مناسب ترین قیمت سود پرک در اطراف شماست ، کافیست ببینید.

مناسب ترین قیمت سود پرک در اطراف شماست ، کافیست ببینید
مناسب ترین قیمت سود پرک در اطراف شماست ، کافیست ببینید.
« برای عالی بودن هم کم هزینه کنید.اینجا مکانی است برای رسیدن به خواسته هایتان»
شرکت بازرگانی صباشیمی مهر در زمینه صادرات وتامین سود پرک و سایر مواد اولیه شیمیایی جهت مصارف صنایع مختلف شامل صنایع شوینده ،صنایع ارایشی و بهداشتی و..افتخار دارد هم اکنون نیاز حداکثر صنایع مختلف را از سود پرک و سایر مواد اولیه شیمیایی برطرف نماید.همچنین این شرکت سابقه صادرات سود پرک به کشورهایی مثال ترکیه ، افغانستان، تاجیکستان، پاکستان و کشورهای خارور میانه را داردو کیفیت و قیمت کلیه محصولات را متعهد می شود.
تمام تلاش ما در این شرکت بر این است که کلیه محصولات با کیفیت عالی و قیمت مناسب از کارخانجات مادر تامین گردد. تا بتوانیم به بهترین شکل نیازهای مشتریان چه در امر صادرات و چه تولید کنندگان داخلی برآورده نماییم.
موارد کاربرد سود کاستیک :سود پرک یا (کاستیک سودا ) از قرن ها قبل استفاده می شده است. مصریان باستان از سود سوزآور در غلظت های پایین به همراه خاکسترهای گیاهی برای تهیه آب قلیایی استفاده می نمودند.
هیدروکسید سدیم یک چربی گیر قوی است و زمانی که در تماس با چربی قرار گیرد به راحتی آن ها را در خود حل می کند.
سود کاستیک در زمینه‌های مختلفی کاربرد دارد، از جمله در تولید مواد شیمیایی ۵۰ درصد ، ابریشم مصنوعی ، خمیر کاغذ و کاغذ ۱۵ درصد ، آلومینیوم ۱۰ درصد ، مواد پتروشیمی و پارچه ۵ درصد ، صابون و مواد شوینده ۵ درصد بکار می‌رود.
گستره کاربرد سود پرک بسیار وسیع است و سایر مواردی که می توان به کاربرد سود کاستیک اشاره کرد در تهیه ابریشم مصنوعی، در تولید رنگ، آلومینیوم ، صابون و مواد شوینده بکار می‌رود و همچنین در آزمایشگاهها برای تعیین غلظت اسیدهای مجهول در سنجش حجمی (تیتراسیون) اسید – باز از محلول قلیایی هیدروکسید سدیم استاندارد استفاده می‌شود.

مواد اولیه شیمیایی که در حال حاظر موجو است به شرح ذیل می باشد:
اسید سولفونیک ( لابسا ،آلکیل بنزن سولفونیک اسید )
تگزاپن N70 (SLES ، SLES N70، تگزاپون.سدیم لوریل اتر سولفات )
سود پرک
کربنات سدیم
بتائین
لورامید
دی اتانول آمبن
تری اتانول آمین
شما میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.sabashimy.com مراجعه نمایید.
لطفا همین حالا جهت خرید و فروش سود پرک ، صادرات سود پرک ،در یافت پایین ترین قیمت سود پرک و دریافت بهترین کیفیت سود پرک با ما تماس بگیرید.
.

« برای عالی بودن هم کم هزینه کنید.اینجا مکانی است برای رسیدن به خواسته هایتان»

اطلاعات تماس آگهی

دوره نمایش آگهی در تاریخ سه شنبه ۸ اسفند ۱۳۹۶ ۲۵ : ۱۳ : ۱۷ به پایان رسیده و اطلاعات تماس آن قابل نمایش نیست.