فروش تگزاپن با قیمت عالی ،درست همین لحظه ،درست همینجا

شرکت صبا شیمی مهر در زمینه توزیع و صادرات تگزاپن و سایر مواد اولیه شیمیایی فعالیت دارد. این شرکت با هدف بازرگانی داخلی و خارجی و کلیه خدمات مرتبط با این موضوع تشکیل گردیده است تا بتواند راهنما و همتایی بی رقیب از دیگر شرکت های بازرگانی باشد و با ارائه وتأمین تگزاپن و سایر مواد اولیه کارخانجات شوینده با مرغوبترین کیفیت و نازلترین قیمت رضایت مشتریان خود را بیش از پیش فراهم نماید.
. شرکت بازرگانی صباشیمی با ایجادارتباطات بین المللی و صادارت مواد اولیه شیمیایی بالاخص مواد اولیه صنایع شوینده مانند اسید سولفونیک ،تگزاپن ،سود کاستیک و ...به کشورهای همسایه و کشورهای دوست سعی در بهینه سازی خدمات بازرگانی بین المللی نموده و این خدمات را برای شما تسهیل می نماید.
سدیم لوریل اتر سولفات(تگزاپن ، SLES N70 ،تگزاپون )یک سورفکتانت آنیونی و شوینده سطحی ملایم می باشد که دارای نام تجاری تگزاپون است. این ماده یک عامل کف کننده بسیار موثر و ارزان قیمت بوده که به صورت گسترده ای در تولید مواد شوینده و پاک کننده مورد استفاده قرار می گیرد. طبق تحقیقات انجام گرفته در آمریکا و استرالیا, مصرف تگزاپن مشکلی برای انسان ایجاد نمی نماید. این ماده با تولید کفی سبک چربی موجود در سطح پوست را خذف میکند. تگزاپون یک خمیر کف کننده است که معمولا با خلوص 70 درصد وزنی تولید می شود. همچنین در دو نوع صدفی و معمولی به تولید می رسد که تفاوت ساختاری با هم نداشته بلکه نوع صدفی به منظور تولید مواد شوینده غیر شفاف استفاده می شود.سدیم لوریل سولفات از طریق اتوکسیل یک الکل چرب نظیر روغن نارگیل به دست می آید. نتیجه این عمل تبدیل شدن به یک نیمه استر اسید سولفوریک می باشد که از طریق تبدیل به نمک سدیم, خنثی سازی می شود.از SLES در تولید اکثر شوینده های بهداشتی و مربوط به انسان نظیر صابون, مایع ظرف شویی, مایع دست شویی, انواع شامپو, خمیر دندان و ... و همچنین تولید شوینده های صنعتی استفاده می شود.

شما میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.sabashimy.com مراجعه نمایید.
لطفا همین حالا جهت خرید و فروش تگزاپن ، صادرات تگزاپن ،در یافت پایین ترین قیمت تگزاپن و دریافت بهترین کیفیت تگزاپن و سایر مواد اولیه شیمیایی با ما تماس بگیرید.
.

« اینجا آخرین جایی است که با آن تماس میگیرید»

اطلاعات تماس آگهی

دوره نمایش آگهی در تاریخ سه شنبه ۸ اسفند ۱۳۹۶ ۵۸ : ۴۸ : ۱۷ به پایان رسیده و اطلاعات تماس آن قابل نمایش نیست.