با آرامش و آسودگی و همچنین با قیمت پایین کربنات سدیم خود را تامین کنید

« مواداولیه منحصر به فرد،قیمت منحصر به فرد،مشتریان منحصر به فرد»
زمینه های فعالیت شرکت صباشیمی مهر شامل واردات ، توزیع و فروش مواد اولیه شیمیایی در سطح کشور و همچنین کربنات سدیم و سایر مواد شیمیایی مورد نیاز کارخانه های تولیدی داخل و خارج کشور به اضافه ی انجام تمامی امور گمرکی و ترخیص در گمرکات مختلف کشور می باشد.
شرکت صبا شیمی یکی ازبهترین شرکت های تامین کننده مواد اولیه شیمیایی مخصوصا مواد اولیه کارخانجات شوینده مانند کربنات سدیم می باشدو با اتکا به خداوند متعال و تلاش روز افزون قصد دارد با تامین مواد اولیه شیمیایی با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت ، بهبود مستمر خدمات ارائه شده،و با حفظ رضایت مشتریان و تامین کنندگان خود نیاز های مشتریان را در داخل و خارج کشور به بهترین نحو برطرف سازد.
کربنات سدیم (سودااش )جزء موادی است که دارای کاربردهای متنوع در صنایع مختلف است.
کابرد و موادر استفاده کربنات سدیم
• ساخت شیشه: کربنات سدیم در صنایع شیشه سازی کاربرد دارد. بکارگیری این ماده در شیشه سازی موجب کاهش دمای تشکیل شیشه و صرفه جویی در مصرف انرژی می شود.
• تولید مواد شیمیایی: کربنات سدیم در تولید مواد شیمیایی مختلف مانند سدیم بیکربنات، سدیم سیلیکات، سدیم تری پلی فسفات، و . . . به کار می رود.
• تولید کاغذ: در صنایع تولید کاغذ کربنات سدیم به عنوان عامل تنظیم کننده اسیدیته و همچنین به منظور رنگ زدایی از کاغذ باطله به کار میرود.
• تولید صابون و شوینده: سودا اش در تولید صابون وشوینده ها به عنوان عامل آلکلی استفاده می شود.
• نرم کردن آب : کربنات سدیم موجب حذف یون های کلسیم و منیزیم از آب و کاهش سختی آن میشود.
• مخازن آب شهری: سودا اش، به عنوان یک افزودنی رایج در مخازن شهری جهت خنثی سازی اثر اسیدی کلر و افزایش pH به کار می رود.
• کاربرد خانگی: سدیم کربنات ، در خانه ها به عنوان نرم کننده ی آب در شست و شوی لباس ها به کار می رود. این ماده با یون های منیزیم و کلسیم موجود در آب سخت مقابله می کند و مانع از تشکیل پیوند بین آن ها با ماده شوینده به کار رفته می شود
شما میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.sabashimy.com مراجعه نمایید.
لطفا همین حالا جهت خرید و فروش کربنات سدیم ، صادرات کربنات سدیم ،در یافت پایین ترین قیمت کربنات سدیم و دریافت بهترین کیفیت کربنات سدیم با ما تماس بگیرید.
.

« مواداولیه منحصر به فرد،قیمت منحصر به فرد،مشتریان منحصر به فرد»
اطلاعات تماس :

اطلاعات تماس آگهی

دوره نمایش آگهی در تاریخ سه شنبه ۸ اسفند ۱۳۹۶ ۳۲ : ۳۸ : ۱۷ به پایان رسیده و اطلاعات تماس آن قابل نمایش نیست.