اورکت مردانه مدل تئوری

اورکت مردانه مدل تئوری
اورکت مردانه مدل تئوری
اورکت مردانه تئوری محصولی از گروه تولیدی پوشاک تیرگان

اورکت مردانه تئوری(TEORY) اورکتی است از جنس فوتر اعلا با یقه کشباف و آستری از جنس خز با قابلیت جداشدن که به آن ویژگی گرم کنندگی فوق العاده ای می بخشد..طراحی این اورکت به گونه ای است که آن را دلخواه آن دسته از افراد خاص جامعه کرده است که می خواهند اورکتی کلاسیک و متفاوت داشته باشند.این افراد بیش از آنچه انتظار دارند در اورکت تئوری خواهند یافت.

اورکت مردانه تئوری ازجنس فوتر اعلا و در دو رنگ مشکی و مدادی تولید شده است.جنس فوتر به کار رفته در این اورکت از بهترین نوع فوتر می باشد که به هیچ وجه کاستیهای دیگر همتایان موجود در بازارش را ندارد. این مشکلات شامل پرز دادن , تل و گلوله شدن و یا کچل شدن فوتر است که هیچ یک را در اورکت تئوری نخواهید یافت.

یقه اورکت مردانه تئوری دارای رویه ای از جنس کشباف ظریف می باشد.این یقه را می توان به دو حالت ایستاده و خوابیده بر روی اورکت قرار داد.جلوی این اورکت هم با زیپ و هم با دکمه بسته می شود.

برای آستری اورکت مردانه تئوری از آستری و پشم و شیشه دوخته شده استفاده شده است.همچنین این اورکت دارای یک آستری ( تویی ) از جنس خز با قابلیت جدا شدن ( توسط زیپ ) می باشدکه این بر ویژگی گرم کنندگی و کاربریهای آن دوچندان افزوده است.می توان در سرمای معمولی این اورکت را بدون تویی و به هنگام سرمای شدید هوا همراه با آن پوشید که این بدین معناست که تویی این اورکت خود گرمای یک پلیور را برای شما به همراه دارد.

کوشش ما در طراحی اورکت مردانه تئوری بر این بوده است که تا جای ممکن از زوائد و حاشیه های ظاهر آن بکاهیم و اورکتی تولید کنیم که علاوه بر ویژگی گرم کنندگی زیاد . طرحی کلاسیک و نیز شیک و زیبا داشته باشد. مناسب برای آنانی که می خواهند اورکتی کلاسیک و متفاوت بپوشند.

اطلاعات تماس آگهی

دوره نمایش آگهی در تاریخ چهارشنبه ۴ مهر ۱۳۹۷ ۵۵ : ۳۴ : ۱۵ به پایان رسیده و اطلاعات تماس آن قابل نمایش نیست.