می شود که دیگر مجاز به فعالیت با نامی که سالهاست با آن کار می کردید نیستید، زیرا شخص دیگری آن را ثبت نموده. حال اگر چندین برابر هزینه ثبت برند را هم به شخصی که نام شما را ثبت کرده پرداخت نمایید، فایده ای نداشته باشد.
قبل از غافلگیری اقدام نمایید.


فواید و مزایای ثبت شرکت :
ثبت شرکت مزایای بسیاری دارد که به برخی از آنان اشاره میکنیم :
هنگامی که شرکت ثبت می کنید، بانکها و موسسات راحت تر وام و تسهیلات در اختیار شما قرار می دهند.
تنها با داشتن شرکت می توانید در مناقصات یا مزایدات شرکت کنید.
افتتاح حساب تجاری فقط با ثبت شرکت میسر می شود.
با ثبت شرکت بسیار آسانتر می توانید ویزای تجاری برای سفرهای تجاری خود دریافت نمایید.
انجام یک سری از فعالیت ها مانند تولید و پخش دارو در حالت حقیقی امکانپذیر نیست و فقط با ثبت شرکت می توان آنها را انجام داد.


پلمپ دفاتر سال ۱۳۹۷ اشخاص حقوقی و صاحبان مشاغل گروه اول :
به اطلاع می رساند، نشانی اقامتگاه قانونی برخی اشخاص یاد شده با کدپستی ده رقمی مرتبط با نشانی مذکور، با توجه به تعلق نشانی پستی با کدپستی ابرازی در سامانه شرکت پست، مغایرت دارد.
این امر باعث عدم امکان پذیرش تقاضا برای پلمپ دفاتر قانونی گردیده و از طرفی اینکه اصلاح و مطابقت نشانی با کدپستی ۱۰ رقمی، خودش بیش از یک ماه ( بواسطه تکمیل صورتجلسه مجمع و ثبت آن در سامانه اداره کل ثبت شرکتها و درج آگهی در روزنامه و ...) به طول خواهد انجامید، توصیه می‌شود:
کلیه اشخاص به شرح فوق از هم اکنون نسبت به ارسال تقاضا برای پلمپ دفاتر یا ثبت تغییرات مورد نظر، اقدام و چنانچه در این رابطه مغایرت یا مشکل ثانویه‌ای مشاهده گردید، فرصت کافی برای رفع آن را داشته باشید.
کارشناسان حقوقی هلدینگ آفریقا، جهت ارائه اطلاعات مفید، راهنمای شما می‌باشند. کافیست درخواست خود را روی وب‌سایت sabt24.com درج نمائید یا با ما تماس بگیرید.
موسسه حقوقی آفریقا با بیش از 14 سال سابقه مستند به عنوان یکی از معتبرترین موسسات مشاوره ای و اجرایی در زمینه ثبت برند و علامت تجاری ، ثبت شرکت ،ثبت طرح‌های صنعتی ، ثبت اختراعات و ارائه دهنده خدمات حقوقی به هموطنان و کارآفرینان عزیز ایرانی و اتباع محترم کشورهای دیگر است.

اطلاعات تماس آگهی

دوره نمایش آگهی در تاریخ سه شنبه ۷ فروردین ۱۳۹۷ ۱۸ : ۲۴ : ۱۲ به پایان رسیده و اطلاعات تماس آن قابل نمایش نیست.