استخدام مراقب سالمند در منزل VIP و تضمینی

استخدام مراقب سالمند در منزل VIP و تضمینی
استخدام مراقب سالمند در منزل VIP و تضمینی
استخدام مراقب سالمند در منزل VIP و تضمینی

موسسه امداد پرستاران مبین

تلفن تماس : 22886814 - 88320788

وب سایت : mobincoo.com

عفونت ادراری در یائسگی - نگهداری از سالمند

در این مقاله به بررسی عفونت ادراری در دوران یائسگی - استخدام مراقب ، نگهداری از سالمند در منزل می پردازیم.عفونت ادراری در زنان یائسه بیشتر مشاهده می شود. این عارضه از مهمترین دلایل مراجعه این بانوان به متخصصین مجاری ادراری به شمار می رود. رئیس انجمن نورویورولوژی دکتر مهری مهراد در این رابطه راهنمایی های ویژه ای ارائه داده اند که در ادامه این بخش خواهید خواند.

رئیس انجمن نورویورولوژی، گفت: عفونت ادراری در سن یائسگی خیلی شایع است.

دکتر مهری مهراد با اشاره به آسیب مثانه از دفع نامناسب ادرار در زنان، اظهارداشت: مجاورت رحم و مثانه آناتومی خانم ها یک حساسیت خاصی دارد که بعضا با مشکلاتی برای زنان همراه است.

وی با اشاره به فشار رحم بر روی مثانه در دوران حاملگی، افزود: انجام تمرینات ورزشی مداوم و فیزیوتراپی های ته لگن، از بروز افتادگی رحم جلوگیری می کند.

دکتر مهراد با عنوان این مطلب که زایمان طبیعی ۳۱ برابر بیشتر از سزارین باعث آسیب عضلات کفن لگن می شود، ادامه داد: یائسگی به خاطر حذف استروژن باعث تخریب سلول ها در اطراف مجرای ادرار و عضلات کف لگن می شود.


نگهداری از سالمند - مراقبت از سالمند در منزل
وی به تغییرات ادراری در سنین میانسالی زنان اشاره کرد و افزود: تکرر ادرار در روز و شب، حس دفع فوریت ادرار، ریزش ناگهانی همراه با سرفه، عطسه، پریدن، ورزش کردن و تغییر حالت از نشستن به ایستادن، از علائم این تغییرات است.

پرستار سالمند در منزل
نگهداری از سالمند در منزل
رئیس انجمن نوروریولوژی، عفونت های مکرر ادراری در میانسالی را مورد اشاره قرار داد و گفت: این عارضه به خاطر شل شدن عضلات کف لگن در اثر حاملگی و یائسگی، باعث می شود مثانه از حالت طبیعی خودش خارج شود.

مهراد با بیان این مطلب که عفونت های ادراری در سنین یائسگی خیلی شایع است، افزود: توصیه ما به زنان میانسال، انجام معاینات دوره ای است.

#پیشگیری از عفونت ادراری#درمان عفونت ادراری#عفونت ادراری#عفونت ادراری در زنان#عفونت ادراری در سنین بالا#یائسگی و عفونت ادراری#پرستار سالمند در منزل # پرستار کودک در منزل # پرستار سالمند # پرستار کودک # پرستار در منزل # پرستار نوزاد # پرستاری سالمند # نگهداری از سالمند # پرستار بچه # نگهداری سالمند # همراه بیمار #استخدام پرستار بیمار در بیمارستان # قیمت پرستار سالمند در منزل # استخدام پرستار کودک # قیمت پرستار کودک در منزل # پرستار بیمار در منزل # هزینه نگهداری از سالمند در منزل # نگهدار سالمند و کودک  # مراقبت از سالمند در منزل

اطلاعات تماس آگهی

دوره نمایش آگهی در تاریخ پنج شنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷ ۳۷ : ۵۲ : ۲۳ به پایان رسیده و اطلاعات تماس آن قابل نمایش نیست.